Şimdi Ara

Samsung U700 mü Motorola V8 mi? yoksa başkası mı? yardım edin lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. telefon almayı düşünüyorum ama karar veremiyorum bi türlü. benim için telefonun görünüşü güzel olmalı diğer özellikler ortalama olsa da olur. bu iki telefonu beğendim aslında samsung g600 de 5mp kamerasıyla ilgimi çekiyor, sizce hangisini almalıyım? v8 o fiyata değer mi bilemiyorum, u700'ün soyulma problemi düşündürüyor yardım edebilir misiniz?

• ben V8 derim.V8 kesinlikle parasının hakkını verecek kadar gösterişli bir tel.
  • bence u700 al
  • g600 ve v8 i düşünmelısın u700 e sakın bulasma hüsrana uğrarsın
  • Samsung U700'ün boyası zamanla dökülebiliyor. Forumda bir kaç kişi bu konuda şikayetlerini dile getirmişti.

Bugün Samsung G800 modeli de piyasaya sürüldü.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcapsamg800
  • arkadaşlar yorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ama çok kararsızım, g600 ve v8'in artıları eksilerini yorumlayabilir misiniz? hangisini niçin tercih etmeliyim?
  • g600 u sadece iyi foto cekmek icin tercih et..tasarımı u600 u700 gibi modellerin yanında hafif kalıyor..

v8 i ise sekli semali icin tercih et..zira cok ince ve hos bir tasarımı var..
  • v8 tasarımın yanında özellik olarakta gayet tatminkar ama bir dezavantajı varki o da hafıza kartı takılmıyor.480mb kendi hafızası var sadece.v9 modeli daha ülkemize gelmedi ama onda dış kasa tamamiyle aynı olmakla birlikte hafıza kartı girişi ve bir kaç küçük özellik daha var.yani mantık v3 le v3i de olduğuyla tamamen aynı.eğerki 480mb hafıza senin için yeterliyse sorun yok demektir.telin hem iç hem de dış ekranı çok kaliteli ve dış ekranın alt kısmında dokunmatik müzik tuşları var.
  • yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. v8'de karar verdim gibi, özelliklerinden çok görünüşü hoşuma gitti. v9 türkiyeye ne zaman gelir bilinmez, gelmeyebilir de. ama eğer yakın zamanda gelecekse beklemek mantıklı, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.