Şimdi Ara

s3 en iyi antivirüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s3 için en iyi antivirüs nedir(sakın antivirüse gerek yok demeyin çünkü var) avast kurdum önce sonra esete geçince 4 virüs buldu esete geçmemdeki amaç eset keyimin olmasıydı ama esette de nod32 keyi kabul edilmiyormuş o yüzden sildim zaten avastı da free olduğu için sildiydim avgnin prosunun apksını kurdum ama onun da çalışıp çalışmadığından emin olamıyorum ne bi bildirim ne başka bir şey valla ne yapacağımı bilemiyorum yani hangisi iyidir mümkünse premium olarak ya da şöyle sorayım esetin freesi de korur mu(ne yazık ki eset freede auto update yok manuel olarak yapılıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ga57 -- 20 Ağustos 2013; 22:28:55 >

• upupup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ga57 -- 20 Ağustos 2013; 22:43:37 >
  • Dr web den iyisi yok bi tam tarama yaptin mi tamam ama 30 dk ila 15-20-40 dk arasi suruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: militanjoe

Dr web den iyisi yok bi tam tarama yaptin mi tamam ama 30 dk ila 15-20-40 dk arasi suruyor

emin misiniz çünkü yani son olsun istiyorum bir daha uğraşmak istemiyorum dr web free mi yani prosu var mı ayrıca bi de kesin sonuç veriyor mu bootta açılıyor mu
  • Surekli bir tarama istiyosunuz ilk secengni acin sonrada haftada ayda bir tam tarama yapin hayatta virus olmaz buabilriseniz prosu daha İyi free de de bir fark yok

• quote:

Surekli bir tarama istiyosunuz ilk secengni acin sonrada haftada ayda bir tam tarama yapin hayatta virus olmaz buabilriseniz prosu daha İyi free de de bir fark yok

peki mesela webde gezerken kimlik avi tarıyor mu apk yüklediğim anda tarıyor mu
  • quote:

Surekli bir tarama istiyosunuz ilk secengni acin sonrada haftada ayda bir tam tarama yapin hayatta virus olmaz buabilriseniz prosu daha İyi free de de bir fark yok

peki mesela webde gezerken kimlik avi tarıyor mu apk yüklediğim anda tarıyor mu diye sordum cevap vermediniz ama dr.webin $75lik prosunu indirdim(tabiki enayi gibi para vermedim ona:) apkmaniadan 8.00.0'ı indirdim şu ana kadar güzel apk kurulduğunda taramasını yapıyor yani şimdilik iyi inşallah avast gibi üfürükten değildir yeniden çok teşekkürler
  • Bence trust go Adamlar ilk sırada korumada
  • Kaspersky satın al play storeden çok kurnaz bi program virüs yaklaşmadan siliyor
  • Kaspersky aldim memnunum. Fazla guvenlikli bir antivirus programi. Calinmalara karsi takip sistemi de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Bence trust go Adamlar ilk sırada korumada

Hepinize çok teşekkür ediyorum ama KasperSkyı kullananlar pek memnun değil bu aralar o yüzden önce militanjoeyu dinleyip dr. web kurdum ama internettekiler hep yani trust gonun yorumundakiler diyor ki hem premium hem beleş hem de iyi koruyor yani virüs inmeden siliyor diyorlar sadece anti theftte eksik var diyen var zaten ben normalde de anti theft kullanmıyordum ama kasperskyın anti thefti 6-7 saat sonra cevap veriyor diyorlar. Hepiniz ilgilendiniz ama bu sefer de ancdodoyu dinleyip trust go ile devam edeceğim inşallah bir sıkıntı çıkmaz

• en iyisi dr. web life license dir almak istemezsen apk indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli gandalf -- 24 Ağustos 2013; 22:17:58 >
  • zoner antivirus u şiddetle tavsiye ederim
  • Adam trust go'yu seçmiş doğru seçim yapmış
  • zoner antivirüs iyidir tık dedinmi buluyo hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.