Şimdi Ara

Restor fx ile ilgili bilgisi olanlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
17.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar instagramda restor fx adında bir sayfayla karşılaştım, kaporta olarak vasat kondisyondaki araçları boyama yapmadan çok diri bir hale getiriyorlar. Bilgisi olan paylaşabilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Bu yazıyı restor fx hakkında yaşadığım tecrübeler için yazıyorum. Arabamda ki güneş yanıklarından dolayı boyatmayı düşünüyordum sonra Denizli restor Fx'in reklamlarını gördüm. Boyasız güneş yanıklarını tamir ettiklerini arabanın ilk günkü boyasına kavuşacağını ve 10 yıl tekrar güneş yanığı olmayacağını garanti ettiler. Boya kullanmadıkları için ekspertiz raporlarında boya gözükmeyeceğim iddia ettiler. Arabamı emanet ettim 7-10 gün içinde arabam çıktı ilk günkü boyasına kavuştuğu doğru fakat arabanın yanına gittiğimde plastik akşamlarında boya vardı. Sorduğumda sadece püskürtme boyası yapıldığı arabanın mat haline kavuştuğu ve kendi maddelerini sürdüklerinde parladığını ve expertizde boya olmayacağını söylediler. Fakat aracımı expertize gördüğümüz zaman komple boyalı olduğunu gördüm. Öncesi ve sonra Exper raporları elimde mevcut sizinle paylaşacağım. Kendileriyle görüştüğümde öyle bir şey olmayacağını söylediler arabayı götürüp ekspertiz raporu yaptırdılar ve sonucu tekrar boyalıydı. Sonra arabayı tekrar kazıyıp tekrar bu işlemleri yapacaklarını söylediler fakat boyasız çıkma garantisi veremediler. Genel merkezle konuştuğum zaman bayilerinin arkasında durmadılar. Bizim böyle bir işlemimiz yok boyasız kesinlikle güneş yanığını gideremezler dediler. Daha sonra genel merkeze bunları foruma yazacağımı ilettiğimde "Yazda gör Amerika senin nasıl donunu alıyor tabirleri kullandı. Bende gelsinler alsınlar sende ismini ver senin isminide ekliyim çok güveniyorsan dediğimde yüzüme telefon kapatıldı ve bir daha telefonlarım açılmadı" sanırım kendi düşüncelerimi söylememe artık gerek yok firmayı anlamışsınızdır. Herkesi bu konuda bilgilendirmek istedim.

• Dediğiniz ürünü değil ama restore adında başka bir ürün hakkında bilgim var. Öğrendiğime göre bu sıvıyo motora koyuyorlar ve motor bloğu içinde ne kadar çatlak vs varsa arasını dolduruyormuş, ekspertizde araç kondisyonu gayet güzel çıkıyormuş ancak aradan birkaç hafta geçince araç elinizde zıbam diye kalıyormuş. Geçenlerde bir dolandırıcı haberinde gördüm

• Hadi ya, bunu da öğrenmemiz iyi oldu çok teşekkürler. Ama benim bahsettiğim kaportadaki çizikleri güneş yanıklarını vs tamir eden bir bakım servisi tarzında yer.

• Up

• Merhaba,acı bir tecrübe yaşadım Aracımın çamurlugunda 3 tane anahtar çiziği vardı götürdüm kesinlikle boyasız restor fx işlemi ile hal olacağını söylediler 10 veya 20 mikron fark eder oda sürecekleri kimyasaldan dolayı dediler bende gayet normal böyleyse Harika diye düşünüp yaptırdım işlem bittiginde merakımdan ekspere götürdüm aracımın her yerinde mikron 80 i geçmezken bu arada aracım full hatasızdı bu işlem sonrası mikron 200 220 den aşagıya değildi Yani fark eden mikron 120 140 arası idi Tahatüt ettiklerinin 10 katıydı kesinlikle pişman oldum yaptırırken verdiğim parlayamı yanayım aracımı satarken bu yüzden zararına sattım Onamı yanayım çizik olarak yaşadım tecrübe bu ama diğer şeyler için nasıl işlem olur bilemiyorum,Benim için son oldu çamurlugu komple boyamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macheta -- 29 Temmuz 2018; 17:35:8 >
  • Yani Çamurlugu komple boyamışlar

• güneş yanığı olan araçları boyasız hallediyoruz diyorlar ama ne derece dogru bılemıyorum yaptıranlar yorum yazarsa ıyı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macheta

