Şimdi Ara

SANIRIM ThE_HuNTeRs GUİLDİNİN BUKADAR ÇEKİLEMEMESİNİN SEBEBİ BU... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu arada tüm guild Türkse helal olsun ne diyim. bizde sizlerden özenip heveslenioz işte.
  • Valla şu konuyu ve cevaplarını okudumda.... YAZIK...
    Bi kere artık nedendir bilinmez bunu bi oyun olduğunu hep unutuyor oynuyalar.. Ayrıca bence olaya kendinizi fazla kaptırmayın bu sadece bi oyun (anlamayanlar için "it is just a game"). Demişlerki o botla kastı bu kasmadı tek diyeceğim bu konuda. KO dada kosp yada koxp a karşıydım burdada bence tek kelimeyle oyunun "boku" çıkıyor böyle olunca. Benim tek diyeceğim botla kasanlara laf atma sende al kas diyenlere özellikle. Eğere ilerde charın çalınır yada başka bişey olursa sende yakınma olurmu???. Sende becer sende çal o zaman . Fazla da uzatmadan başta dediğimi tekrarlıyorum bu sadece bi OYUN ........
  • quote:

Orjinalden alıntı: emussa

Valla şu konuyu ve cevaplarını okudumda.... YAZIK...
    Bi kere artık nedendir bilinmez bunu bi oyun olduğunu hep unutuyor oynuyalar.. Ayrıca bence olaya kendinizi fazla kaptırmayın bu sadece bi oyun (anlamayanlar için "it is just a game"). Demişlerki o botla kastı bu kasmadı tek diyeceğim bu konuda. KO dada kosp yada koxp a karşıydım burdada bence tek kelimeyle oyunun "boku" çıkıyor böyle olunca. Benim tek diyeceğim botla kasanlara laf atma sende al kas diyenlere özellikle. Eğere ilerde charın çalınır yada başka bişey olursa sende yakınma olurmu???. Sende becer sende çal o zaman . Fazla da uzatmadan başta dediğimi tekrarlıyorum bu sadece bi OYUN ........

hakkaten bu ne ya..sanırsın adamlar türkiye dışilişkilerinde büyük atılımlar yapmışlar,vatan kurtarmışlar...bot mot lvl 70..yok sen kasaydın yok bot kuraydın yok bilmem ne..milletce cildiriyoruz..oyun bu be

• BOTLA KASACAĞIMA BIRAKIRIM... BU KADAR BUDA KAPAK OLSUN SANA MUA
  • Hunters ın tüm üyeleri insan gibi insan en basit olarak bu akşam trade yaparken bi üyesine rastladım
    trace attım attan indirmedi hiç beni...

Serverın ilk açıldığı zamanlar bi nuker açmıştım sonra sıkılıp bıraktım , str bi char açmaya karar vermiştim hotan da
    - biri yardım edebilir mi bi şey danışıcam die bagırdım
    ilk cevap veren mua oldu...

Sonuçta bu bi oyun birbirinizi aşalamaktan vazgeçin
  • greceyi yunanlara zehir etmeliler bikere orası dooru kasın a.k alpse gelmeyinde gelmezsiniz zati bu arada alps cok rahat gewşek bi server yeni adam açıcakları alpse beklerim
  • bunların kökünü sülalesini söyledim zamanında kimse inanmadı şimdi yeni yeni anlıyo birileri kimin hileci olduğunu oraya bi liste daha koy botsuz ve türk olanları içeren.
    zaten onuda geçtim yaptığınız hareket tümden sakat neyi kime kanıtlıyosunki korede de adamlar 90 oluyo ama lvl la adam olunamayacağını bilmediğin için bu başlığı açmak sana çok normal gelebilir.
    yazdıklarında döner dolaşır anca sana kapak olur.

bide bi arkadaş günde 2 3 saat uyudum ailemle kavga ettim vs demiş. iyi ... ettin insanlara daha güzel şeylerle örnek olmaya çalışın lvl kasacam diye gerçek hayatı unutmak marifet değildir.
  • marifet diye sölemedik kardeşim lvl atlamanın zor olduğunu anlatmaya çalıştık. kimseyede örnek olmadık herşeyi bıraktığımız için oyuna sardık yoksa merak etme bizde herkes kadar meslek sahibi adamız.
  • Gold ticket alırsın kasarsın bu kasmaktır, bot alırsın kasarsın bu sadece kendini kandırmaktır. Bir programın yaratımış olduğu Char asla botla kasanın çarı değildir. BOT'un çarıdır.

Bu konuda mesaj yazanların hiçbirini tanımam ve bu nedenle yukarıda isimleri geçenlerin bot olup olmadığı hakkında herhangi bir fikrim yok ama yazdıklarım genel bot kullanımı hakkındaki görüşlerim.
  • hem havalı hem kendini bisi sanan zibidiler topluluğu bi clan aslinda adamlarla alakam yok ama terbiye ve alcak gönülülük sıfır siz bu kafayla giderseniz tabiki sizi kimse sevmez bot kullanmadim diosanizda bilmem o kdr kişi nsl bi kerede yukseldi bnde hepsinin 45 50 lvl hallerini bilirim neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: destrega

