Şimdi Ara

salomon mu merrel mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • botun özelliklerinden ziyade tipine önem verirdim eskiden.soğuk bir bölgede yaşadığımdan dolayı üşürdü ayaklarım(çok şiirsel oldu ) biraz araştırınca bu iki markaya denk geldim.bir çok yorum var ama tam emin olamıyorum hangisini seçeceğime.solomon daha yakışıklı ve hafif merrelle göre.benim için en önemli kriter SICAK TUTMASI.siz olsanız hangisini seçerdiniz

salomon mu merrel mi?

http://www.zizigo.com/merrell-col-mid-gore-tex-j50227-1

salomon mu merrel mi?

http://www.salomon.com/hu/product/exit-peak-mid-2-gtx.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguradam1 -- 6 Aralık 2012; 21:04:32 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Merrell mi Salomon mu? Açık Hava Ayakkabıları Karşılaştırması

Doğayı keşfetmek ve açık hava maceralarına atılmak için doğru ayakkabıya sahip olmak çok önemlidir. İki popüler seçenek olan Merrell ve Salomon, çeşitli ihtiyaçları karşılayan geniş bir ayakkabı yelpazesi sunar. Bu karşılaştırma, hangisinin senin için en iyi seçim olduğuna karar vermenize yardımcı olacaktır.

Rahatlık

Hem Merrell hem de Salomon, uzun süreli kullanım için tasarlanmış, rahat ayakkabılarla bilinir. Merrell'in Air Cushion teknolojisi, ayaklarının altında üstün yastıklama sağlar ve tüm gün konfor sunar. Salomon'un OrthoLite iç tabanları, nemi uzaklaştırır ve ayaklarını kuru ve rahat tutar.

Dayanıklılık

Açık hava ayakkabılarının dayanıklı olması gerekir. Merrell ve Salomon ayakkabılarının her ikisi de aşınma ve yırtılmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Merrell'in Vibram dış tabanları, en zorlu arazilerde bile mükemmel çekiş sağlar. Salomon'un Contagrip dış tabanları, hem ıslak hem de kuru yüzeylerde üstün tutuş sunar.

Su Geçirmezlik

Islak koşullarda kuru ayaklar çok önemlidir. Hem Merrell hem de Salomon, su geçirmez ve nefes alabilen ayakkabılar sunar. Merrell'in M Select DRY teknolojisi suyun dışarıda kalmasını sağlar ve ayaklarını kuru tutar. Salomon'un GORE-TEX kaplamalı ayakkabılar, en şiddetli yağmurlarda bile su geçirmezlik sağlar.

Ağırlık

Uzun yürüyüşler veya koşular sırasında ayakkabıların hafif olması önemlidir. Merrell'in bazı modelleri hafif ve nefes alabilen file üst kısımlara sahiptir. Salomon'un Speedcross serisi, hafif ve çevik bir sürüş sağlayan minimal bir tasarıma sahiptir.

Fiyat

Merrell ve Salomon ayakkabılarının fiyatları geniş bir aralıkta değişir. Her iki marka da bütçeye uygun seçenekler sunar ve aynı zamanda daha yüksek performanslı modeller de mevcuttur. Fiyat genellikle ayakkabının özelliklerine, malzemesine ve tasarımına bağlıdır.

Sonuç

İster doğa yürüyüşü, ister koşu veya dağcılık yapıyor olun, Merrell ve Salomon doğru dış mekan ayakkabısını bulmanıza yardımcı olabilir. Merrell, üstün konfor ve dayanıklılık sunarken, Salomon hafiflik ve su geçirmezlik alanlarında öne çıkıyor. İhtiyaçlarını ve tercihlerini en iyi karşılayan ayakkabıyı seçmek için her iki markayı da araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • yok mu fikri olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

yok mu fikri olan

resimdeki merrel botu kullanıyorum gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roi-Aic

quote:

yok mu fikri olan

çok soğuk havada kullanma fırsatınız oldu mu?sıcak tutuyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

yok mu fikri olan

-20 derecede kullanma imkanım olmuştu. hiç üşümedi ayaklarım. sıcak havalardada terleme yapmıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok mu fikri olan

-20 derecede kullanma imkanım olmuştu. hiç üşümedi ayaklarım. sıcak havalardada terleme yapmıyor

çok iyi o zaman.tam benim istediğim gibi.bilgi için teşekkürler

• salewa
    ya da columbianın elektrikli modelleri var
  • salomon daha kaliteli duruyor bence şekli daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germ

salomon daha kaliteli duruyor bence şekli daha güzel.

he ikisini de deneme fırsatım oldu.salomon çok daha iyi oturdu ayağıma ve merrellden daha hafif.ama işte soğukta nasıllar onu merak ediyordum.merrellin sıcak tutttuğunu öğrendim ama aklım hala salomonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: carl johnson

salewa
    ya da columbianın elektrikli modelleri var

yok ya o a kadar da üşümüyor ayağım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Germ

salomon daha kaliteli duruyor bence şekli daha güzel.

he ikisini de deneme fırsatım oldu.salomon çok daha iyi oturdu ayağıma ve merrellden daha hafif.ama işte soğukta nasıllar onu merak ediyordum.merrellin sıcak tutttuğunu öğrendim ama aklım hala salomonda

salomonda çok kaliteli bir markadır bence şüphen olmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.