Şimdi Ara

Sağlıkçılar buraya, ölüyorum heralde (ss'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz geldi bütün bir senenin yorgunluğunu atmak için herkes gibi bende tatil planları yapıyordum ama vücut ve boynumda ki kızarıklıkları görünce o an bittim dedim. Boynumda 3, karın ve göğüs bölgesinde 8-9 tane fotoda görüldüğü gibi acayip bişeler oluşmaya başladı. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan ve iyi bir cildiye doktoru tavsiye edecek arkadaşlardan yardım bekliyorum 1 ay sonra tatile gidicem ama bu halle nerelere gideyim :S

Hastane için 15 gün sonraya ancak randevu alabildim, açıkçası özellere de pek güvenemiyorum yakın zamanda bütün kan tahlillerimi de yaptırdım.
    Off ya nasıl kurtulcam ben bu illetten...

• kardes meme cikiyo sende
  • Okuyorum bekle

Edit : Kizarikliklari her zaman bize ilhtihap belirtisi olarak soylemislerdi. Deri altindaki kilcal damarlar genisledigi icin vede fazla kan gittigi icinde kizarikligin sebebi olabilir.
    Eger alerjikse kasinti olmasi lazim . Ileride kirmizi renkten penbeyede donebilir. Senin yapacagin aile hekimligine gidip durumu soylemen sana sevk yazacak en yakin hastaneye ayni gun icinde muayne ederler . Uzman yapiyor bu muayneyi tabii.

Noot: ozel hast asist. Dr fazla yok cogunlugu uzaman neresine guvenmiyorsun kulaktan dolma mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tıp -- 7 Temmuz 2012; 11:07:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

kardes meme cikiyo sende

• quote:

kardes meme cikiyo sende

Bujiler meme yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

quote:

kardes meme cikiyo sende

Bujiler meme yapmış

Alıntıları Göster
    Güneş izine benziyor.Belki cildin güneşe hasssastır.Doktora git krem felan versin

edit:Tıpçı varmış sen benim yazımı hiç okuma bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oz' -- 7 Temmuz 2012; 11:13:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oz'

Güneş izine benziyor.Belki cildin güneşe hasssastır.Doktora git krem felan versin

edit:Tıpçı varmış sen benim yazımı hiç okuma bile

Alıntıları Göster
    sağlıkçıyım. bu kızarıklıklardan sorunları olanlar bize sürekli gelir. ama birçoğu 1-2 sonra ölüyor. şuanlık bir tedavi yöntemi bulamadık. yine de umudunu kaybetme, unutma umut herşeyin tedavisidir.

not:muhtemelen ölceksin, o kadar da umutlanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 7 Temmuz 2012; 11:17:53 >

• alrjin varmı dostum ?
    Havalarda sıcak tahriş olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiNDeRMooN_35

alrjin varmı dostum ?
    memeler buji yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

memeler buji yapmış

Alıntıları Göster
    cilt kanseri olmuşsun sen yakında bütün derin dökülür doktora git
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tıp

Okuyorum bekle

Edit : Kizarikliklari her zaman bize ilhtihap belirtisi olarak soylemislerdi. Deri altindaki kilcal damarlar genisledigi icin vede fazla kan gittigi icinde kizarikligin sebebi olabilir.
    Eger alerjikse kasinti olmasi lazim . Ileride kirmizi renkten penbeyede donebilir. Senin yapacagin aile hekimligine gidip durumu soylemen sana sevk yazacak en yakin hastaneye ayni gun icinde muayne ederler . Uzman yapiyor bu muayneyi tabii.

Noot: ozel hast asist. Dr fazla yok cogunlugu uzaman neresine guvenmiyorsun kulaktan dolma mi ?

eyw. çok sağol pazartesi dediğin gibi yapıcam
  • quote:

alrjin varmı dostum ?

yaklaşık 1 ay önce her tarafım cayır cayır kaşınıyodu. Ama bu kriz bi yarım saat sürüyodu, geçiyodu. Gün içersinde 3-4 kere böyle krizler geliyodu, tam kurtuldum derken şimdide bu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aequitas13

quote:

alrjin varmı dostum ?

yaklaşık 1 ay önce her tarafım cayır cayır kaşınıyodu. Ama bu kriz bi yarım saat sürüyodu, geçiyodu. Gün içersinde 3-4 kere böyle krizler geliyodu, tam kurtuldum derken şimdide bu!

bence alerji gibi duruyor.Doktora göründe neye karşı olduğunu test etsinler.Germiş olsun dostum

• quote:

quote:

alrjin varmı dostum ?

Alıntıları Göster
    ne alemi var bu kadar endişelenmenin bildiğin alerji bizim sınıftada vardı bi çocuk böyle polene toza moza maruz kalınca aynı senin gibi oluyodu

• quote:

quote:

alrjin varmı dostum ?

Alıntıları Göster
    Lupus direk söylüyorum hastalığını lupus işte.

• quote:

quote:

alrjin varmı dostum ?

Alıntıları Göster
    aynı lekeler bendede bulunuyor dostum kafana takcak bişey yok merak etme önce sakin ol onlar mantar ve oynadığın sürece nemli bıraktığın sürece yayılacaktır mantar kremi kullandığın zaman 1 haftada geçebilecek zararsız şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhantiryaki1

Lupus direk söylüyorum hastalığını lupus işte.

Alıntıları Göster
    yaş 23, daha önce böyle bişe başıma gelmedi.. Ellerimde de yaklaşık 1 senedir hafif derecede egzama var. :S.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue.bey

aynı lekeler bendede bulunuyor dostum kafana takcak bişey yok merak etme önce sakin ol onlar mantar ve oynadığın sürece nemli bıraktığın sürece yayılacaktır mantar kremi kullandığın zaman 1 haftada geçebilecek zararsız şeyler

Alıntıları Göster
    bi kaç haftaya michael jackson'a dönüşürsün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28Banned

bi kaç haftaya michael jackson'a dönüşürsün...

Alıntıları Göster
    Allah rahmet eylesin kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

quote:

kardes meme cikiyo sende

Bujiler meme yapmış

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.