Merhaba,acı bir tecrübe yaşadım Aracımın çamurlugunda 3 tane anahtar çiziği vardı götürdüm kesinlikle boyasız restor fx işlemi ile hal olacağını söylediler 10 veya 20 mikron fark eder oda sürecekleri kimyasaldan dolayı dediler bende gayet normal böyleyse Harika diye düşünüp yaptırdım işlem bittiginde merakımdan ekspere götürdüm aracımın her yerinde mikron 80 i geçmezken bu arada aracım full hatasızdı bu işlem sonrası mikron 200 220 den aşagıya değildi Yani fark eden mikron 120 140 arası idi Tahatüt ettiklerinin 10 katıydı kesinlikle pişman oldum yaptırırken verdiğim parlayamı yanayım aracımı satarken bu yüzden zararına sattım Onamı yanayım çizik olarak yaşadım tecrübe bu ama diğer şeyler için nasıl işlem olur bilemiyorum,Benim için son oldu çamurlugu komple boyamışlar
    hocam 5-8 yıl garanti diyorlardı baktınızmıbelkı zamanla yıkandıkca ıncelıyodur

• Arkadaşlar merhaba. Bu yazıyı restor fx hakkında yaşadığım tecrübeler için yazıyorum. Arabamda ki güneş yanıklarından dolayı boyatmayı düşünüyordum sonra Denizli restor Fx'in reklamlarını gördüm. Boyasız güneş yanıklarını tamir ettiklerini arabanın ilk günkü boyasına kavuşacağını ve 10 yıl tekrar güneş yanığı olmayacağını garanti ettiler. Boya kullanmadıkları için ekspertiz raporlarında boya gözükmeyeceğim iddia ettiler. Arabamı emanet ettim 7-10 gün içinde arabam çıktı ilk günkü boyasına kavuştuğu doğru fakat arabanın yanına gittiğimde plastik akşamlarında boya vardı. Sorduğumda sadece püskürtme boyası yapıldığı arabanın mat haline kavuştuğu ve kendi maddelerini sürdüklerinde parladığını ve expertizde boya olmayacağını söylediler. Fakat aracımı expertize gördüğümüz zaman komple boyalı olduğunu gördüm. Öncesi ve sonra Exper raporları elimde mevcut sizinle paylaşacağım. Kendileriyle görüştüğümde öyle bir şey olmayacağını söylediler arabayı götürüp ekspertiz raporu yaptırdılar ve sonucu tekrar boyalıydı. Sonra arabayı tekrar kazıyıp tekrar bu işlemleri yapacaklarını söylediler fakat boyasız çıkma garantisi veremediler. Genel merkezle konuştuğum zaman bayilerinin arkasında durmadılar. Bizim böyle bir işlemimiz yok boyasız kesinlikle güneş yanığını gideremezler dediler. Daha sonra genel merkeze bunları foruma yazacağımı ilettiğimde "Yazda gör Amerika senin nasıl donunu alıyor tabirleri kullandı. Bende gelsinler alsınlar sende ismini ver senin isminide ekliyim çok güveniyorsan dediğimde yüzüme telefon kapatıldı ve bir daha telefonlarım açılmadı" sanırım kendi düşüncelerimi söylememe artık gerek yok firmayı anlamışsınızdır. Herkesi bu konuda bilgilendirmek istedim.

Restor fx ile ilgili bilgisi olanlar burayaRestor fx ile ilgili bilgisi olanlar buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: cagricnk

Arkadaşlar merhaba. Bu yazıyı restor fx hakkında yaşadığım tecrübeler için yazıyorum. Arabamda ki güneş yanıklarından dolayı boyatmayı düşünüyordum sonra Denizli restor Fx'in reklamlarını gördüm. Boyasız güneş yanıklarını tamir ettiklerini arabanın ilk günkü boyasına kavuşacağını ve 10 yıl tekrar güneş yanığı olmayacağını garanti ettiler. Boya kullanmadıkları için ekspertiz raporlarında boya gözükmeyeceğim iddia ettiler. Arabamı emanet ettim 7-10 gün içinde arabam çıktı ilk günkü boyasına kavuştuğu doğru fakat arabanın yanına gittiğimde plastik akşamlarında boya vardı. Sorduğumda sadece püskürtme boyası yapıldığı arabanın mat haline kavuştuğu ve kendi maddelerini sürdüklerinde parladığını ve expertizde boya olmayacağını söylediler. Fakat aracımı expertize gördüğümüz zaman komple boyalı olduğunu gördüm. Öncesi ve sonra Exper raporları elimde mevcut sizinle paylaşacağım. Kendileriyle görüştüğümde öyle bir şey olmayacağını söylediler arabayı götürüp ekspertiz raporu yaptırdılar ve sonucu tekrar boyalıydı. Sonra arabayı tekrar kazıyıp tekrar bu işlemleri yapacaklarını söylediler fakat boyasız çıkma garantisi veremediler. Genel merkezle konuştuğum zaman bayilerinin arkasında durmadılar. Bizim böyle bir işlemimiz yok boyasız kesinlikle güneş yanığını gideremezler dediler. Daha sonra genel merkeze bunları foruma yazacağımı ilettiğimde "Yazda gör Amerika senin nasıl donunu alıyor tabirleri kullandı. Bende gelsinler alsınlar sende ismini ver senin isminide ekliyim çok güveniyorsan dediğimde yüzüme telefon kapatıldı ve bir daha telefonlarım açılmadı" sanırım kendi düşüncelerimi söylememe artık gerek yok firmayı anlamışsınızdır. Herkesi bu konuda bilgilendirmek istedim.

