Şimdi Ara

Sanırım kutusu açılmış anakart gönderdiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • onlar öyle anakart kutusunda jelatin göremezsin ya distribütör açıp içine garanti belgelerini bırakıyor yada üretici dış kutuyu jelatinlemiyor ikisinden biri. anakartın statik poşetinin etiketi yerindeyse sıfırdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Statik poşet açılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    sıkıntı olmaz.Ben bugüne kadar jelatinli anakart kutusu görmedim.Zaten bu tarz ürünler kutularından çıkartıldıktan sonra açıldıysa,bir daha orjinali gibi olmaz için rahat olsun.
  • Bios güncelleyip yollamiş olabilirler.

• o poşet acılmış.geri gonderin.
  • Bios güncel değildi ben güncelledim. Şuan kullanıyorum mecbur bir sıkıntı çıkmadı henüz ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HANR -- 22 Haziran 2018; 20:44:45 >
  • Herkes farklı birşey söylemiş demek ki kimsenin bilgisi yok bu konuda. Satıcı distbrütör firmadan anakartın biosu v1 olarak alıyor yani ilk sürüm olarak. Buda anakartın 1. Nesil üstü işlemcilerle çalışmamasına neden oluyor. Müşteri biosu güncellemek bilmediği için gidip 3. Nesil işlemci takıyor çalışmayınca da iade etmek istiyor o yüzden bütün satıcılar hepsiburada kendi dahil anakartların bürosunu güncelleyip gönderiyorlar. Hatta güncel değilse siz geri gönderip güncelleştirme hakkına sahipsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.