Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 3 Yurtdışından, Bölgesel Kilit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Almanya'dan Samsung Galaxy Note 3 alacağım ve ilk önce Almanya'da Alman sim kartıyla bir süre kullanacağım. Türkiye'ye gelince 'bölgesel kilit' sorunu oluyor mu? Oluyorsa nasıl bu sorunu çözebiliriz? Bu konuda tecrübeleriniz veya duyumlarınız var mı? Almanya'da yapmam gereken işlemler var mı? Almanya Samsung'undan kod talep etmem gerekli mi?

Çok teşekkürler.

• candenizden C kullanıcısına yanıt
    İyi geceler Hocam cihazın sim free olması gerekir + Türkiye'ye geldiğinizde kullanacağınız operatörün bayiisine gidip ordan cihazınızı aktive etmelisiniz
  • dediklerine göre oranın sim kartıyla telefonu biraz kullanınca sorun olmuyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmam340

İyi geceler Hocam cihazın sim free olması gerekir + Türkiye'ye geldiğinizde kullanacağınız operatörün bayiisine gidip ordan cihazınızı aktive etmelisiniz

Çok teşekkürler Hocam. Ancak 'sim-free olması gerekir' derken Almanya'da mı sim-free yapacağız, tam anlayamadım bunu, açıklarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candenizden -- 4 Aralık 2013; 1:17:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candenizden

quote:

Çok teşekkürler Hocam. Ancak 'sim-free olması gerekir' derken Almanya'da mı sim-free yapacağız, tam anlayamadım bunu, açıklarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Hocam kusura bakmayin biraz gec cevap yazdim malum okul var cihazi alirken sim free olanini alcaksiniz alirken saticiya sim free demeniz yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBurn340

quote:

Orijinalden alıntı: candenizden

quote:

Hocam kusura bakmayin biraz gec cevap yazdim malum okul var cihazi alirken sim free olanini alcaksiniz alirken saticiya sim free demeniz yeterli

Alıntıları Göster

hocam tekrar merhaba

benim kastettiğim bölgesel kilit. vertrag ile satılan telefon değil. Almanya'dan alınan note 3, Türkiye'deki sim kartları kabul etmiyormuş, onu soruyorum. Bu durumda da 'sim free' dememiz yeterli mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candenizden -- 5 Aralık 2013; 20:29:06 >

• bu note 3 lerde imei olayları nasıl oluyor. s4 lerde iphone 4 lerdeki gibi değişiyor mu
  • Orijinalden alıntı: candenizden

hocam tekrar merhaba

benim kastettiğim bölgesel kilit. vertrag ile satılan telefon değil. Almanya'dan alınan note 3, Türkiye'deki sim kartları kabul etmiyormuş, onu soruyorum. Bu durumda da 'sim free' dememiz yeterli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.