Şimdi Ara

Riot'tan mesaj var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Over the course of the past few months, we have been devising a plan to improve stability of our European Platform, which is currently supporting hundreds of thousands summoners all playing League of Legends simultaneously.

While we're excited by the enthusiasm you have all shown for the game, the demand has presented complications such as lengthy login queues, New York based overflow servers, and unscheduled downtime.

So what does this mean for you?

Well, we have been making preparations to split our European service onto two new platforms: EU West and EU Nordic & East.

Each of these platforms will be able to support the same number of players as the current European environment, dramatically increasing your gameplay experience and paving the way for future growth.

The split will be happening soon, and once it is complete your summoner will only be accessible from the platform you have been assigned. If you are unsatisfied with your destination platform for any reason, we will be facilitating one free transfer between the two platforms following shortly after the split.

The platform to which you have been assigned is: EU Nordic & East

If you have a specific question about the split that hasn't been answered here, please visit our European Platform Split FAQ.

We're excited to be able to bring you a service upgrade that should bring about a lasting resolution to your concerns!

Thanks for your patience, and thank you for playing League of Legends.

evet az önce mail'ime geldi hepinizin mail'ine gelmiştir bir kontrol edin hangi server'da olacağınız vs. yazıyor, hani belki yurt dışından oynayan arkadaşlar vardır diye.

• Eastte olduk, boşuna mail şifrenizi girmenize gerek yok
  • Herkese birer tane değiştirme hakkı verecekler.
  • Bana gelmemiş. Beni önemsemiyorlar sanırım. Oyunu bırakıyorum daha da Riotun yaptığı oyunları oynamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Bone Walker

Bana gelmemiş. Beni önemsemiyorlar sanırım. Oyunu bırakıyorum daha da Riotun yaptığı oyunları oynamam.

Lütfen gitme sensiz bu oyun bir hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

quote:

Orijinalden alıntı: T-Bone Walker

Bana gelmemiş. Beni önemsemiyorlar sanırım. Oyunu bırakıyorum daha da Riotun yaptığı oyunları oynamam.

Lütfen gitme sensiz bu oyun bir hiç

Riottan mesaj geldi forumdan görmüşler konuyu yazdığımı da görünce özür dilediler 14 gün win boost vereceklermiş oyun açılınca ne kadar şanslıyım.

• Serverlar ayrıldıktan kısa bir süre içinde bize değişiklik hakkı vereceklermiş ama bu tercihi nasıl yapacagız onu yazmamıslar, mail mi atmamız lazım riota?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalMania7x

Serverlar ayrıldıktan kısa bir süre içinde bize değişiklik hakkı vereceklermiş ama bu tercihi nasıl yapacagız onu yazmamıslar, mail mi atmamız lazım riota?

shopda other kısmında olucak server değişikliği için alınan şey. İlk bedava olanı mail mi atarlar kod olarak falan bilemem ama shopda other kısmında 90% olucak
  • banada dün geldi
  • 2 gün önce de bana gelmiş.Nasıl değiştireceğimizi öğrensek iyi olur...
  • Support mail ile değiştirme isteği yapılır sanırım.Ayrıca memnun kalmazsanız değiştirirsiniz direk istediğiniz server için mail atmayın.
  • Peki ne zaman?
  • Su an east / west olarak ayrildi mi?
  • oo slmnbr sende burda mı takılıyodun ahah. arkadaş listemde eklisin oyunda . bi kaç kere oyun isteği atmıştında meşgul olduğum için gelememiştim. nickim Elayza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

oo slmnbr sende burda mı takılıyodun ahah. arkadaş listemde eklisin oyunda . bi kaç kere oyun isteği atmıştında meşgul olduğum için gelememiştim. nickim Elayza

Buralardayım işte ya, amaç çevre yapmak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.