Şimdi Ara

samsung ml-1610 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar bu yazıcıyı aldığıma inanın pişman oldum. ilk kurduğumda sorun çıkmadı. güzel çalışmıştı. ama daha sonra bilgisayarı ve yazıcıyı kapatıp açtıktan sonra LSU PRINT ERROR diye bi hata verdi ve yazmadı belgeyi. kapatıp açtım, toneri yerinden söküp taktım falan, biraz uğraştıktan sonra yazdı.

sonrasında en az 10 kere format atmışımdır. en az 8inde sürücüyü yükledikten sonra print a test page dediğimde bekleyip bekleyip LSU printing ERROR dedi..

bazen tesadüfen çalışıyor, bazen hiçbişey demiyor, saatlerce bekletip yazmıyor, bazende lsu printing error veriyor.. önceki gün yine biraz uğraşarak baskı aldığım makina şimdi yine çalışmıyor! deli etti beni!
    aldığım yerin servisine götürdüm, tesadüfen çalıştı orda! onlar da çalışan cihazı almadılar tabi.

şimdi koyuncu elektroniğe göndercem, ordada çalışırsa eğer, geri gönderirlerse artık naparım bilmiyorum..

tam dolu toner demesine aldanıp aldım, keşke Hp alsaydım.. bidaha samsungtan hiçbir ürün almıycam! ne bu ya!

yardımcı olabilecek arkadaş varmı bu konuda bilgisi veya fikri olan?

• Arkadasim bendede ayni yazici var ama problem yok tikir tikir calisiyor...sadece tam dolu toner garantisi verdi ben pek baski bile yapmadim tam 1ay oldu toner bitti bugün verdim iste doldurulcak.samsung almayin arkadaslarrr...
  • dostum cevabın için teşekkür ederim. zaten hepsinde yoktur bu sorun tabiki, ama işte denk geldi bi tanesi

sorunla ilgili bi fikri olan yokmu arkadaşlar?
  • Problemle ilgili değil de, yazıcıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Lütfen insanları yanıltıcı mesajlar yazmayalım. Bu sözüm 2. arkadaşa. 1 ay oldu toner bitti diyorsun, bu büyük ihtimalle tonerin tam dolu olmamasından kaynaklanıyordur. Benim de 5 ay oldu alalı, 300 küsür sayfa yazdım hala yazıyor.
    Ayrıca bu yazıcı ev kullanıcıları için çok büyük bir şans. Ama arkadaşa denk gelmiş işte, kendisi de dediği gibi.
  • ya ben bu yazıcıyı aldıktan 20 gün sonra tekmar aynı sınıftaki xerox lazer yazıcıyı 82YTLye satmaya başladı (ben 140YTLye almıştım bunu) yani pek büyük bi avantaj değildi

ama haklısın, düzgün çalıştığı zamanlarda bende gayet güzel baskı alıyorum. ah bi de çalışsa!

sorunla ilgili bir fikri olan yok sanırım hala??

ha bu arada, bu sorundan sonra ben bi daha samsung almam o ayrı

• yok dimi böyle bi sorunu yaşayan başka?
  • sorunun kaynağı kablo olabilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: efshane

Problemle ilgili değil de, yazıcıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Lütfen insanları yanıltıcı mesajlar yazmayalım. Bu sözüm 2. arkadaşa. 1 ay oldu toner bitti diyorsun, bu büyük ihtimalle tonerin tam dolu olmamasından kaynaklanıyordur. Benim de 5 ay oldu alalı, 300 küsür sayfa yazdım hala yazıyor.
    Ayrıca bu yazıcı ev kullanıcıları için çok büyük bir şans. Ama arkadaşa denk gelmiş işte, kendisi de dediği gibi.

Tam DOLU TONER Garantisi verdi ama.Alla alla ne diyeyim ya?Alin alin mi diyeyim...Hic baski yapmadan bitti vermeseydi ozaman TAM DOLU TONER GARANTİSİNİ...
  • Arkadaşlar Samsung ml-1610 ile aynı sorunları ben de yaşadım. Yazıcıdan ümidi kesitiğimde, yaklaşık bir senedir depoya kaldırdım öylece duruyordu. Yani ben de baya bi yaka silkmiştim. Ta ki bu güne kadar. Burada mı tam hatırlamıyorum, okuduğum bir yorum, yazıcımı tekrar hayata döndürdü. Tek yapmanız gereken 2.0 usb kablosu almanız. Ben aldım, ve tek kelimeyle kusursuz çalışıyor. Muhakkak kabloyu alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.