Hocam geçmiş olsun. Bu nasıl bir muameledir? Nasıl bir laf. Amerika falan? Şaştım valla.

Restorfx'in pasta cila veya dolgu boyası yapmaktan farkı nedir araştırmak istedim ve sizin mesajı görünce bu işin de iyice merdivenaltına kayıp işportacı kılığındaki kişilerce yapıldığına kanaat getirdim.

Yazık. Günah.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagricnk

Arkadaşlar merhaba. Bu yazıyı restor fx hakkında yaşadığım tecrübeler için yazıyorum. Arabamda ki güneş yanıklarından dolayı boyatmayı düşünüyordum sonra Denizli restor Fx'in reklamlarını gördüm. Boyasız güneş yanıklarını tamir ettiklerini arabanın ilk günkü boyasına kavuşacağını ve 10 yıl tekrar güneş yanığı olmayacağını garanti ettiler. Boya kullanmadıkları için ekspertiz raporlarında boya gözükmeyeceğim iddia ettiler. Arabamı emanet ettim 7-10 gün içinde arabam çıktı ilk günkü boyasına kavuştuğu doğru fakat arabanın yanına gittiğimde plastik akşamlarında boya vardı. Sorduğumda sadece püskürtme boyası yapıldığı arabanın mat haline kavuştuğu ve kendi maddelerini sürdüklerinde parladığını ve expertizde boya olmayacağını söylediler. Fakat aracımı expertize gördüğümüz zaman komple boyalı olduğunu gördüm. Öncesi ve sonra Exper raporları elimde mevcut sizinle paylaşacağım. Kendileriyle görüştüğümde öyle bir şey olmayacağını söylediler arabayı götürüp ekspertiz raporu yaptırdılar ve sonucu tekrar boyalıydı. Sonra arabayı tekrar kazıyıp tekrar bu işlemleri yapacaklarını söylediler fakat boyasız çıkma garantisi veremediler. Genel merkezle konuştuğum zaman bayilerinin arkasında durmadılar. Bizim böyle bir işlemimiz yok boyasız kesinlikle güneş yanığını gideremezler dediler. Daha sonra genel merkeze bunları foruma yazacağımı ilettiğimde "Yazda gör Amerika senin nasıl donunu alıyor tabirleri kullandı. Bende gelsinler alsınlar sende ismini ver senin isminide ekliyim çok güveniyorsan dediğimde yüzüme telefon kapatıldı ve bir daha telefonlarım açılmadı" sanırım kendi düşüncelerimi söylememe artık gerek yok firmayı anlamışsınızdır. Herkesi bu konuda bilgilendirmek istedim.

arabanız cok deger kaybeder dava actınızmı

• Arkadaşlar son zamanlarda restorefx uygulaması yaptıran oldu mu? Kaça yaptırdınız? Ayrıca daha önce yaptıranlardan aracın görünümüyle ilgili şikayeti olan var mı? Uzun ömürlü mü. Teşekkürler

• Banazlı50 B kullanıcısına yanıt

yalan dolan ısler

• Banazlı50 B kullanıcısına yanıt

yukardaki arkadaşın yazdığını görmüyor musun :D

• Yaşanan acı tecrübeleri gördüm ama daha fazla tecrübe eden kişi var mı diye merak ettim. Metalik renk 10 yaşında güneş yanığı olmayan ama dışında bazı çizikler ve lekeler olan bir aracı en KALICI şekilde nasıl güzelleştiririz? Boyama hariç. Malum boyanınca adı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banazlı50 -- 23 Mayıs 2022; 18:35:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.