Şimdi Ara

samsung funclub kandırmacası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben anlamıyorum samsungun burdaki karını. resmen insanları dolandırmaktır bu

samsung e840 telefonun ortasındaki devasa internet butonuna iki kez bastıgınızda. saçma bi siteye girip 108 konurunuzu hiç ediyorlar. MH aradıgınızda işlemin taafımdan gerçekleştirildigi için iptal edilemeyecegini söylediler.

bana herhangi bi onay mesajı gelmedi. onu bırakın oyun bile gelmedi ama 108 kontur gitti. bu resmen insanları keriz yerine koymaktır. samsung nasıl kendi adının böyle bir olaya bulaşmasına izin veriyor anlamış degili. kesinlikle giden 20 tl nin peşinde degilim. ama insanları keriz yerine koymalarını sindiremiyorum .

artık kesinlikle samsungla işim bitmiştir. Omnia hd yi nokianın yarı fiyatına verseler bile almam .

• Saçmasapan yorum yapmışsın arkadaşım Samsungla ne alakası var bence karalayacak başka marka bul !
    Ben de ciddi birşey vardı diye merak edip baktım ama alakasız birşeymiş yazdığın...
  • nedemek samsungla ne alakası var . o sayfaya yönlendiren samsungun kendisi. inş. seninde o orta tuş muhabbetine konturlarin giderde . şikayet var.com daki yüzlerce magdurdan biriside sen olursun . ozaman saçmasapan kimmiş görürsün
  • bu samsungların internet tuşları yüzünden çok insan soğudu markadan....
  • u800 var. Ve hiçbir zaman samsung funclub a yönlendiren bir durum yok. TAbiki siz bilinçsiz şekilde kullanırsanız. O zaman 108 kontör de gider 208 de gider. Asıl bu numarayı turkcell im diye bir servisle turkcell yapıyor. Kampanya dahilinde sattığı telefonların mutlaka bir kısa yoluna turkcel im i koyuyor. Dün bir arkadaşta neredeyse 1 milyarlık e71 telefon vardı onda bile bu kısayolu koymuş. Bu kadar aç gözlü firma olamaz.
  • ARKADAŞIM Bİ DAHAKİ SEFER DİKKATLI OL İNTERNET AYARLARINI SİL O ZAMAN İNTERNET TUŞUNA BASSAN BİLEİNTERNETE GİRMEZ KONTÖRÜN GİTMEZ. SAMSUNG O TUŞU KOLAYLIK OLSUN DİYE YAPMIŞ İNSANALRIN FAYADASI İÇİN.BENDE İLK ZAMANLAR BİR KAÇ KONTÖRÜMÜ BOŞUNA HARCADIM.AMA SEN DİREK İNTERNETE GİRDIĞINI BİLDİĞİN HALDE OYUN YÜKLEME YERINE BASMIŞSIN SANIRIM OYUN YÜKLEMEYE KALKMIŞSIN DOSTUM HİÇ AKLINA GELMIYORMU KIMSE BU DEVIRDE BEDAVAYA OYUN BİLE VERMEZ.NEYSE Bİ DAHAI SEFER İNTERNET AYARLARINI SİL BÖYLE Bİ SORUN YAŞAMAZSIN.

TELEFONUNUZLA DOST KALIN İYİ GECELER..
  • bende de e840 vardı internet ayarlarını değiştirdim orta tuşa 100 defa bastım 1 kontorüm bile gitmedi.
  • Evet samsungun böyle eksiklikleri var
  • bence samsunglarda o tuş, bir ergonomi faciasıdır, bu kadar da netim bu konuda...
    telefonun en odağındaki ok yazan bana bas bana bas diye bağıran tuşa neden internet atarsın?
    telefonla en çok yaptığımız iş internete mi girmek yani?
    aramaydı, mesajdı, rehebere girmekti, menüye girmektiden daha mı öncelikli?
    facebookta
    "samsungların ok tuşunun direk internete girmesinden nefret edenler" grubu kursan sadece türkiyeden 10 milyon toplarsın
    giriyosun, sonra bi saat no idi, kırmızı tuştu çıkmaya çalışıyosun ayarlar olmasa bile...
    samsung telefonları severim, güzel modeller çıkartıyorlar ama aşamadılar bu ok tuş olayını.
    kaldı ki telefonlarının tarayıcıları iyi değil, yeterli değil, opera mini kur ondan gir, kat ve kat daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.