Şimdi Ara

SANIRIM ThE_HuNTeRs GUİLDİNİN BUKADAR ÇEKİLEMEMESİNİN SEBEBİ BU... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bbot felan diyonuzda tmm kullanıyosa kullanır kullan sende tutuyozmu gidin allah aşkına kullanaksan sende kullanırsın tabi yapabilirsen demekki adam zeki bulmuş yöntemi mua keşke böle bir topic açmasaydın bizim charların hepsine bot derler 5 lwl le bile bot der bunlar
  • ha su avrupa insanları cok domuz mısırlıları cok sewiyom cok sıcakkanlılar
  • Türklere gelince bot bot diye ağlıonus o kadar bildiğiniz yabancı var ve % 95 botcu birini sikayet ettiniz mi de burda millete suç atıonus ???
  • bu foruma bir kaç ay önce uye olmustum .Kendi forum sitemde oldugu için alıntı felan yapmak için. Bazende can sıkıntısına göz gezdiriyorum buraya ama herseferınde uyuz olup nerdeyse söverek kapatıyorum. Aslında bu pusula sı sapmıs seviyesiz adamla muhatap olmamam lazım ama içime oturdu ben genede yazayım. Turkmen bot dur diyen bunu da ölesıne sallayan şahsiyetsiz yaratık bu char 2 kişi tarafından biri 5 lvl diye dalga gectıgınız bizim se sadece satış charı olrak kullandıgımız Bit_PAZARI ve ben tarafından kasılmıstır. Senın gibi ekranın arkasından bi tarafı kalkarak sanal delikanlı olan yaratıklara söyleyecek lfım yok.Sinirimden ne yazmam gerek onuda karısıtırıorum ama neyse . Bizi bılen bılır bılmeyenler oyuna gelsınler orenırler.
    He bot kullanmadıkmı 1 hafta oncesıne kadar hıc kullanmamıstım cok denemıstım ama becerememıstım. ama bır hafta once bır arkadasım gosterdı superde yapmıs adamlar helal olsun dedık . ama zaten 70 olmuş sp farm yapan bır chara tutupta bıt kulanmama gerek olmadıgı ıcın ezık bır charda deneme yaptım ve basarıyı gordum .
    sozun özü the_hunters guıldınde bot kullandıgını tahmın bıle ettıgım bır kişi bile yktur. unutmayınkı burda yazdıgınız hakaretler , emeğe saygısızlıklar bıle kul hakkı yemektır. ve inananlar arasında bu gunahın anlamı bılınır .
    saygılarımla

• beyler bende grece deyim level 35 şu bot nasıl yapılıyo bi anlatsanız ya
  • Bıravo 40 yıllık konu hortladı
  • hakketen yaa ne zamanın konusu walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: emussa

Valla şu konuyu ve cevaplarını okudumda.... YAZIK...
    Bi kere artık nedendir bilinmez bunu bi oyun olduğunu hep unutuyor oynuyalar.. Ayrıca bence olaya kendinizi fazla kaptırmayın bu sadece bi oyun (anlamayanlar için "it is just a game"). Demişlerki o botla kastı bu kasmadı tek diyeceğim bu konuda. KO dada kosp yada koxp a karşıydım burdada bence tek kelimeyle oyunun "boku" çıkıyor böyle olunca. Benim tek diyeceğim botla kasanlara laf atma sende al kas diyenlere özellikle. Eğere ilerde charın çalınır yada başka bişey olursa sende yakınma olurmu???. Sende becer sende çal o zaman . Fazla da uzatmadan başta dediğimi tekrarlıyorum bu sadece bi OYUN ........

+111111111111111111111111111111111
  • hocam bende şu mantığı anlayabilmiş diilim nedir şu ezik pskolojimiz ya yok serverın adı greece miş ondan türk olarak kasalım serverı yununlara dar edelim yok avrupalıları ezelim patron kimmiş görsünler bilmem ne bilmem ne.hayatım boyunca bu kadar saçma bi çaba görmedim ben ya kardeşlerim kime neyi ispatlamaya çalışıosunuz nası ezmeyi düşünüosun lvl kasarakmı?napıcaksın peki anca pvp de yatırırsın trade ini yıkarsın bilmem ne ama sonucu nedir? acaba kaçımız yabancı sigara içmicem,kendi ekonomime sahip çıkıcam,emperyalist ve kapitalist batının dolaylıda olsa ''ezik'' halkları veya doğuyu sömürmesine tepki göstericem gibi en azından daha genel ahlak ve insan etiğine hayırlı işler yapıoruz???takılmışız bi oyunun peşine şunu eziim bunu kesiim derdindeyiz.peki havamız kime bi anlamı warmı yada anlamı varsa neye yarıyo?tmm dielim ezdik dar ettik bütün server ları bu adamlar yarın çıkıpta ''helal olsun birader türk diilmi walla adamlar çalışıolar bizden iyiler ellerinden öpmek gerek'' diyeceklermi?3-4 saat uykuyla gecelerce kasan arkadaşlar serverın en iyi guildi olanlar elimize ne geçti?

her oyunun yapılış mantığı eğlendirmek değilmidir arkadaşlar bu amansız,duraksız,uykulara küstüren,çevreyle aramızı bozan çabamız niye???

