Şimdi Ara

Rusya'da yaşıyorum. Soruları alayım. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
15
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sylar2

Я думаю, что ты слишком большого мнения о себе. Твой русский язык меня сильно огорчает))) Я живу в России уже пол года и без всяких учебников выучил русский язык. Так что если ты любитель переводить через google translate то оставь пожалуйста свое мнение при себе)) Привет из Россий !!!!!

Скажи мальчик кто помогал тебе ) интересно, ты можешь говорить так по скайпу или будешь молчать ?))

Ты знаешь, когда последний раз я искал слово в словаре? Мне надо было объяснить турецкое слово на русском языке моим русским студентам. Даже если твои друзья пишут мне ответ вместо тебя, я могу ответить ;)

В Следующий раз спроси у других как надо написать или пусть они напишут вместо тебя

Только быстрее )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Moskova Devlet Üniversitesi nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

quote:

Orijinalden alıntı: sylar2

Я думаю, что ты слишком большого мнения о себе. Твой русский язык меня сильно огорчает))) Я живу в России уже пол года и без всяких учебников выучил русский язык. Так что если ты любитель переводить через google translate то оставь пожалуйста свое мнение при себе)) Привет из Россий !!!!!

Скажи мальчик кто помогал тебе ) интересно, ты можешь говорить так по скайпу или будешь молчать ?))

Ты знаешь, когда последний раз я искал слово в словаре? Мне надо было объяснить турецкое слово на русском языке моим русским студентам. Даже если твои друзья пишут мне ответ вместо тебя, я могу ответить ;)

В Следующий раз спроси у других как надо написать или пусть они напишут вместо тебя

Только быстрее )

Alıntıları Göster
    fafafafafaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilayse -- 24 Ocak 2015; 21:35:35 >

• mobilayse M kullanıcısına yanıt
    yerinde kullanımı , dil bilgisini, ismin hallerini, cümle ayrımını, ve kuralları ile birlikte benim yazdığım mesajı tekrar yazar mısın

ben gayet sıcakkanlı bir şekilde geldim nasılsın dedim adam yok ruslar öyle konuşmaz böyle konuşmaz diye cevap verdi. benim kimseyi ezme gibi bi lüksüm yok olamaz da. doğrudur cümleleri türkçe gibi kurmuş olabilirim bu çoğu zaman rus dilini türkçe gibi kullanmaktan kaynaklanıyor. ben de rusyada hazırlık okuyorum. mesajımı yazarken sadece hal hatır sordum hatta belki birlikte konuşarak birbirimize yardımcı oluruz edasıyla yazdım ama bana gelen cevap ruslar öyle konuşmaz böyle konuşmaz.

bu ruslar nasıl konuşuyor o zaman ? sen benim anlatmak istediğimi anladın mı ? zamanla ben kulak aşinalığı kazanırım zaten benim 4 ayda öğrendiğim bu rusça şuanlık yetiyor da.

Peter'de ilk 4 ayın nasıldı ?

quote:

bu mudur doğru kullanım dil bilgisi ismin halleri cümle ayırma ve kurallar.

kusura bakma ben kendim yazıp cevap veriyorum. arkadaşın yaklaşımı bana karşı ılımlı olsaydı tavrım bu denli dert olmazdı.

şu resimler her şeyi anlatır. kasımın sonunda bu halde olan adam şimdi takır takır rusça mı konuşuyor yapmayın..

Rusya'da yaşıyorum. Soruları alayım.

ilgili konu linki:

http://forum.donanimhaber.com/m_99755215/f_//tm.htm#99773599

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne bilim ben ya adamı -- 24 Ocak 2015; 13:10:31 >

• Senin çizilme zamanın gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesajAtanPizzacı

quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

kız arkadaş bulmak kolay mı?

turbo abi gel orda eczane açalım.
    yanında çalışırım abi

• quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Senin çizilme zamanın gelmiş.

aynen anında blok çektim
  • Rus Steam'den oyun almak nasıl duygu?
  • Bu bol fotolu mesajı atanı sadece banlamak yetmez!!!

• Rus kızları Türklere nasıl davranıyor?
  • bi fotoğraf atsam türkceye cevirimisn cok lazım lütfen
  • Uzun bir süredir derslerimden dolayı ayrı kalmam gerekmişti. Geri döndüm. Benden fotoğraf falan istemiştiniz.Varsa sorunuz buralardayım bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sylar2 -- 23 Şubat 2015; 23:49:22 >
  • lisede dil bölümü mezunu(ingilizce) gelip orda ingilizce/rusça üzerine üni okuyabilirmiyim ? ve ne yapmam lazım ilk önce türkiyede kazanıp bişeylermi yapıcam zamanın varsa cevaplar mısın
  •  Rusya'da yaşıyorum. Soruları alayım.

bu adamı tanıyon mu
  • sincapla69 kullanıcısına yanıt
    İngilizce olarak rusça üzerine mi? Yanlış anlamadım değil mi? Yani doğru anladıysam böyle bir şey olabilir fakat benim üniversitemde yok. :)
  • Insallah bizde gidecegiz eylulde

• Orada internet hızınız kaç mbps? Ve ne kadar ücret ödüyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

bu adamı tanıyon mu

Olm ya :D :D

• Kizlar nasil kizlar burdaki gibi cok kaprisleri varmi

• 15 mbit civarı. aylık 25 lira falan veriyorum :D

Valla kardeş kız her yerde kız. Bi Türk kızı tribi atmıyor ama genede atıyorlar :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.