Şimdi Ara

Samsung J7 mobil veri açıkken şebeke sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha sıfır aldığım samsung j7 Telefonum mobil veri internet acikken sebeke parazitleniyor ve gidiyor. Konusurken mobil veriyi kapatiyorum düzeliyor. Mobil aglarda otomatik sectim, turkcell sectim ne yaptimsa olmadi. 1 aydir ayni.Bu sorunla karşilaşan çözümü olan varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bende de var. Mobil veriden indirme işlemi sırasında görüşme yaparken ses bozuluyor. J700FXXU1AOK2 ve J700FXXU1AOL1 güncellemelerinde hata var. Önceki orjinal stock romları (J700FXXUAOH4 ve J700FXXU1AOI1) telefona yüklüyorum hata ortadan kalkıyor. Ben güncellemeleri devre dışı bıraktım. Benim tahminim son iki versiyon hatalı. Samsung teknik servisle görüştüm telefonu gönder bakalım diyorlar. Herkes bu konuda şikayet ederse hatayı düzeltebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D08F8602E -- 11 Ocak 2016; 9:47:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servise göndersem neyapacak. resetleyip göndereceğini düşünüyorum. iki üç gönder aynısı olacak. yeni güncelleme gelirse düzelir diye ümit ediyorum. bilmiyorum artık.
  • hocam bu samsungta ikinci başıma geldi. gittim yine samsung aldım malesef. s4 var ondada telefonda sürekli şebeke sıfıra düşüyor veya mobil ağda kayıtlı değil diyor veya şebeke fulken aramıyor yada arayan olursa kapalı diyor. telefon hiç kullanılmıyor yani. bunun çözümü varmıdır acaba nasıl yapılabilir. telefoncular bile bişey diyemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D08F8602E

Aynı sorun bende de var. Mobil veriden indirme işlemi sırasında görüşme yaparken ses bozuluyor. J700FXXU1AOK2 ve J700FXXU1AOL1 güncellemelerinde hata var. Önceki orjinal stock romları (J700FXXUAOH4 ve J700FXXU1AOI1) telefona yüklüyorum hata ortadan kalkıyor. Ben güncellemeleri devre dışı bıraktım. Benim tahminim son iki versiyon hatalı. Samsung teknik servisle görüştüm telefonu gönder bakalım diyorlar. Herkes bu konuda şikayet ederse hatayı düzeltebilirler.

Merhaba,
    Telefonu 4 gün önce aldım. Bende de aynı problem var. Orjinal stock romları dediğin şeyleri geri nasıl yüklüyoruz. yardımcı olabilir misin?
  • Merhaba,
    Telefonu 4 gün önce aldım. Bende de aynı problem var. Orjinal stock romları dediğin şeyleri geri nasıl yüklüyoruz. yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.