Şimdi Ara

Saçları Nasıl Şöyle Yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saçlarım normal de baya bir dalgalı kıvırcığa yakın sürekli fön çekiyordum sıkıldım artık fön çekmektenhttp://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/770x0/56c6fa5467b0a970c0e883a7 şöyle yapıyorum saçlarımı aşağı yukarı bu tarzı yakalıyorum ama benim saçlar cansız ve kuru duruyor, cansız derken yanlış anlaşılmasın baya gür saçım var urban bukle belirginleştirici köpük kullanıyorum sadece başka ürünler kullanmalımıyım ?

• urban derken, urban sexy curl mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalKozmetik

urban derken, urban sexy curl mü?

yok hocam urban shake ama vazgeçtim saçtan zaten :)
  • saçların dalgalı ve şikayet edip dalga belirginleştirici ürün kullanıyorsun (: dalgalardan bıktıysan çok yakında, brezilya fönü gibi(sonuç olarak) bir şampuan gelecek ve yarım saat gibi bir sürede 3-4 ay sürecek olan düzleştirme yapıyorsun... paraben, sülfat, formaldehit içermeden hem de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalKozmetik

saçların dalgalı ve şikayet edip dalga belirginleştirici ürün kullanıyorsun (: dalgalardan bıktıysan çok yakında, brezilya fönü gibi(sonuç olarak) bir şampuan gelecek ve yarım saat gibi bir sürede 3-4 ay sürecek olan düzleştirme yapıyorsun... paraben, sülfat, formaldehit içermeden hem de...

Dalgaları düzleştirmekten bıktım işte :) şampuan olarak düz sonuç vaatlerine inanmıyorum ben çok kullandım ama etkisi yok ya da çok az etkisi oluyor
  • sweet hair shampoo (: brezilya'dan 40 binden fazla salon kullanıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.