Şimdi Ara

samsung s8500 wawe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefonda 3g ye geçiş nasıl oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhan08 -- 3 Ağustos 2011; 21:04:38 >

• şimdi aydın hocam gelir derdine derman olur merak etme.
  • aynı sorun bendede var TELSTRA yazılımlı S8500T var buna bada 1.2 XXJL2 yukledım eskı versıyonunuda bılmıyorum ve suan sebeke sadece 3G cekıyor GSM 900/1800 de sebeke yok acaip şarj yiyor benımde bı yardım alabılmem mumkunmu acaba.. :(
  • Cevap verilmiş bazı modeller ülkeye özel üretilmiş sanıyorum T ve L ekleri oluyor hangisi hangi şebeke tam hatırlamıyorum ama sadece 3G veya 4G de çalışıyorlar. Donanım farklılığından dolayı yazılımsal olarak düzeltilmesi imkansız.

Kolay Gelsin
  • aydın hocam ilk aldıgımda GSM ve 3G sebekesı mevcuttu fakat ben reklamsız yazılım kullanmak ıstedıgım ıcın yazılımı degıstırdım yazılımdan sonra gitti GSM sebekesi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedkoc

aydın hocam ilk aldıgımda GSM ve 3G sebekesı mevcuttu fakat ben reklamsız yazılım kullanmak ıstedıgım ıcın yazılımı degıstırdım yazılımdan sonra gitti GSM sebekesi..

Bahsettiğim farklı donanıma sahip telefon değilmiş demekki. Yapabileceğiniz tek şey aynı yazılımı tekrar bulmak, bazı operatörler maalesef böyle önlemler alıyorlar, yapabilecek bir şey yok.

Kolay Gelsin
  • aydın hocam hallettım :) S8500DVJF3_TELJF3 yükledim ama boot dosyaları yok xx... serısı bi firmwarenın boot dosyasını kullanıorum çekıyor telsorun yok
  • quote:

aydın hocam hallettım :) S8500DVJF3_TELJF3 yükledim ama boot dosyaları yok xx... serısı bi firmwarenın boot dosyasını kullanıorum çekıyor telsorun yok

hocam bende o surumu yokleyince düzelirmi acaba..
  • düzelir kardeş fakat GPS konumlama yapmıyor bilgin olsun arama yapma kamera ses ekran batarya ömrü şebeke filan sıkıntı yok tek sorun konumlama yapmıyor.
  • quote:

düzelir kardeş fakat GPS konumlama yapmıyor bilgin olsun arama yapma kamera ses ekran batarya ömrü şebeke filan sıkıntı yok tek sorun konumlama yapmıyor.

nerde bulcam o yazılımı nette hiçbir yerde yok kardeş
  • telefon çöktü o sürümü yüklerken yardm....
  • kardeş linkten indir bilgisayarımdan upload yaptım o yuzden bıraz gecıktı kusura bakma.

link :http://www.mega upload.com/?d=026NS71V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammedkoc -- 2 Haziran 2011; 21:39:18 >
  • Telefon hiç bir şekilde açılmıyor ne olmuş olabilir ne şarz alıyor nede başka pil ile açılıyor ne olcak ya.....
  • Merhabalar. Bende de aynı yurtdışı cihaz var. Dün önce XXJID yüklemiştim şebekede bir düzelme olmamıştı. Dün bu başlığı gördüm ve JF3 kodlu yazılımı yükledim. Şebeke problemi ortadan kalktı fakat kamera tuşuna basında telefon restart yapmaya başladı. Bi çözüm öneriniz var mı?
  • dosyayı tekrar upload edermısınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.