Şimdi Ara

S-Link PC Koruma Kartı yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bundan 1 hafta önce deepFreeze programı sorunum olmuştu ve hala çözmüş o sorunun neden kaynaklandığını çözmüş değilim neyse bilgisayarlara format attım şimdilik sorunum yok ama deepfreez programı yerine pc koruma kartı aldım. Bilgisayarların özellikleri;

P5GD2 Asus Anakart
    P4 3,2 LGA işlemci
    1 GB DDR2 Ram
    120GB Sata2 HDD
    256 MB winfast 128 BİT PCI Expres ekran kartı
    Windows XP Home SP2 Lisanslı sistem

Aldığım kartları taktım ve kurulumunu yaptım. Bilgisayarı koruyormu korumuyormu anlamadım. Bilgisayar açılma esnasındayken bana pc koru modu, geri döndür modu, devredışı bırak modu olarak soruyor. Ben masaüstünde değişiklik yaptım ve geri döndürecekmi diye denedim ama döndürmedi bu kartık farklı ayarlarımı var acaba. İlgilenen arkadaşlar için sizden yardım bekliyorum. Biraz uzun soru oldu ama kusura bakmayın tşkler.

• kardeş PC koru modunda açmayı denedin mi?
  • Evet kardeş denedim pc koruma modunda açıyorum. sonra değişikliler yapıyorum, tekrar yeniden başlatıyorum ve geri döndür modunda açıyorum ama geri döndürmüyor yaptığım değişiklikler aynı şekilde karşıma çıkıyor.
  • Kardeş ben o donanımı kullanmadım ama ona benzer bi özelliği olan yazılım kullandım Bi önerim daha var. Pc koruma modunda açıyorum diyorsun yeniden başlatıyorum geri don modunda açıyorum diyorsun peki burda da geri dön modu değilde pc koru modunda açarsan sorun olmaz herhalde. benimkisi sadece tahmin kardeş kolay gelsin
  • tamam kardeş tşk ederim yinede en azından ilgi gösterdin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.