Şimdi Ara

SANIRIM ThE_HuNTeRs GUİLDİNİN BUKADAR ÇEKİLEMEMESİNİN SEBEBİ BU... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BOT pls hesabı eh be artık bıktım BOT BOT Bot bulamadım ya buldumda kurulmuoo
    zor iş bot işi Kolay Kolay Bulumuoo [turkmenr] kardeş sn botu buldun snın bulduğun Bot paraylamıydı öğrene bilirmiimm

ÇoK PaRdOn YaAaA
  • __mua_ snin char harbiden dewrilcek gibi deil

Çok pardon yaaaa
  • Ya mua seni tanımam etmem ama türkleri çok korursunuz çok yardım edersiniz -dersiniz ama itine bile bile türkleri kestirdiğini biliyorum bu bnm snnle olan kişisel sorunum ama guilde laf edenleri bnde kınıyorum tHe_unters harbiden greece in en ii guildi dir bnce saygılar...
  • sa mua bn grcee den serseri_6934 bn inanıyorum en ii sizlerde ama kusura bakma bişey dicemlwl 9 noluoo bit pazarı birek komik kaçtı bu arada lwl 80 gelio muuu bana yardımlarında dolayı teşşekürler

• quote:

Orjinalden alıntı: tramp69

sa mua bn grcee den serseri_6934 bn inanıyorum en ii sizlerde ama kusura bakma bişey dicemlwl 9 noluoo bit pazarı birek komik kaçtı bu arada lwl 80 gelio muuu bana yardımlarında dolayı teşşekürler

2 ay öncekı konuyu hortlattın ya helal olsun

• takma kafana mua arkadaş boş er onları sen canını sıkma ama guild dağılmış diye duydum öyle bir şey mi war ??
  • YA BURDA NE KADAR COK BOS KONUSAN BOS ADAM VAR.. Bıdıbıdıbıdıbıd MASAALAH ...

----------------------------------------------------------------YsfSrdr--------------
    YsfSrdr was blocked from xian to 2106 due to used illegal program
    YsfSrdr is still in xian with lv 70 max blader.. Name : sLidE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yufusgs -- 8 Kasım 2006; 13:04:48 >
  • olum sen ne kadar saçma brisin ya nerden biliyon bot oldugunu yediremedin mi gurura yoksa o zman her 70 botsa gm 100 o botun babası o zman saçmalama cok bettuha alırsın bak
  • bot zor iş ben kurdum 60 lvl oldum ama insanların emegine acıdım ve o güzel charımı delete yaptım evet yaptım pişman degilim gene olsa gene yaparım ama şimdi 70 lvl ama neye yarar silkroad son verdim artık
  • :) ya kırk yılda bir vakıt buldukca can sıkıntısı olursa su foruma bakıorum ve hakketen uzuluyorum. dostlar aege King_efe olarak grecede Turkmen olarak char kastım. 2 sındede 1 exp bile haram exp yoktur :) ki artık bot la kasmanın yanlıs olduguna da inanmıyorum. e cunku botsuz kastık botcu olduk bide bosuna bosuna parmaklarımızda nasır cıktı str char kascas die. adını bıle duymadıgım adamlar cıktı sona karsıma cavede adam 70 olmuş :) neyse uzatmıyım. 2 aydır felan oyuna hiç gırmememle beraber grecedekı ve bu oyudakı en gusel zamanı the_huntersda gecırdım . ve yaw keske yapmasaydık adamlıga sıgmasdı bu be dıyecegım bır olay ı ne guıldımde gordum nede kendım yaptım. o yuzden klavyenın arkasından artıstık yapan cıgerı belkıde 5 para etmeyecek insancıklara heç bişiy demiyerek kendi hallerıne bırakıorum.morganım muam anıl kardeşim dadas_tr laram en kral kamkım mcpower dostum sizleri sevıyorum. sanal alemde adam olmaya çalışmak zor reel de kı adamlıgınız sizede banda yeter
    byby

• botlarla kasın kasın sonrada bizi çekemiyolar diyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathep

botlarla kasın kasın sonrada bizi çekemiyolar diyin

İftira Allah katında büyük bir günahtır hatırlatayım dedim ; ha diyeceksin ki kullanmadınız mı evet kullanmadık ne ___mua___ da ne de Morgan da 1 dk ka bile bot kullanılmamıştır ; başka charlarımız için yorum yapmıyorum ;
    Arkadaşımın da dediği gibi BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN DE HAKKIMIZDA UYDURMAYA DEVAM EDEBİLİR.

NOT:BENİM KİMSEYE YALAN BORCUM YOK .
    NOT2:BU KONUYU ARTIK HORTLATMAYIN 6 AY EVVELİN KONUSU .
    NOT3:BU FORUMDA ŞU BAN KADAR TİKSİNDİĞİM BİRŞEY YOK , O SMİLEYS İNSANLARA SANAL DELİKANLILARA ÇEVİRİYOR NEDENSE.
    NOT4:SİGARAM BİTTİ

• getirin ordan bi mustafa abime malbora
  • walla ya bu saatte izmir gibi yerde açık dükkan yok sabaha kadar 4 tane sigara var ne yapacağım ben ; bir de böyleleri çıkıyor tüketim hızımı arttırıyor al işte gitti bir sigara daha inşallah celede buraya girmez ohh canıma deysin hep millet mi hortlatacak .
  • bende izmirdeyim ve altımızdaki dükkan açık senin adına üzüldüm hem izmir gibi yerde nasıl sigara bulamıyon her taraf büfe dolu
  • ne yazıyon da bu akdar uzun sürdü
  • ehhohaa filen oldum yani
  • ya botu sawunmayın ARTIK
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.