Şimdi Ara

Samsung D880 mi GM 3G Cool mu ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar şu an yeni çift sim kartlı telefon almanın arefesindeyim ancak şu iki modele kafam çok takıldı.. Her ikisininde özelliğini inceledim fakat son söz tabiki siz kullanıcıların...Samsung D880 sağlamlığı marka güvenilirliği kalite anlayışı ile ön plana çıkıyor ama almışken 3G li çift sim kartlı GM 3G cool modelide kafamı karıştırıyor.Fiyat konusu önemli değil önemli olan kullanırken keyif alacağım iyikide bunu almışım diyebilmem.. Acaba siz olsanız hangisini alırdınız. Daha doğrusu GM kullanıcıları varsa memnuniyetlerini veya beğenmediği yönleriyle telefonları anlatabilirler mi D880 kullanıcılarının memnuniyeti ortada zaten.. ama GM hakkında çok bilgi sahibi olamadım.. Mp3 - radyo ses kalitesi nasıldır 3G özelliği adam gibi çalışır mı çift hat kullanımı sorun yaratır mı (giden gelen sesler bakımından ) ((GM in kafama takılmasının tek sebebi 3G özelliği))... Kısacası yorumlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologist -- 3 Ocak 2009; 23:37:11 >

• Hocam Ben Diğer Telefon Hakkında Bilgiye Sahip Değilim Ancak Ben Olsam İlla Alıcaksam Samsungdan Şaşmazdım...
  • Ben de açıkçası Samsung tavsiye ederim. Zaten sen de sağlam ve güvenli olduğunu belirtmişsin. General Mobile hakkında çok bilgiye sahip değilim.
  • Çok sağolun arkadaşlar GM kullanıcısı arkadaşları bekleyelim bakalım onlar ne diyecekler telefonları hakkında..
  • d880 tabiki
  • d880 gördüğüm en adam gibi çift hatlı telefon
  • General mobile in 3G özelliğini salla diyorsunuz yani...
  • quote:

Orjinalden alıntı: technologist

General mobile in 3G özelliğini salla diyorsunuz yani...

Ben Olsam Sallardım...Seni Bilemeyiz Tabiiki Arkadaşım SOn Karar Senin Tabiiki...
  • Doğru söylüyorsunuz aslında nasıl çalışacağını bilemediğimiz, ki bu sistemin Türkiye de oturması bence en az 2 yıl.. bir telefon sanırım GM 3G cool modelinde symbian işletim sistemi yok sadece umts var 3g için yani sadece karşılıklı görüşme ki bizimde karşılıklı görüşmemiz için karşımızdakindede bi 3g li telefon olması lazım bir duyumlarıma gör sistem hazirandan sonra işleme giricek... Yani bende 3G li telefon olsa nolcak olmasa nolcak karşıdakinde olmadıktan sonra ve ücretlendrmede var tabiki... En iyi sizinde dediğiniz üzere kalitaden vazgeçmeyerek samsung d880 hem kaydırmalı kapak olması çok hoşuma gidiyor...
  • kardeş sen d880 den vazgeçme çift hatlı telefonların en sorunsuzu 3g için gm alma derim sana zaten dediğin gibi daha kullanılan yaygın bir teknoloji değil..
  • samsung d880 bence en iyisi diğer telefonu alıpta sonra kahrolma, denenmiş kalitesi belli olan samsungu al. 3g de bence gereksiz
  • bnce GM al nie dersn çift sim konusunda GM den daha iyisi yoq denedim gördüm snradan çıkan çift simler zaten general mobile taklididir en basitinden çin malı telefonlar GM nin menüsünü çaldılar çünkü çift simle çalışacak daha ii bi yazılım üretemediler snra sn samsung alsan bile acaba acaba samsung un çift işlemcisi var mı ki bnce sadece bi yazılım döngüsüyle çalışır onun çift sim i ama GM öyle deil çift işlemcisi var ayrıca 3g siz telefon alma sakın büyük bi hata olur senin için nie dersen şu an devletin planladığı bi tasarı var kısaca açıklıyim 3g aktif olduktan snra telefon fiyatlarında büyük bi düşüş yaşanacak ve 3g si olmayan telefonları bü yüzden telefoncular bile almıycaqlar snra n olcak telefon snn elinde kalıcaq devlet bu yüzden Afrika yla anlaşma yaptı bizim elde kalan 3g siz telefonlar Afrika ya satılacaq

• d880
  • ben de d880 var 3 aydan beri gayet memnunum tavsiye ederim
  • D880 veya D780.
  • Zaten şu an piyasada hemen hemen tek güvenilir çift hatlı telefon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.