Şimdi Ara

Rusya'da yaşıyorum. Soruları alayım. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
15
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ну и как ? успешно продолжаешь учиться или уже все ?
  • Poşetler paralıymış yanınızda poşet taşıyormuşsunuz doğru mu? hem doğayı korumak için hemde tasarruf için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbola ilgileri nasil

• quote:

Orijinalden alıntı: dogac-gs

Poşetler paralıymış yanınızda poşet taşıyormuşsunuz doğru mu? hem doğayı korumak için hemde tasarruf için.

hayır öyle bişey yapmıyoruz kardeşim bunlar nasıl sorular ya?

• Bazı bölgelerde öyledir o zaman.

• dostum naptın, ses ver. nasıl gidiyor?
  • hocam öldün mü kaldın mı bi ses ver
  • arkadaşlar çok uzun zamandır girmemiştim foruma. Rusyadan atıldım 2015 yılında uçak düşürme mevzularından sonra :)

• sylar2 kullanıcısına yanıt

Ohaa laaaa hocam detaylı anlatır mısın çok merak ettim ve bu durum seni üzdü mü

• kuponpro K kullanıcısına yanıt

Ya şöyle oldu, ben work and travel için amerikaya geçmiştim rusyadan. Geri dönüşüm biraz geç oldu o yüzden tekrar vize işlemleri falan derken 24 kasımı bulmuştu geri gitmem ülkeye. Ülkeye girdikten birkaç saat sonra uçağı düşürdüler. Dekanlığa gidip geldim ben falan dedim, öğrenci belgesi almam gerekiyordu. Problem yaratmaya başladı dekan, önce senin lise diploman bizde yok onu getir türkiyeden dediler. Onlarda olduğu konusunda ısrar ettiğim zaman kontrol ettiler ve buldular diplomamı. Bu sefer de senin diplomanda türkiye'deki rus büyük elçiliğinden damga yok, türkiyeye dön onu damgalat geri getir dediler. Askerliği tecil ettirmek için belge gerektiğini söylediğimde ülkeye girersem beni askere alırlar dediğimde de benim problemim değil o zaman orduya git falan gibi saçma cevaplar verdiler. Biraz tartıştık dekanla ben de 3-5 çalışanının yanında birazcık giydirdim kadına. Sonra lise diplomamı elime verip 1 hafta içinde ülkeyi terk et dediler :) bir yandan da iyi oldu rusya sonrası kanadaya geçtim okumaya devam etmek için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sylar2 -- 14 Ekim 2020; 16:59:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sylar2

Ya şöyle oldu, ben work and travel için amerikaya geçmiştim rusyadan. Geri dönüşüm biraz geç oldu o yüzden tekrar vize işlemleri falan derken 24 kasımı bulmuştu geri gitmem ülkeye. Ülkeye girdikten birkaç saat sonra uçağı düşürdüler. Dekanlığa gidip geldim ben falan dedim, öğrenci belgesi almam gerekiyordu. Problem yaratmaya başladı dekan, önce senin lise diploman bizde yok onu getir türkiyeden dediler. Onlarda olduğu konusunda ısrar ettiğim zaman kontrol ettiler ve buldular diplomamı. Bu sefer de senin diplomanda türkiye'deki rus büyük elçiliğinden damga yok, türkiyeye dön onu damgalat geri getir dediler. Askerliği tecil ettirmek için belge gerektiğini söylediğimde ülkeye girersem beni askere alırlar dediğimde de benim problemim değil o zaman orduya git falan gibi saçma cevaplar verdiler. Biraz tartıştık dekanla ben de 3-5 çalışanının yanında birazcık giydirdim kadına. Sonra lise diplomamı elime verip 1 hafta içinde ülkeyi terk et dediler :) bir yandan da iyi oldu rusya sonrası kanadaya geçtim okumaya devam etmek için :)

Kanada'da maydanoz legal mi abi :-))))

• Ben oradayken eğlence amaçlı kullanımı legal değildi ama su an öyle :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.