Şimdi Ara

samsunda dovus sporlariyla ugrasan arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pazar gunu saaat sabah 10 gibi ataturk spor salonunda kickbox full contact musabakalari var izlemek isteyenler gelebilir bende fullde cikicam

• gúncell
  • gúncelll
  • Yaşardoğu spor salonunda değil miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Yaşardoğu spor salonunda değil miydi ?

ataturk spor salonunda biliyorum ben herkese ole denildi il temsilcisi bunu soleyen
    dedigim yer samsun spor stadinin orda

19 HAZİRAN CUMARTESİ 2010 TARİHİNDE ATATÜRK SPOR SALONUNDA MİNİKLER,YILDIZLAR,GENÇLER VE BÜYÜKLER SEMİ CONTACT MÜSABAKALARI. 20 HAZİRAN 2010 PAZAR GÜN GENÇLER VE BÜYÜKLER FULL CONTACT MÜSABAKALARI YAPILACAKTIR.TÜM SPOR SEVERLERE DUYURULUR.ŞİMDİDEN KATILIM VE KATKILARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.ÜZEYİR KODAN KİCK BOKS FEDERASYONU SAMSUN İL TEMSİLCİSİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronos55 -- 17 Haziran 2010; 10:58:11 >
  • guncel bu kadar kisimi var ya samsunda dovus sporlariyla ilgilenen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronos55

quote:

ataturk spor salonunda biliyorum ben herkese ole denildi il temsilcisi bunu soleyen

19 HAZİRAN CUMARTESİ 2010 TARİHİNDE ATATÜRK SPOR SALONUNDA MİNİKLER,YILDIZLAR,GENÇLER VE BÜYÜKLER SEMİ CONTACT MÜSABAKALARI. 20 HAZİRAN 2010 PAZAR GÜN GENÇLER VE BÜYÜKLER FULL CONTACT MÜSABAKALARI YAPILACAKTIR.TÜM SPOR SEVERLERE DUYURULUR.ŞİMDİDEN KATILIM VE KATKILARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.ÜZEYİR KODAN KİCK BOKS FEDERASYONU SAMSUN İL TEMSİLCİSİ.

Sanayinin orada yani ?

• quote:

quote:

quote:

Sanayinin orada yani ?

evet katilcakmisn dovuslere sende

• guncell samsunda olanlar ogrsun
  • gunceldirrr izlemek isteyen gelebilir arkadan bagirirsiniz
  • kardesim basarılar maçta umarım iyi sonuç alırsn samsunda olan arkadaşlar destek versin adamda gelecek var beyler.
  • Erken kalkabilirsem gelme ihtimalim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuts55

Erken kalkabilirsem gelme ihtimalim var.

10 11 gibi gelirsen olur gibi dostum bana sira gec gelir heralde buyuklerdeyim ben gencler var birde
    gel guzel bi gun gecirrisin heycanli geciyo bazen nakavtlar filan oluyo
  • quote:

quote:

10 11 gibi gelirsen olur gibi dostum bana sira gec gelir heralde buyuklerdeyim ben gencler var birde

Cumartesi gece halı saha maçım var 10-11. Yorulunca pazar günü baya geç saatlere kadar uyuyabiliyorum.. Erken kalkmaya çalışırım ama.

• quote:

quote:

quote:

Cumartesi gece halı saha maçım var 10-11. Yorulunca pazar günü baya geç saatlere kadar uyuyabiliyorum.. Erken kalkmaya çalışırım ama.

ben seni uyandiririm istersen :D cebini at ozelden

• yeterli destek lazım samsunda olan ilgilensin arkadaşla:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.