Şimdi Ara

Rusya'da yaşıyorum. Soruları alayım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
15
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, üniversite okumak için geldiğim Rusya'nın Ekaterinburg şehrinde yaşıyorum. Varsa sorularınız cevaplayayım :)

• Yere düşen rusları napıyorsunuz
  • Ruslar sıcak denizlere inmek için neden bu kadar çok uğraşıyor kendi denizlerini neden ısıtmıyorlar?
  • Ss
  • 2. Dünya Savaşı'ndan kalma gibi evler var.Kadınlar hala çok kötü muamele görüyor.Üstüne üstlük dışarıdan bakılınca asıl kraliçeler onlar.Türk'üm dedikten sonra nasıl karşılıyorlar? Türklüğün zorluğunu çektin mi? Rajınca mı konuşuyorsun yoksa ing.ceyle vs. mi anlaşıyorsunuz?
  • Ergenler gelip soracak ben toparlayayım ana konu olsun.
    Kızlar nasıl?
    UUn boylumu?
    Şarışın mavi gözlümü?
    Skor yaptın mı? Ya da asistin var mı??
  • yere düşen Ruslara daha bir şey yapmıyoruz :P
    Wisdom cevap vermiyorum.
    Hemen vereyim ss.
    benim bulunduğum yerde Türkleri çok seviyorlar. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Şu an ing ile anlaşmaya çalışıyorum ama ingilizce bilen oranı aşırı düşük.
    Kızlar ciddi güzel. Genel olarak 1.65 1.80 arası boyları. Sarışın açık tenli ve renkli gözlüler. Rus a sayı veya asistim yok ama yurttan italyan bir kıza var :)
     Rusya'da yaşıyorum. Soruları alayım. Rusya'da yaşıyorum. Soruları alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sylar2

yere düşen Ruslara daha bir şey yapmıyoruz :P
    Wisdom cevap vermiyorum.
    Hemen vereyim ss.
    benim bulunduğum yerde Türkleri çok seviyorlar. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Şu an ing ile anlaşmaya çalışıyorum ama ingilizce bilen oranı aşırı düşük.
    Kızlar ciddi güzel. Genel olarak 1.65 1.80 arası boyları. Sarışın açık tenli ve renkli gözlüler. Rus a sayı veya asistim yok ama yurttan italyan bir kıza var :)
    Merhabalar hocam, ilk olarak alfabelerimiz tamamıyla farklı yanlıs hatırlamıyorsam Kiril alfebesi kullanıyorlardı.Dillerini öğrenmek için kursa falan mı gittiniz ?

• Kiril alfabesi kullanılıyor fakat tamamen farklı değil. Tabii ki farklı harfler var б и я ф ш gibi amа к а т gibi aynı harfler de var. Hayır kursa gitmedim burada ünide hazırlık giriyorum. Dili burada öğreniyorlar.
  • quote:

Kiril alfabesi kullanılıyor fakat tamamen farklı değil. Tabii ki farklı harfler var б и я ф ш gibi amа к а т gibi aynı harfler de var. Hayır kursa gitmedim burada ünide hazırlık giriyorum. Dili burada öğreniyorlar.
    soruyu bırakta resimlerden bahset sen
  • Dota oynuyonuzmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İnsanı nasıl ? Farklı dinlere , eşcinselliğe bakış açıları nasıl ? Soğuklar mı yoksa cana yakınlar mı ayrıca ? Beraber kaldığın insanların maddi durumu nasıl ve fakir kesimle elit kesim arasında kutuplaşma var mı , varsa bu iki grubun fikirleri ve düşünceleri sürekli çakışıyor mu yoksa birbirlerine yakın mı ?

Cevaplarsan sevinirim. Mentionu unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayb3oneday

İnsanı nasıl ? Farklı dinlere , eşcinselliğe bakış açıları nasıl ? Soğuklar mı yoksa cana yakınlar mı ayrıca ? Beraber kaldığın insanların maddi durumu nasıl ve fakir kesimle elit kesim arasında kutuplaşma var mı , varsa bu iki grubun fikirleri ve düşünceleri sürekli çakışıyor mu yoksa birbirlerine yakın mı ?

Cevaplarsan sevinirim. Mentionu unutma.

Alıntıları Göster
    50 megatonluk olan nükleer bomba ''tsar bomba'' hangi müzede?
  • quote:

yere düşen Ruslara daha bir şey yapmıyoruz :P
    Wisdom cevap vermiyorum.
    Hemen vereyim ss.

bu yaz iş iznimde arkadaşla ya da tek rusya ya gelmeyi düşünüyorum. misafir eder misin bizi ?

• quote:

Kiril alfabesi kullanılıyor fakat tamamen farklı değil. Tabii ki farklı harfler var б и я ф ш gibi amа к а т gibi aynı harfler de var. Hayır kursa gitmedim burada ünide hazırlık giriyorum. Dili burada öğreniyorlar.

el yazisiyla tanistin mi
  • Oynuyoruz tabii ki brat :D сука!
    İnsanlar genelde kibar ve iyi. Bana daha sorun yaratan rus olmadı. Birkaç ermeni var ama onlar da korkuyor zaten :D yurtta kaldığım için normal kesimi gördüm ben. Ama tabii ki var fark varoş ve elit arasında. Bilemem nasıl bakıyorlar eşcinselliğe ilgilenmediğim bir konu. Dibine kadar hetero olmak bunu gerektirir.
  • Yazın ne zaman ve nereye geleceğinize bağlı dostum. Yekaterinburg a gelirseniz ve ben burada olursam tabii.
    Tanışmaz olaydım :(
    Bilmiyorum o bomba nerede.doğrusu ama öğrenirim ders bitince :) царь şeklinde yazılıyor sanırım Kiril alfabesi ile o bomba :( birkaç saate söylerim yerini :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sylar2 -- 6 Ekim 2014; 8:25:26 >
  • Şehirde yeşillik alan fazla mı ? Türkiye'de hangi şehirdeydin soru sorcam ona göre
  • hangi bölüm?
  • Yeşillik baya fazla benim şehrinde. Trde bir çok şehirde yaşadım. İstanbul, Edirne, Kırklareli, Ankara, Van, Urfa. Seç beğen sor :)
    Şu an hazırlık okuyorum seneye seçeceğim bölümü.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.