Şimdi Ara

REZALET YA ................

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir yarım saat önce aradığım tt kom,ve sonuç!!!!!!

ben:ha iyi günler adsl portları hakkında bilgi alacaktımda
    memur:ha bidakka
    cıkan bayan memur:efendim adsl ihalesi devam ediyor....çalışmalrımız...en kısa sürede devreye sokacagız
    ben:ya ne süresi ne ihalesi kardeşim ihale sonuçlanmadımı be?
    bayan:evet sonuçlandı ama çalışmalar sürüyor beyefendi
    ben:kardeşim talebimizi yaptık hadda modemi mizi bile aldık siz nediyorsunuz ya??
    bayan:kesin bir süre veremiyoruz ,,ayrıca sizin santralinize geleceğini nerden biliyorsunuzda modem alıyorsunuzki?
    ben:bakın hanfendi bundan 4 ay önce en geç eylül kesin dediniz bize bizde modemimizi aldık şimdi de neler diyosunuz ...ben yetkili bir kişi ile görüşmek istiyorum!!
    bayan:ben adsl amiriyim !!
    anlamıyorum hiç bir vakit hiç bir vakittlerine uymuyor ya..............biz halkız kardeşim....bizi dinlemek zorundasınız yaaa

sinir oldum offfff of offff of[ban][:(!][jwdwn][angry][pssd][saek][stmd]

• "ben adsl amiriyim" [wand]
  • Et kavga kardeşim valla sonra ilgilenmiyorlar ben daha önce Kabloneti bağlatırken kavga ettim delş olmuştum o gün.
  • Adam haklı, ne diye modem aldın ki hattın kesinleşmeden ??
  • bağzen insanların yapacaklarından,önemli,sözleridir!! doğru haklısın güvenen de kabahat zatii zaten vazgeçtim cable almayı planlıyorum bakalım ? on ds ne cıkartacaklar basımıza hadi hayırlısı!
  • adam ben adsl amiriyim demiş, ya offf cıldırmamak elde deil abi!!!!
  • Vay bee telekom bu gidişle batar dicem ama bizim gibi gariban milleti sağmaya devam ettikçe batmaz abi çok kötü fena
  • tt hiç bir şey olmaz...................
    devlet batar tt batmaz
  • ya insanları;bu şekilde oyalamaları cok çirkin birşey bence !!?,gelmiyo veya, vermiyoruz desinler olsun bitsin kardeşim.....ne diye yarın ara,bugün ara yapıyorlarki,Hem biz sadaka deil,hizmet istiyoruz ...ayda 49.000.000 tl ödeyeceğim....bedavamı istiyoruz?????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.