Şimdi Ara

(SADECE) ÜST SINIF(HIGH-END) UYDU ALICILARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
11
Favori
21.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah
  • kamaxx hocam opticum actus duo cihazın üzerindeki yazılımı nasıl değiştirebilirim.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiner57

kamaxx hocam opticum actus duo cihazın üzerindeki yazılımı nasıl değiştirebilirim.teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:05:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazın kendi yazılımını üzerinde xcruzier var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiner57

cihazın kendi yazılımını üzerinde xcruzier var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:06:08 >
  • teşekkürler üzerindeki yazılım sizin verdiğiniz ben bunu yüklemek istiyorum"'FAC.OPTICUM.ACTUS_DUO.CIP.v2.12.15.20150115''
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaxx

@sivord,

Sizin için kucuk bir çalışma yaptım.

Openbox SX9 Combo Cihaza Skyway Droid2 Yazılımı Atma;

Once Opnebox sx9 Combo cihazın id kodunu skyway droid2 kodu ile yer değiştirelim.
    Bunun için linkte upload ettiğim ve güncellediğim id leri kullanıcaz.
    Boxkit Fortis
    http://www57.zippyshare.com/v/aDm6bREy/file.html

Boxkit plugin'i plugin klasörü olarak belleğe atıp(rardan cikarmalıyız) cihaz üzerinde plugin kurulumu yapalım.
    Akabinde eklentiler bolumune kumanda ile gelip.Boxkit yazan dosyaya okeylediğimizde receiver id listesi cikacak.
    Openbox SX9 Combo reseller id:29032000
    Skyway Droid2 id:29042000

Biz skyway droid2 id sini işaretleyip yeni id cihaza kurmalıyız.
    Şimdi skyway droid2 nin yazılımını cihaza kurabiliriz.

Skyway Droid2 Guncel CI+ yazılımı
    http://fortisclub.com/download_zip/SW_v30198/FAC.SKYWAY.DROID2.NCIP.v3.01.98.20150213.zip

Eğer kuramam derseniz hiç bulaşmayın.Droid2 nin menüleri benim daha çok hoşuma gitti.

burada anlattığınızı uygulasam başarı sağlarmıyım acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:07:18 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:07:39 >
  • yukarıda anlattığınızı uyguladım orj.yazılım kuruldu tekrar teşekkürler
  • Cihazda Kathrein UFS-916 SW2.10 Build180 yazılımı yüklü. Diseqc ile Hotbird'den sinyal alamıyorum. Sebebi ne olabilir? Türksat çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seydibaba

Cihazda Kathrein UFS-916 SW2.10 Build180 yazılımı yüklü. Diseqc ile Hotbird'den sinyal alamıyorum. Sebebi ne olabilir? Türksat çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:08:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diseqc arızalıymış. Değiştirince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:08:59 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:09:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaxx

Oscam Ilk kurulum için kendi inşaa ettiğim bir çalışmadır.Kesinlikle en iyisidir.Ve en hızlı açılan bir tar arşivi oluşturdum.

Kathrein ufs-916 için ilk defa oscam kuracaklar deneme yapabilir.
    Ayrıca cihazdan oscam-proftp kaldırmak için ayrı bir komut dizini oluşturdum.Lütfen acemi olanlar yada bilmeyenler deneyip cihazı çökertmesin.

KATHREIN UFS-916 ilk oscam-proftp kurulum.
    http://www.ucassupport.nl/forum/index.php?topic=242830.0

- Daha önceki mesajlarda oscam-proftp vermiştiniz, onu kurduk. Eskisini kaldırıp, bu yeni oscam-proftp'yi kurmamız gerekir mi? + ayrıca linkte verdiğiniz "ufs916-proftp-oscam_OSEmu.tar.gz" dosyası bozuk arşiv uyarısı veriyor.

- oscam klasörü altında neler olmalı konusuyla ilgili olarak, "/config/oscam/" altında fazladan sadece "oscam.srvid" dosyası var. Bunu silmem gerekir mi?

• seydibaba S kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:10:41 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaxx -- 19 Eylül 2015; 11:11:04 >
  • teşekkürler,deneyelim..
  • oscam çalıştı,pmp tablosu değişince çalışmıyor,astradaki bazı kanalları açmadı...

dvbapi dosyasını kendime göre ayarlarsam açar herhalde,teşekkürler,emeğinize sağlık...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.