Şimdi Ara

Samsung Galaxy S 3 Vodafone Kampanyası Başladı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung GALAXY S III'e tarifenize ek avantajlı fiyatlarla sahip olun
    Kullanıcısını hareketlerinden tanıyan ve onu çok iyi anlayan Samsung Galaxy S III, Red tarifelerine ek ayda 49 TL'den başlayan çok avantajlı fiyatlarla.

Üstelik Samsung Galaxy S III 32 GB'lık versiyonuyla ilk kez ve sadece Vodafone'da.

Samsung Galaxy S III sizin için tasarlandı, doğadan ilham aldı.

Kampanya esasları için tıklayın

32 GB'lık versiyon 12.Haziran.2012 tarihinden sonra Vodafone Cep Merkezleri’nde bulunacaktır..

Samsung Galaxy S 3 Vodafone Kampanyası Başladı!!

• bu tarifelerden birine sahipseniz fiyatlar çok iyi, hatta vodafone red+ kullanıyorsanız 1176tl'ye geliyor. tarifeler işinize yaramıyorsa çok pahalı :)
  • Çok katılmıyorum, ben açıkçası çok da pahalı olduğunu düşünmüyorum.. Yurtdışı ile de kıyaslamayalım artık lütfen.. Oraya göre herşey pahalı.. o zaman hiçbir şey alası gelmiyor insanın, aklında sürekli paketle birlikte gelen kazıklar oluyor!!
    Ben zaten Red Mini kullanıyordum.. Telefon bana 24 ay taksitle 1656 liraya almışım gibi olacak yani
    Şimdi sorun şu ki acep 32 GB beklenmeli mi?? 1800 lira olacak aynı koşullarda.. ??
  • Hiç anlamıyorum şu işlerden ya , 32 GB alacağım,genç avantaj kullanıyorum , , yada operatörden almayıp androittelefonları.com danmı alsam
  • Bence fiyatlar gayet makul, fiyatlar düşer diye S2 alıcaktım. Vodafone'da bu kampanya beni biraz çeldi. Bu kadar uygun beklemiyordum. Turkcell bayağı bir kazıktı buna göre, Zaten Red Mini kullanıcısıyım. Ayda 70 lira taksiyle birde 24 ay. Toplam cihaz 24 taksitle bana 1680 liraya geliyor. 32 gb lik versiyon için 240 lira fazla vermeye gerek yok, zaten hafıza arttırılabilir durumda. Pazartesi gidip konuşucam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.