Şimdi Ara

rogue dps problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 70 lvl rog um var ambush 2k criti gecmiyo bacstap 1.5k civari vuruyo delirmek uzereyim bi kac gundur bole sebebi ni bilen var sa yardim etsin.

• rogue dan dps olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri Alço

rogue dan dps olmaz
    talentlarınla ve gear 'ınla alakalı olabilir, hiçbişey vermemişsin nerden bilelim biz neden dps 'in kötü olduğunu ...
  • quote:

rogue dan dps olmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço

rogue dan dps olmaz

...

@ R@J@

Dagger'ın ne Attack Power'ın nedir ?
  • rogue ztn öle vurur gelipte roguenin 5k 6k 10k vurmasını bekleme abi ztn böle bir rakam vursa oyunu bırakırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halobaba

rogue ztn öle vurur gelipte roguenin 5k 6k 10k vurmasını bekleme abi ztn böle bir rakam vursa oyunu bırakırım...
    arkadaşım ben rogue'de öyle vuruyor normal yani eğer halo'nun dediği gibi 5k 6k 10k vursa bi düşün sonra nerf yeriz vallaha önünde dağ dayanmaz
  • quote:

rogue dan dps olmaz
    quote:

rogue dan dps olmaz

nası rogue'den dps olmaz her konuda rogue eleştirebilirsin ama dps konusunda eleştiremezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodThief -- 27 Mayıs 2007; 11:06:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodThief

quote:

rogue dan dps olmaz

nası rogue'den dps olmaz her konuda rogue eleştirebilirsin ama dps konusunda eleştiremezsin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: darkwarrior

quote:

rogue dan dps olmaz

1. si - Forumda edit diye bişi var. Hep 2 mesajı arka arkaya atıyorsun. Amacın ne genç?

2. si - Gerçekten ciddiye alınmayacak bi kişilige cwp veriyorsun, boşver takılsın..

@raja
    Sen bize gear ve ap degerini söylemezsen bizim sana bunun nedenini söyleme imkanımız olma ihtimalini gözden geçirdin mi hiç? Ayrıca bunun normal bi olay olma ihtimalini gözden geçirdin mi?

Yok, yok sizin rogue 4.4k vurmuş ya da 8k vuran rogue var gibi laflarınızdan gaza gelmiş belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: De1cide

quote:

Orjinalden alıntı: darkwarrior

quote:

rogue dan dps olmaz

1. si - Forumda edit diye bişi var. Hep 2 mesajı arka arkaya atıyorsun. Amacın ne genç?

2. si - Gerçekten ciddiye alınmayacak bi kişilige cwp veriyorsun, boşver takılsın..

@raja
    Sen bize gear ve ap degerini söylemezsen bizim sana bunun nedenini söyleme imkanımız olma ihtimalini gözden geçirdin mi hiç? Ayrıca bunun normal bi olay olma ihtimalini gözden geçirdin mi?

Yok, yok sizin rogue 4.4k vurmuş ya da 8k vuran rogue var gibi laflarınızdan gaza gelmiş belli.

Alıntıları Göster
    lvl 65 de 1134 ap ıle benım gnome 30/0/31 talent ıle(niar) 2404 ambush vurdu max genelde gordugum sayı 1800 2000 gıbı oluyo senın AP talent gear nedır ne degıldır bıraz bahsedersen daha ıyı yorumlar yapılabılır

• quote:

Orijinalden alıntı: halobaba

rogue ztn öle vurur gelipte roguenin 5k 6k 10k vurmasını bekleme abi ztn böle bir rakam vursa oyunu bırakırım...
    quote:

Orjinalden alıntı: halobaba

5k vurur..yersen soka girme /bana 4k vuran roglar oldu tabi bende pvp trinket oldugu için ve hpde 8.4k oldugundan blind ve sonrasında ölümüne stunlock
    ------
    armory linkini bi versen anlarız akla karayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warwicky

quote:

5k vurur..yersen soka girme /bana 4k vuran roglar oldu tabi bende pvp trinket oldugu için ve hpde 8.4k oldugundan blind ve sonrasında ölümüne stunlock
    ------

Alıntıları Göster
    ap mi istemistiniz ap 1085 elimdeki daggaer da Ced's carver yani sainiye de 71 dmage veren bi dagger belkide bende bi hata vardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Warwicky

quote:

------

Alıntıları Göster
    talent doğru verildiği taktirde, tamamen gearla bağlantılı. dagger in max damage ve speed ini yazarsan bi yorum yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: diablo2

talent doğru verildiği taktirde, tamamen gearla bağlantılı. dagger in max damage ve speed ini yazarsan bi yorum yapabiliriz.