BOTLA KASACAĞIMA BIRAKIRIM... BU KADAR BUDA KAPAK OLSUN SANA MUA

Kardeş mua benim arkadaşım Xianda aynı guilddeydik o gold ticket aldı öyle kastı
  • Keşke bu topic i açtırtmasaydım ne kadar cins insan warmış neyse hepsini tanıdık ben bu topic altında destek olan ; köstek olan ;sonracığıma laf sokan ya da lafını esirgemiyen herkese teşekkür ederim.
    öncelikle ben bişey söylemek istiyorum inanan inanır benim kimseye yalan borcum yok aklımızda da kalbimizde de Allah var .
    serverın ilk açıldığı gün ben (Mustafa Organ=morgan buradan ilk kez söylüyorum izmir ege üni. ziraat müh. 2. sınıf öğrencisiyim açık adresim : 554 sok ergene mah. no:16 kat 1 daire 1 bornova izmir ulaşmak isteyen olursa kelimeler yetersiz gelirse) kendi çarımı açtım sabah çok erkendi mua yı bana küfür ede ede uyandırdım o da çarını açtı hatta o lwl 4 ken ben 5 tim neyse lwl 20 ye wardık mı gold ticket ve maymun aldık bugüne kadar da öyle kastık yani BOTSUZ . Ben 1,5 ay önce morganı temelli ew arkadaşım kankam lise arkadaşım 6 yıllık arkadaşıma (erdal) bıraktım (bilen bilir).GUİLDDEKİ HERKESİ BİLEMEM AMA ADAMLARLA SABAHIN 6 LARINA KADAR BİRLİKTE KASTIK BOT OLSALAR BİLE OLDUKLARINA İNANMAK İSTEMİYORUM SİZE SÖYLEYECEĞİM GELİN GUİLDE PİSLİK YAPMIYACAKSANIZ ADAM GİDİ DURUN 2 3 GÜN GÖRÜN DERİM KENDİ GÖZLERİNİZLE
    diyorsunuz ki işte toplu trade warken adam yolladı mua hepimizi kestirtti bakın uae gefets ve spiro gerçi artık yoklar ama türk değildiler anlatsaydınız derdinizi mua morgan a birine olay daha yeni başlamışken olay oluyor bitiyor sonra bize küfür orada biri mua morgan türkmen herhangi birine dese abi sizin arap bize dalıyo tüm türklerin toplu trade i war dese eline sağlık demeyiz herhalde bi dur deriz ama bizim kulağımıza ilk gelen küfür.

bi de anlayış gösterin mua zaten int char (morgan da öle) bir ben bilirim millete yazılan cewaplar için kaç kere öldüğümüzü ama anlayış gösterin adama dk. da 3 kişi mesaj gönderiyo yardım istiyo hangisine gitsin ya da kendi işine baksın.

LAFLARIMIZLA BİRİNİ YARALADIYSAK AFFOLA

• erkek adam kendi kasar
    bu kadar
    bot da olr ama insanlıgına kalmış botla kasp sonra hava atmayın bole ve en iyi GLD die 1 şey yoqtur
  • hepsi güzel ii de en son olan lar bozuyo guıldı
  • vakti zamanında türk union'ı kuralım dedik, kurduk. eskiden kalma hesaplardan dolayı union'dan ayrılmak zorunda kaldık. (Danger_Turks)
    öncelerden beri mua'yı bot zannediyordum. fakat bizim guild'den bir arkadaştan (güvendiğim birisinden) öğrendim, değilmiş..helal olsun dedim.
    turkmen desen gene aynı. o da bot değil. zamanında eğlencesine pvp yaptığımız zamanlar olmuştu. o lvl 64 ben 32 filandım. bu olay olalı yaklaşık 1 ay geçiyo. 1 ayda da 70'e ulaşması normaldir.
    yani demem o ki; fazla bilgi sahibi olmadan insanları yıpratmayın. elbette The_Hunters guildinde de botçular vardır. her guild'de, her yerde var. ama tanımadığınız bilmediğiniz kişiler hakkında yorum yapmayın, yakışmaz. bu bir oyun.

kıssadan hisse ---> bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın..
    saygılar..
  • mükemmel ama 5 kim yaa alahınıı seven sölesinn.. 5 guildi bozuyoo.. bu arada guild süvarii gibi amma çok kişi varr hele 70 lerr
  • ya adamlar belki emekleriyle kasttılar boyle dawranmanız baya bi sinir bozucu serverle alakam yok zati bana dokunmayan yılan istedigini yapsın
  • SALLA YAA EN SONUNDA HERKES 70 OLCAK SUAN WEYA DAA SONRA 70 OLMAK LA BISI KAZANAMASSLAR BU BI OYN BASARILARINIZIN DEWAMINI DILERM GUILD OLARAK HUNTER LERSENIZ THIF LIK YAPMAYN
  • KRAL BU MANTIGIN ÇOK AKILLICA ONEMLİ OLAN CHARI SAGLAM TEMELLERLE KASMAK SAGLAM SP FARM YAPMAK ACELEM YOK ONEMLİ OLAN İYİ TEMEL
  • Mua kardeşim seni tanırım xian'dan.İsim vermeyim ben yinede.İyi birisin bu greece serverını yunanlılara cehennem etmelisiniz bot mot salla kullan yeter ki yüksek lvl olun ezin herkesi Türklere yardım edin yunanlıları,ingilizleri,polonyalıları hepsini ezin.Tekrardan başarılar kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.