Şimdi Ara

SAMSUNG 49MU8000 TV NASIL ACABA ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
5.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung 49MU8000 Tv yi almayı düşünüyorum ama kararsızım.Herz konusunda kimi 50 kimi 60 kimi 120 diyor.Bugün media markt taki satıcıda 100 herz dedi.Ayıkla pirincin taşını.Yorumlarınızı bakliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justings -- 11 Haziran 2017; 16:10:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşin ilginç yanı Samsung bu konuda hiçbir resmi bilgi vermiyor; yada ben bulamadım. Bugün müşteri temsilcisi istediğiniz bilgi Samsung tarafından paylaşılamamaktadır dedi. Olacak iş değil. Bir tv alacağım ama özelliği bilemeyeceğim. Peki ben kime soracağım, Sony e mi gidip soracağım dedim. Haklısınız diyorlar.
  • Bunu ben de araştırdım. ks 8500 ile bunun arasında kalmıştım ama bunun 50 hz olduğunu söyledi bir iki arkadaşım o yüzden ks8500 aldım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetexI

Bunu ben de araştırdım. ks 8500 ile bunun arasında kalmıştım ama bunun 50 hz olduğunu söyledi bir iki arkadaşım o yüzden ks8500 aldım hocam

Samsung KS8500 den memnunmusun kardeş.Kısaca bilgilerini paylaşırmısın.Bende aslında bunla kıyaslıyorum ama arada 500 tl lik bi rakkam var.Ne dersin
  • justings J kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 gündür kullanıyorum. Curve olduğu için düşünmemiştim almadan once ama iyiki almışım diyorum.Ekranda bir derinlik hissiyatı sağlıyor curve ve kesinlikle karşıdan izlendiğinde çok kaliteli. HErşeyden önce benim gibi oyun konsolu kullanacaksanız mutlaka alın. İnput lag seviyesi çok çok iyi. Renkler çok canlı. Menüsü, kanal geçişleri çok hızlı android tv lere göre. Curve tv nin tek sıkıntısı fazla kenarlardan izleyince renk kaybı deniyor ama öyle çok çok kötü seviyelerde değil. Yİne de sorularınız varsa cevaplayabilirim
  • quote:

Hocam 15 gündür kullanıyorum. Curve olduğu için düşünmemiştim almadan once ama iyiki almışım diyorum.Ekranda bir derinlik hissiyatı sağlıyor curve ve kesinlikle karşıdan izlendiğinde çok kaliteli. HErşeyden önce benim gibi oyun konsolu kullanacaksanız mutlaka alın. İnput lag seviyesi çok çok iyi. Renkler çok canlı. Menüsü, kanal geçişleri çok hızlı android tv lere göre. Curve tv nin tek sıkıntısı fazla kenarlardan izleyince renk kaybı deniyor ama öyle çok çok kötü seviyelerde değil. Yİne de sorularınız varsa cevaplayabilirim

Verdiğin detaylı bilgiler için çok teşekkürler kardeşim.Bende muhtemelen Ks8500 alacağım.Tekrar sana danışabilirim.Saygılar

• yokmu arkadaşlar 49mu8000 kullanan vr fikirlerini paylaşacak olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet5252 -- 19 Temmuz 2017; 10:12:15 >
  • Yanlış bilgi vermişler hocam. 49 olanı 50Hz 8bit, 55 olanı 100Hz 10bit. Bu paraya 50Hz 8bit alınmaz derim.

• quote:

Hocam hayırlı olsun bende konsol ile birlikte kullanacağım için almayı düşünüyorum. nereden aldınız? vatanbilgisayarda var sanırım ama kapalı kutu bulmak zormudur
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Vatan'dan almıştm hocam

• quote:

Vatan'dan almıştm hocam

Vatandan alınanlarda çok fazla şikayet var hocam iade ürün oldukları söyleniyor
  • Çöp tv hemde ileri derecede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla bilemiyorum hocam ben bi sıkıntı yaşamadım. Sıfır üründü kontrol ettim. Ama kesin emin olamam tabi. Dediğim gibi hehangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar çok memnunum

Siz sağdan soldan duyduklarınıza bakmayın. Hele burada araştırdıkça moraliniz bozulur hiçbir modeli almazsınız. Herkes inciğine cıncığına takıyor. Elektronik biraz da şans işi. %100 memnun olamayabilirsiniz ama dediğim gibi sonuçta kullanım amacınız belli bu aleti. Teknosa'dan ya da Bimeks'ten alacağınız ürünün de sağlam çıkma garantisi yok. O yüzden nacizane tavsiyem eğer konsol kullanımı için 4k bir tv arıyorsanız bu model sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Güneş giren odamda bile çok rahat bir şekilde sağlam görüntü alıyorum gece ışıkları kapatıp kullandıgımı artık siz düşünün. Lg ve philipsin yakın modelleri var arkadaşlarımda kesinlikle yanına yaklaşamaz ks8500ün

• Arkadaşlar az önce teknosaya girdim 49mu8000 modeli indirimdeydi uzun zamandır takip ediyordum 3900 lira fiyat verdiler aslında tv internetten alıp iadesi süresi uzun hemde kurulumu yapılsa dahi iade edilebiliyordu fiyat olarakta indirim kampanya bekleseydim 150 200 arası daha ucuza alabilirdim ama işte beklemek var sağlammı gelir kırıkmı gelir şüpheside oluryor ister istemez birazda acelem vardı gibi teknosadaki yetkili kişiler kampanyadan faturayı keselim sen tvyi incele testleri yap eğer aklına yatarsa alırsın yok olmassa faturayı iptal ederiz iade edersin kurulum yapmadan dediler bilindik yer olduğu içinde aklıma biraz yattı sizce ne yapmalıyım çok mu yüksek fiyat bide 49mu8000 değermi fikirlerinizi almak isterim ?

• arkadaşlar 49mu8000 tvim kuruldu önceki tv lg 49uh850v di almadan önce test etmiştim biraz ama uydu yayınları nasıl olacak diee merak ediyordum iyi bir görüntü kalitesi bekliyordum heleki lg den daha iyi olacağını düşünüyordum izlemeye başladığımda büyük bir hayal kırıklığı yaşadım görüntü kalitesi hiç beklediğim gibi olmadı inanki lg çok daha iyi görüntü veriyordu bu tvde insanların yüzü o kadar yapmacık ki pastel sulu boyayla boyanmış gibi hiç orjinal deil ve net bir görüntü yok diyebilirim ve ben lg nin fiyatından 500 tl fazla para vererek aldım birde smartta mouse olmamsı ayrı kötü akşam 2 film izleyeyim dedim netten tam bir işkence imleç kaybolmuyor arada bir donma yapıyor sayflarda gezinmek çok kötü haa artısı yokmu var oda kontrast oranı bi nebze iyi birde banding ve kirli ekran yok paneinl 50hz olması bi olumsuzluk yaratmıyor ama görüntü kalitesi olmadıktan sonra ne işe yarar

tv yi teknosa mağazasından aldım için iade hakkım da yok iade etmiş olsam bu sene bu fiyata alınabilecek bir model yok velhasıl artık bu fiyatlara kaliteyi alamıyoruz hersene teknolojinin geri götürmekten başka bişey yaptıkları yok gaye herşeyden kısıp en ucuz maliyetle üretip donanım olmadan yazılımla bazı şeyleri idare etmek kullanıcı memnun olmasının bir önemi yok artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.