Şimdi Ara

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
38.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adama pm atamiyoruzki :S buradan yayinlansa super olur. her laf soyleyen aldirmamasi lazim. millet konusur durur. kolay birsey degil bu. ama eger yama tamamlandiysa lütfen bekliyoruz linki
  • Arkadaşlar simdi Türkçe yama varmı yokmu.Kimisi var diyo ben oynuyorum diyo kimisi yok yama falan kandırılıyoruz diyo. Hangisi doğru acaba?
  • ne oldu yamaya inanın oyunu indirdim iso kalıbında bekliyor yama yayınlansın hemen yükleyecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersan_54

Arkadaşlar pm yoluyla aldım linki çeviri mükemmel olmuş ama ispanyolca kelimeleri olduğu gibi bırakmışlar hoş olmş bi bakıma emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ortadan kaybolmadılar her msjıma cvp verdi herlde forumdaki sabırsız arkadaşlara kızdı cvp atmıyor.

videolarda çeviri yok !

Emeğin İçin teşekkürler festos kardeşim!

Söz verdğim için linkini vermiyorum emeğe saygı arkadaşlar Pm atın Festos İsimli Kullanıcıya!

ersan_54 isimli arkadaşın mesajını görünce bende festos'a pm attım az önce ve link için beklemedeyim

• quote:

Orjinalden alıntı: sedatss

quote:

Orjinalden alıntı: ersan_54

Arkadaşlar pm yoluyla aldım linki çeviri mükemmel olmuş ama ispanyolca kelimeleri olduğu gibi bırakmışlar hoş olmş bi bakıma emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ortadan kaybolmadılar her msjıma cvp verdi herlde forumdaki sabırsız arkadaşlara kızdı cvp atmıyor.

videolarda çeviri yok !

Emeğin İçin teşekkürler festos kardeşim!

Söz verdğim için linkini vermiyorum emeğe saygı arkadaşlar Pm atın Festos İsimli Kullanıcıya!

ersan_54 isimli arkadaşın mesajını görünce bende festos'a pm attım az önce ve link için beklemedeyim

bende o mesajı gördüm hemen mesaj attım beklemekteyim inş. kısa zamanda geri döner :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi House MD -- 12 Nisan 2009; 0:17:33 >

• Ben büyücü kadına hasta oldum ya,Jason'ın yerinde olsam hemen yumulurdum kadına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan789 -- 14 Nisan 2009; 14:14:36 >
  • Arkadaslar oyunun tr yaması cıktıysa biri bana pm atabilirmi tabi eger cıktıysa
  • Lütfen arkadaşlar oyunu tam oynuyamadım türkçe yaması yok diye lütfen eğer varsa birinizde p.m. atabilirmisiniz festos arkadaş yoğun galiba bakamıyo mesajlarımıza..
  • arkadaslar en azından yama cıktımı cıkmadımı onu söyleyin bari :)
  • Lütfen yamayı yapan arkadaş mesajlarımıza cevap verin. Göndermemenin sebebi nedir anlıyamadım... Biz senin hakkında kötü bişey demedik sonuçta. Sadece yorum yaptık
  • Arkadaşa PM atanlar cevap alabildiler mi? Yamayı kullanan var mı?
  • Bende attım PM ama cevap gelmedi... Kime göre neye göre cevap veriyor acaba...
  • bi fotoda benden medusa ile kapışırken..

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi
  • Mitolojiye ilgim büyütür. Yunan, Mısır ve İskandinav Mitolojisi ile ilgili kitap okumayı, efsaneleri incelemeyi severim. Ara sıra da kim kimin oğlu/kızı, kim kiminle tren yapmış karıştırsam da mitlerin ilgi alanlarımdan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu da, Age of Mythology, Titan Quest gibi oyunlardan aldığım zevki katlıyor haliyle. Bu oyunu çok beğendim. Hemen bir yerlerden temin edip oynayacağım. Biraz geriden takip ettiğim oyun piyasasına yazımı ayırarak yetişebilirim herhalde (Çok da sumrumuzdaydı).

Bir de, şu ilk sayfalarda Hep'naje isimli bir eleman vardı hani, konuyu açan arkadaş mitolojideki ismini bilmiyordu. Görünüşünü ve kanatlarını göz önünde tutarsak Manticore'lara benziyor ama kafası aslan kafası değil. Cerberus da değil, üç kafası yok ve kanatları var.

