Şimdi Ara

S.A Garip Bir Olay ah Silkroad ah...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Charımı 1-2 günlüğüne arkadasıma verdım onun kullanması için bende az önce girmeye calıstım charda kimse olmadıgını sordum bende direk msn gittim arkadaşa dedim charda yokmusun diye chardayım kanka diye cvp attı ss bile attı :S bu nasıl olur arkadasım charda oldugu halde ben girmeye deniyorum charımın acık olmadıgını söylüyo g4y max :@ [Charıma umarım banlanma vs. şey olmaz.. ]

• Bunun silkroadla alakası yok.Bu sadece senin arkadaşın ve senin aranda olan bir problem.Telaşlanmana gerek yok.Bu basit şeyden charın banlanmaz
  • nasıl bir problem olabilirki charım acık gozukmuyo bende oyuna girmeyı denıyo :S sımdı beklesem chara girermi :D auto deneme suan gayet saglklı denıyo
  • + bu joymaxn son günlerde öne sürdüğü bot kullanma politikası uzaklastırılma falan benım suan yasak bir program kullandıgımı düşünebilir joymax .. ve bir kere ceza alırsam ben bot kullnıcısı oldugum ıcın sürekli göz önünde olurum diye düşünüyorm
  • Joymax bir kullanıcı için o kadar derinlere inmez merak etme Kanımca;arkadaşın seni uyutuyor.Charın boşsa kimse yoktur.Varsa çıkacak yazıyı biliyorsun zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: muttigirgin

Joymax bir kullanıcı için o kadar derinlere inmez merak etme Kanımca;arkadaşın seni uyutuyor.Charın boşsa kimse yoktur.Varsa çıkacak yazıyı biliyorsun zaten

Bilmediğin konular hakkında sırf post kasmak için yazı yazıp,milleti telaşlandırma,yanlış bilgi verme

@XMarks
    Bugünlerde oyunda bug var...Char oyunda da olsa deniyor bazen...Bizde Sbot var ve bir charı iki kişi deniyoruz,arkadaş girince bende hala denemeye devam ettiği oluyor...Bir sorun çıkacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RamonJR -- 15 Ağustos 2009; 12:32:52 >

• ama az once arkadasın charına girdim kendım gözlerımle gordm char taksi gayet kasılıyo yaa umarım birşey olmaz birazda olsa içimi rahatlattınız aslında
  • YateQo ile aynı fikirdeyim bende sbot ile 2 oyun açıyorum hangisi girerse birisi girince öteki hala deniyor bende onu oyundan çıkarıyorum
  • siz anlamamışsınız benı 2 tane char bende deneyebiliyorum ama charım oyundayken nasıl deneyebiliyoruö
  • Bir account oyundaysa ve başka biri aynı accounttan giriş yapmaya çalışıyorsa sadece serverda yer açıldında yani account oyuna girecegi anda verir hatayı.(Daha sonra deneyin başka bir kullanıcı var diye).Bu dediklerim presiz accountlar içindir.Premiumlu bir char oyundayken başka biri aynı accounta tıkladıgı anda direk altta yazı çıkar.(The user is already connected.Please try again 5 minutes) gibi bir yazı gelir.Presiz charlar oyunda olsa bile başka biri denedigi zaman ancak servera girmek için yer açıldıgı anda yani tam o siyah ekran gelmeden önce hatayı verir.Umarım yeterince açık olmuştur...
  • Hımm anladım

Luzifer=bu arada charımın içindeki itemler ve silk bir anda kaybolmasını istemem ki değerli itemler war endeşiliyim sabahtan berı halada üzerimde korku war birşey olucak diye .
  • auto-login sitemine geçildiğinden beri böyle eğer hesaba girilmişse bile denemeye devam ediyor ve this user is already connected hatası vermiyor bu yeni sistem eldiğinden beri böyle yai merkalancak biley yok
  • Tamam teşekkür ederim eXtraVaido arkadaşım
  • o zaman 5-6 tane sro açarsak daha çabuk girme ihtimali olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizlili_yamuk

o zaman 5-6 tane sro açarsak daha çabuk girme ihtimali olabilir mi?

5-6 tane sro açarsan charının servere girme olasılığı da daha artmış olur tabii.Aynı hesabı 6 tane clientten denemiş oluyorsun yani daha çabuk girme ihtimalin olabilir.
  • ban yiyicen xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: XMarks

Charımı 1-2 günlüğüne arkadasıma verdım onun kullanması için bende az önce girmeye calıstım charda kimse olmadıgını sordum bende direk msn gittim arkadaşa dedim charda yokmusun diye chardayım kanka diye cvp attı ss bile attı :S bu nasıl olur arkadasım charda oldugu halde ben girmeye deniyorum charımın acık olmadıgını söylüyo g4y max :@ [Charıma umarım banlanma vs. şey olmaz.. ]

Korkma Bu Problemin Aynısını Bende Yaşıyorum Garginin Suçu Hep

• Ya adamlar GM e küfür ediyor bot kullanıyor loader kullanıyor.Bugları göz göre göre kullanıyorlar ama banlanmıyorlar böle birşeyden seni mi banlıcaklar ama hala korkuyorum diyorsan git 50 silk cek hiç bşi olmaz charına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.