Şimdi Ara

Saçlarım AŞIRI bakımsız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saçlarım dalgalı, ama çok sert, kupkuru, kırık kırık ve soluk duruyor.Çok cansızlar.Bi kaç gün yıkamıyorum hafif yağlansın diye bu seferde kafams yapışıyolar sanki.Toniguy, kerastase vs gibi markalar kullandım ama fayda etmiyor.Saçlarımın bakımlı olmasını ipeksi olmasını istiyorum.Tavsiyeleriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saçınızın karakteri sert ve kıvırcıksa ipeksi saça sahip olmak zor. Zeytin yağı vs. ile parlak durabilir veya farklı bakım yağları ile. Ben Schwarzkopf Nem Yükleyici Şampuan gibi bir şey kullanıyorum çok fark yok ama güzel bir etkisi var. Şimdi memlekete geldim şampuan yok yanımda birkaç gün farklı bir şey kullanacağım bakayım ne kadar fark olacak.
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Durum ne hocam? Bin türlü şampuan bakım yağı kremi vs vs var schwarzkopf markasının bile bi sürü serisi var.Ne yapmamı önerirsiniz saçlarım yumuşak ve canlı olsa cidden baya güzel dalgalı falan rengide iyi ama çok kuru bakımsız duruyorlar, kırık kırık baya yıpranmış durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde durum aynı birtürlü bulamadım çözümünü. İnanılmaz sert ve soluk. Yok mu bir çözümü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.