Tyr'ın kolunu ham yapan Fenrir itine de kesinlikle benzemiyor. Hem zaten o İskandinav Mitolojisi'de idi. İhtimalin olduğu yerde kesinlikten söz edilemediğinden tam bir şey söyleyemiyorum ama nacizane düşüncem bu elemanın yaratılırken Manticore'lardan ilham alındığı şeklindedir (Ne diyorsun bre mel'un). Evet.

Sapık Editi: Son üç aydır Japon Mitolojisine ara ara göz atıyorum. Bana bu konuda yardım etmek isteyen ve Türk kültürünü yakından tanımak isteyen ufak kuk... ufak gözlü güzel Japon hanım arkadaşlarımıza da bir pm uzaklarında olduğumu hatırlatır, o bal dudaklarından küçük şehvet ısırıkları almasldfkjlsdkfjlfdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 11 Haziran 2009; 3:43:32 >

• Mitoloji ile ben de ilgiliyim. Zaten fantazisever bir insanın mitolojiye ilgisiz olması çok abes kaçardı. İnsanlık tarihinin en eski edebiyat dalı fantezi edebiyatıdır (feriştaşın fentezisi değil bu arada karıştırmayın ) Mitoloji ve destanlar insanlık tarihinin ilk fantastik hikayeleridir. Bu konuda Yunanlılar aşmışlar gerçekten. Bir ara oturup kafalarına göre yeni tanrılar uydurup onlara bir güzel de hikayeler yazıyorlarmış. Bunlar için konsey kurmuşlar falan. Yaşanmış tarihi çarpıtarak yazdıkları hikayeler hakikaten destansı. Tanrılar arasındaki ilişkiler de en baba Türk dizilerine taş çıkartır valla. Kuzey mitolojisini de severim. Bu konuda en son Too Human oynamıştım mesela. Çoğu kişi beğenmedi ama benim çok hoşuma gitti cibernetik tanrılar falan. Mısıra da merak saldım bu aralar Lost sağ olsun, geçen gün Zeitgeist'i izledim Horus abimizin insanlık tarihine yaptığı katkıları görüp dehşete düştüm.

Ama, Yunan, Mısır, Kuzey mitolojileri, yok efendim Forgotten Realms tarihi, Vampire Masquarade, Planescape, Dragonlance hakkında bilgi toplayayım derken kafam allak bullak oldu. Kim ne ile uğraşıyordu şaşırdım valla.

• türkçe yama yok mu hala
  • Gökyabgu kardeş yine ben bu oyunu tavsiye eder misin puanlarına baktığım zaman hayal kırıklığına uğradım açıkçası, ama sen tavsiye edersen oynicam sana RPG konusunda güvenim sonsuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeria31

türkçe yama yok mu hala

Yalan oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: _RadagasT_

Gökyabgu kardeş yine ben bu oyunu tavsiye eder misin puanlarına baktığım zaman hayal kırıklığına uğradım açıkçası, ama sen tavsiye edersen oynicam sana RPG konusunda güvenim sonsuz

Ya kusura bakma ben senin mesajı anca gördüm. Oyun ortalamanın üstünde öncelikle onu belirteyim. Sistemin iyiyse denemekten zarar yok. Ancak, öyle gelişmiş RPG öğeleri bulunmuyor oyunda. Dialoglar arasında da yaptığın seçimlere göre tanrıların beğenisini kazanıyorsun, ona göre silah kabiliyetleriniz gelişiyor. Bu oyuna RPG diye bakmak, hele ki Oblivion gibi RPGlere benzetmek hatadır. Oyunu dialogları fazlalaştırılmış bir God Of War veya Conan türevi olarak bakmak daha iyi. Hem PC'de bu tarz oyunlar pek çıkmıyor yüzden oynanabilir. Onun dışında oyunun grafikleri sağlam (Unreal 3 oyun motorunu kullanıyor), seslendirmeler mükemmel, karakterler iyi işlenmiş. Kontroller hakkında yorum yapamayacağım, çünkü ben oyunu Xbox 360'da oynadım, kontroller bir konsolda olması gibi gayet akıcıydı.

Kısacası, bir sonraki Oblivion'unu oynamayı düşünüyorsan bu oyun seni kesmez, ama PC'de God Of War türevi adventure öğeleri artırılmış bir action adventure oynamak istersen kaçırma. Grafik, seslendirme, müzikler de sağlam zaten.

• Ok dostum anladığım kadarıyla zevkli bir oyuna benziyor,yorumun için saol.Oynayacagım oyunlar listesi iyice kabardı yaw umarım bu yaz bitirebilirim hepsini.Olmazsa sonraki yaza.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.