Şimdi Ara

ŞAHSEN DİZİ İZLEMİYORUM SEÇİCİ DAVRANIYORUM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben kendi adıma konuşuym dizi izlemiyorum ya hepsini sonu aynı değilmi ya kavga yada savaş hadi bilemedin aşk bunlar zaten herzaman olan olaylar ben buzamana kadarda görmedim ki tv de adam gibi bir dizi gerçeğe yakın olsun doğaçlama olsun herkes izler ama nerdeee ya polat ya memati ben daha 19 yaşındayım her tv açtığımda bunları görmekten sıkıldım niye millet kitap okumuyoda dizi izliyo diyolar bide işte bunlardan Allah'tan kendimi dizilere kaptırmadım ve bu şekildede devam ediyorum....

SAÇMAAAAAAA
    SAPANNNNNNN
    DİZİLERRRRRRE

• BÖYLE DE DEVAM ET
  • dogus grubu kanllarini tavsiye ederim reklam gibi ama gercek zaten hepside secici olan gurup tarafindan izlenir yoksa herkesin izleyebilicegi kanallar ama halkimiz nerde kendine iskence edebilicek izlenim varsa onlari tercih eder saygi duyariz nedir bu kanallar:

NTV,CNBC-E,DİSCOVERY CHANNEL,NATİONAL GEOGHRAPHİC.
    Sana iyi seyirler dostum.her zaman secici ol.
  • dogus grubu derken reklam ediyorum sanki ama en kaliteli kanallar zaten son yillarda hepside hit oldular ve dunya siralamalariinda turkiyeden giren tektuk kanallar ama aksini soyleyen olurmu sanmam cunku hepside yurtdisindan gelme nedir tavsiye ettigim kanallar:

NTV,CNBC-E,DİSCOVEREY CHANNEL,NATİONEL
  • kız arkadaşımın evinde ister istemez seyrediyorum.. yerli dizilerde gözüme takılan en önemli şey; dizilerdeki bütün evler dubleks villa ve havuzlu.. apartman hayatı yaşayan yok nedense, herkes ciplere biniyor, en lüks yerlerde yiyor, en klas mekanlara takılıyor.. haliyle seyredenler etkileniyor özeniyor.. bi de üstüne magazin programlarıyla cila atıyorlar

ne zaman bir dizide havuzlu villanın dış cephe görüntüsü denk gelse kız arkadaşım iç çekiyor, tabi bende sinir oluyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: derin siyah

BÖYLE DE DEVAM ET

evet haklısı
  • gerçekten dizilerin cıvkı cıktı ama akşamları tv'de de başka bişey yok bi film koymazlar mı artık yeter yaaaa
  • Bende dizi izlemiyorum diziyi geç tv izlememeye çalışıyorum. Dizilere gelince nereye kadar sürcek bu diziler merak ediyorum eylül de bi dizi patlaması oluyo senen sonuna kadar o ölmüş bu gitmiş o terketmiş
  • bn sadece o.c. i izlerim baska bişi izlemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.