Şimdi Ara

SanDisk Cruser Micro Skin 2 GB U3 Desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugün bir SanDisk Micro SKin 2 GB aldım. Klavuzunda ve U3 ün sitesinde bu aygıtta u3 desteği bulunduğundan bahsediyor. Ama USB'nin içinde sadece
    - Cruzer Lock
    - Cruzer Sync
    - PocketCache Trial Version
    -SecurDatStor (gizli)
    - SecurDataStorRM (gizli)
    klasörleri var u3 ile ilgili bir dosya yok ve belleği bilgisayarıma taktığımda U3 başlamıyoor.. U3 ün sitesinden U3 LaunchPad Installeri'i indirdim ancak yüklemek istediğimde

Currently connected U3 smart drive is not a SanDisk coompatible device. This installer only works with SanDisk compatible U3 Smart drivers

diyor yani desteklemiyor diiyor ve yüklenmiyor. Belleği formatladım ama gene işe yaramadı. Sizce ben mi yanlış yapıyorum.

http://www.u3.com/smartdrives/default.aspx
    bu linkte en sol altta resmi görünen beyaz USB benimkisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi czkkrzm -- 12 Ekim 2008; 19:35:07 >

• yardım edebilecek kimse yok mu?
  • 8 GB lık olan Cruzer Micro Skin de bu programlar içinden çıkmıyor ama ben sitesinden indirdiğim installer ile
    U3 ü sorunsuz yükleyebildim, normalde bu serilerin U3 özelliği yok aslında,
    U3 özellikli modellerinin adlandırmasında U3 yazar, onlar da zaten kendinden yüklü gelir.

İsterseniz şu linkten indireceğiniz installer ile yüklemeyi yeniden deneyin;
    http://lpinstalleru3.s3.amazonaws.com/LPInstaller.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 17 Ekim 2008; 14:51:14 >
  • Teşekkürler @m_runo, ama bu U3 LaunchPad yani benim usb belleği me yüklenmiyor hata veriyor.
  • Aslında bende yüklenmesini beklemiyodum ama yüklenince de çok şaşırdım.

Senin aldığın Cruzer Micro Skin modeli yazmışsın ama eski Cruzer Micro serisinden olmasın sakın.
    Model numarası SDCZ4 mü? flash diskin yan tarafında made in china yazısının yanında yazıyor.

Eğer eski seriden ise bende yüklenip sende yüklenememesi bu şekilde açıklanabilir sadece,
    ama zaten bu modelde U3 özelliği kendinden yok, kendinden U3 özellikli olarak gelenler farklı model
    ve fiyatı da biraz yüksek oluyo.

Ben deneme amaçlı yüklemiştim, yüklenip çalıştığını görünce deneyip sonrada kaldırdım,
    daha önce toshiba U3 de kullandığım için nasıl bişey olduğunu biliyodum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 19 Ekim 2008; 1:21:45 >
  • Belki de Made In China olmasından kaynaklanıyordur :D ç,in malı ya. SDCZ4-2048 yazıyor. Madem kullandın şunu sorayım:
    U3 olmazsa olmaz birşey mi? PortableApps oonun yerini tutabilir mi?
  • China olması pek bişey değiştirmez, bugün en büyük firmalar bile üretimini çin de yaptırıyo,
    sonuçta her fimanın bir üretim standardı var ve üretim çinde de olsa bu standardı korur,
    yani çinde kalitesiz mal da üretiliyo büyük firmaların kaliteli malı da üretiliyor.

U3 olmasa da olur bişey, PortableApps ile neredeyse aynı,
    U3 te yüklenen programlar flashın içinde gözükmüyor, programa ait ayarlar cookie ler vs. varsa onun için klasör açıyo sadece
    PortableApps da ise flash ın içince program files gibi klasör oluşturuyo tüm dosyalar orda oluyo fark bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 19 Ekim 2008; 23:52:02 >
  • teşekkürler dostum u3 sevdasından vazgeçtim :)
    Çin işin espirisiydi :)
  • m_runo ya teşekkürler.Ben de 8 GB'lık sandisk mico cruzer den aldım (şeffaf beyaz olanı) modeli dediği gibi SDCZ4 ve "Made In Chine" yazıyor.Aldığımda hiç bir şey yüklü değildi.Format attım ve sonra m_runo nun dediği linkten U3 launcheri yükledim.Şu an da mükemmel bir şekilde çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nephelin

m_runo ya teşekkürler.Ben de 8 GB'lık sandisk mico cruzer den aldım (şeffaf beyaz olanı) modeli dediği gibi SDCZ4 ve "Made In Chine" yazıyor.Aldığımda hiç bir şey yüklü değildi.Format attım ve sonra m_runo nun dediği linkten U3 launcheri yükledim.Şu an da mükemmel bir şekilde çalışıyor.

Demekki bu U3 meselesi 8gb olan modelerde destekliyor ama 2gb larda desteklemiyor,
    geriye 4gb olanlar kalıyo. Eğer 4gb kullanıpta bu seride U3 ü çalıştıranlar varsa yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 5 Aralık 2008; 16:26:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.