Şimdi Ara

Saçını kazıyan erkeklere bir kaç soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 haftadır saçları kazıyorum jiletle. Şimdiye kadar 2 kere yaptım. Devamlı bu işi yapanlara bir kaç sorum var.
    1) Ne kadar sürede tekrar traş ediyorsunuz kafayı?
    2) 1 haftada 2 kere yaptım. Ve ikisinde de çeşitli noktalardan kanamalar oluştu? Normal mi? Olmaması için ne yapmalı?
    3) Traştan sonra su vurduğunuzda falan sizin kafanızda yanıyor mu?
    4) Hangi jileti önerirsiniz?
    5) Bir süre böyle devam etmeyi düşünüyorum, taktikleriniz, püf noktalarınız varsa paylaşabilir misiniz?

şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ciddi cevaplarınız için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihkhan -- 6 Nisan 2020; 18:29:29 >

• 1) Zevkine kalmış, hergun de olabilir iki üç günde bir de.
    2) İlk kesimlerde normal, aza indirmek için tıraş öncesi sıcak su ile saçını yıkayıp gözenekleri rahatlat, böylelikle çok daha kolay bir kesim oluyor ve daha az tahriş oluyor.
    3) Yanıyor, bunun için tıraş sonrası nemlendirme lazım, badem yagı vs sürebilirsin.
    4) Mach3 gayet iyi.
    5) Jilete vurmadan önce 2. cevapta bahsettiğim gibi sıcak su banyosu ve sıcak havlu ile press daha kolay bir tıraş saglıyor, ayrıca herhangi bir saç kremi ile (duşta kullanılan krem şampuanlar) saça uygularsan jilet çok daha iyi kesiyor ve tahriş azalıyor.

Şu kanalı takip edebilirsin guzel bilgiler paylaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 6 Nisan 2020; 18:44:55 >

• Amroth. kullanıcısına yanıt
    dikkate alacağım. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.