Alıntıları Göster
    ap oldukça düşük lvl 70 rogue a göre, benim rogue lvl 62 1050 ap si var agi problemin var o zaman crit % ve str ne durumda? ve + ap itemler
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo2

ap oldukça düşük lvl 70 rogue a göre, benim rogue lvl 62 1050 ap si var agi problemin var o zaman crit % ve str ne durumda? ve + ap itemler

Alıntıları Göster
    problem crit yuzde si degil problem mage ye bile 2k ambush dan yukari vurmuyo eet gearlarım o kdar iyi degil biliyom yeni 70 oldum. Daggerlari soledim zaten millet lvl 60 ken 2k ambush vuruyo ben de hic bisey yok....

• quote:

Orijinalden alıntı: R@J@

problem crit yuzde si degil problem mage ye bile 2k ambush dan yukari vurmuyo eet gearlarım o kdar iyi degil biliyom yeni 70 oldum. Daggerlari soledim zaten millet lvl 60 ken 2k ambush vuruyo ben de hic bisey yok....

Alıntıları Göster
    shadowstep yaptıktan sonra o ced bilmem neyle imkansız 2k yı gecememen yada ustun full cıplaktır :D
  • quote:

Alıntıları Göster
    Nick ve serverine söylersen armoryden bir bakalım nedir problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

Nick ve serverine söylersen armoryden bir bakalım nedir problem.

Alıntıları Göster
    grim batol server nick de (delgec) sorun talnet den mi dedim sonra talnet yeniledim eski talentim 34 - 3 - 24 du simdi shadow step actim ap biraz artti o kadar.
    hatirlamiyom sinirden talentin rakamlarini bile yanlksi yazd im

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R@J@ -- 27 Mayıs 2007; 15:38:14 >
  • quote:

grim batol server nick de (delgec) sorun talnet den mi dedim sonra talnet yeniledim eski talentim 34 - 3 - 24 du simdi shadow step actim ap biraz artti o kadar.
    hatirlamiyom sinirden talentin rakamlarini bile yanlksi yazd im

Alıntıları Göster
    bence imkansız bu itemlerle 2k yı gecememen en az 3k wurman lzm shadowsteple ben daha ezik bi charla denedim bu itemlerden 1000 kat az ama 2k wuruyodu

repairlerin tammı ? yada res. sickness yok deilmi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunabil55 -- 27 Mayıs 2007; 15:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunabil55

bence imkansız bu itemlerle 2k yı gecememen en az 3k wurman lzm shadowsteple ben daha ezik bi charla denedim bu itemlerden 1000 kat az ama 2k wuruyodu

repairlerin tammı ? yada res. sickness yok deilmi :D

Alıntıları Göster
    arkdaslar zaten assas sub bi talent gidince benim ambush larım 2.5 k civarı vuruodu arkdasından vurdugum backstab de 2k al sana 2 harekette 4.5 k dmg arkasından cold blood + evis 4k

bunu yaklasık 5 sn içinde veriorum ani verilen dmg lara bakmayın lutfen bunları toplamını alın.

p.s. : elimde gladiator dagger ları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapacious -- 27 Mayıs 2007; 19:06:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapacious

arkdaslar zaten assas sub bi talent gidince benim ambush larım 2.5 k civarı vuruodu arkdasından vurdugum backstab de 2k al sana 2 harekette 4.5 k dmg arkasından cold blood + evis 4k

bunu yaklasık 5 sn içinde veriorum ani verilen dmg lara bakmayın lutfen bunları toplamını alın.

p.s. : elimde gladiator dagger ları var.

Alıntıları Göster
    6k vuran gördüm arkadasa lvl70 night elf rogue
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.