Şimdi Ara

rölantide stop etme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, BRC LPG ile ilgili bir problemim var. 2006 model 9N3 polo aracıma 1,5 yıl önce BRC LPG taktırdım. Yakıt ve performans olarak memnunum, fakat bazen ışıklarda durduğumda, ya da araç yoğun trafikte dur kalklarda yavaşlama anında (rölantide diyebiliriz yani) stop ediyor. aracı benzine aldığımda böyle bir sorun olmuyor. 2 ay önce yine aynı sorunu yaşadığımda, taktırdığım yere gitmiştim, laptopa bağladılar, bir sorun bulamadılar, bir gaz ayarı yaptılar, 2 ay kadar sorun yaşamadım. İlginçtir taktırdığım servise gittiğimde ustayla teste çıktığımızda, bana inat edercesine araç stop etmiyor. Bu sorun ile ilgili 3-4 defa servise gittim, sorun çözülmedi ve ben de bıktım. Brc beyni ile ilgili vs bir sıkıntı olabilir mi? Bu konu hakkında bana fikir verebilecek ya da Ankara'da bu sorunu çözebilecek bir LPG ustası tavsiye edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• ist. maslak otosanayi sitesinde çevreotogaz hüseyin bey veya cemalbey

rölantide stop etme sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fermat06

Merhaba arkadaslar, BRC LPG ile ilgili bir problemim var. 2006 model 9N3 polo aracıma 1,5 yıl önce BRC LPG taktırdım. Yakıt ve performans olarak memnunum, fakat bazen ışıklarda durduğumda, ya da araç yoğun trafikte dur kalklarda yavaşlama anında (rölantide diyebiliriz yani) stop ediyor. aracı benzine aldığımda böyle bir sorun olmuyor. 2 ay önce yine aynı sorunu yaşadığımda, taktırdığım yere gitmiştim, laptopa bağladılar, bir sorun bulamadılar, bir gaz ayarı yaptılar, 2 ay kadar sorun yaşamadım. İlginçtir taktırdığım servise gittiğimde ustayla teste çıktığımızda, bana inat edercesine araç stop etmiyor. Bu sorun ile ilgili 3-4 defa servise gittim, sorun çözülmedi ve ben de bıktım. Brc beyni ile ilgili vs bir sıkıntı olabilir mi? Bu konu hakkında bana fikir verebilecek ya da Ankara'da bu sorunu çözebilecek bir LPG ustası tavsiye edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar. Ankara'da 2a Mavidenizler BRC BÖLGE BAYİİ, Tuncay Bey ile görüşürseniz size yardımcı olacaktır. güncel bayi listemiz içintıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEŞİLYURT OTOMOTİV -- 28 Ocak 2013; 16:27:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YEŞİLYURT OTOMOTİV

quote:

Merhaba arkadaslar, BRC LPG ile ilgili bir problemim var. 2006 model 9N3 polo aracıma 1,5 yıl önce BRC LPG taktırdım. Yakıt ve performans olarak memnunum, fakat bazen ışıklarda durduğumda, ya da araç yoğun trafikte dur kalklarda yavaşlama anında (rölantide diyebiliriz yani) stop ediyor. aracı benzine aldığımda böyle bir sorun olmuyor. 2 ay önce yine aynı sorunu yaşadığımda, taktırdığım yere gitmiştim, laptopa bağladılar, bir sorun bulamadılar, bir gaz ayarı yaptılar, 2 ay kadar sorun yaşamadım. İlginçtir taktırdığım servise gittiğimde ustayla teste çıktığımızda, bana inat edercesine araç stop etmiyor. Bu sorun ile ilgili 3-4 defa servise gittim, sorun çözülmedi ve ben de bıktım. Brc beyni ile ilgili vs bir sıkıntı olabilir mi? Bu konu hakkında bana fikir verebilecek ya da Ankara'da bu sorunu çözebilecek bir LPG ustası tavsiye edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar. Ankara'da 2a Mavidenizler BRC BÖLGE BAYİİ, Tuncay Bey ile görüşürseniz size yardımcı olacaktır. güncel bayi listemiz içintıklayınız.

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Ama Ankara'da taktırdığım servis büyük bir servis olmasına rağmen, sizin verdiğiniz linkteki BRC bayi listesinde yok. BU bir sıkıntı yaratır mı? Tekrar teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YEŞİLYURT OTOMOTİV

quote:

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Ama Ankara'da taktırdığım servis büyük bir servis olmasına rağmen, sizin verdiğiniz linkteki BRC bayi listesinde yok. BU bir sıkıntı yaratır mı? Tekrar teşekkürler.

PM'den aracınızın plakası ve ruhsat sahibinin adı soyadını gönderirseniz sistemden sorgulayabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.