merak edene kendimide açıkliim babel serverındayım 2.5 aydır oyundayım ve levelim daha yeni 36dır.evet 2.5 ayda 36 lvl ben şimdi ezikmiyim???cevabını kendinize verin.peki ben 36 lvl atlayarak ne kazandım hemen açıklıyorum.birçok yabancı arkadaş edindim öyleki aralarından ülkelerine gidip onları ziyaret etmemi isteyenler,anlattıklarımdan sonra türkiyenin ve türklerin hiçde onlara anlatıldığı gibi berbat biyer ve berbat barbar insanlar olmadığını benden duyduklarından sonra araştırıp öğrenip ülkemi ve beni ziyaret etmek isteyenler vs vs...arkadaş listemde ise 12yıllık dostum ve oyunu bana tanıtan gökhancıımdan başka tek bir türk yoktur çünkü hangi türke güvenip yada yardım etmek isteyip el uzattıysam kazık atmaya kalkmıştır hatta öyle bi duruma getirmişlerdir ki selam verene bile karşılık vermemem düşüncesini uyandırmışlardır (ön yargı olabilir kabul ediorum ve dürüst olan tüm türklerdende özür diliyorum ama benim tecrübe ettiklerim pek de iyi değildiler). elime geçen inanın sizin 60-70 küsür levellerinizden sosun +bilmemkaç silahlarınızdan 1000 milyon altınızdan çok çok çok daha değerli.

birbirimizi biraz daha anlamaya gayret edip ve bunun sadece bir oyun olduğunu unutmasak nede güzel olacak dimi...

sabır gösterip okuyan herkese teşekkürler ve iyi eğlenceler

• quote:

Orjinalden alıntı: _yiit_

hocam bende şu mantığı anlayabilmiş diilim nedir şu ezik pskolojimiz ya yok serverın adı greece miş ondan türk olarak kasalım serverı yununlara dar edelim yok avrupalıları ezelim patron kimmiş görsünler bilmem ne bilmem ne.hayatım boyunca bu kadar saçma bi çaba görmedim ben ya kardeşlerim kime neyi ispatlamaya çalışıosunuz nası ezmeyi düşünüosun lvl kasarakmı?napıcaksın peki anca pvp de yatırırsın trade ini yıkarsın bilmem ne ama sonucu nedir? acaba kaçımız yabancı sigara içmicem,kendi ekonomime sahip çıkıcam,emperyalist ve kapitalist batının dolaylıda olsa ''ezik'' halkları veya doğuyu sömürmesine tepki göstericem gibi en azından daha genel ahlak ve insan etiğine hayırlı işler yapıoruz???takılmışız bi oyunun peşine şunu eziim bunu kesiim derdindeyiz.peki havamız kime bi anlamı warmı yada anlamı varsa neye yarıyo?tmm dielim ezdik dar ettik bütün server ları bu adamlar yarın çıkıpta ''helal olsun birader türk diilmi walla adamlar çalışıolar bizden iyiler ellerinden öpmek gerek'' diyeceklermi?3-4 saat uykuyla gecelerce kasan arkadaşlar serverın en iyi guildi olanlar elimize ne geçti?

her oyunun yapılış mantığı eğlendirmek değilmidir arkadaşlar bu amansız,duraksız,uykulara küstüren,çevreyle aramızı bozan çabamız niye???

merak edene kendimide açıkliim babel serverındayım 2.5 aydır oyundayım ve levelim daha yeni 36dır.evet 2.5 ayda 36 lvl ben şimdi ezikmiyim???cevabını kendinize verin.peki ben 36 lvl atlayarak ne kazandım hemen açıklıyorum.birçok yabancı arkadaş edindim öyleki aralarından ülkelerine gidip onları ziyaret etmemi isteyenler,anlattıklarımdan sonra türkiyenin ve türklerin hiçde onlara anlatıldığı gibi berbat biyer ve berbat barbar insanlar olmadığını benden duyduklarından sonra araştırıp öğrenip ülkemi ve beni ziyaret etmek isteyenler vs vs...arkadaş listemde ise 12yıllık dostum ve oyunu bana tanıtan gökhancıımdan başka tek bir türk yoktur çünkü hangi türke güvenip yada yardım etmek isteyip el uzattıysam kazık atmaya kalkmıştır hatta öyle bi duruma getirmişlerdir ki selam verene bile karşılık vermemem düşüncesini uyandırmışlardır (ön yargı olabilir kabul ediorum ve dürüst olan tüm türklerdende özür diliyorum ama benim tecrübe ettiklerim pek de iyi değildiler). elime geçen inanın sizin 60-70 küsür levellerinizden sosun +bilmemkaç silahlarınızdan 1000 milyon altınızdan çok çok çok daha değerli.

birbirimizi biraz daha anlamaya gayret edip ve bunun sadece bir oyun olduğunu unutmasak nede güzel olacak dimi...

LAFI AĞZIMDAN ALDIN VALLA..

• Ne Diyim Kıskanmadım Desem Yalan Olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayserili_kral_turk

Ne Diyim Kıskanmadım Desem Yalan Olur

Yaw hortlatma su konuyu
  • BİZ NE YAPARSAK YAPALIM MİLLETİ İNANDIRAMICAZ EN İİSİ BOTUZ DİYELİMÖDE KURTULALIM BU TOPİCTE KAPANSIN EYYY FORUM HEPİMİZ BOTUZ VAR MI İTİRAZI OLAN ALLAH BİLİR ÇOĞINUZ BİZDEN KİMSEYLE KARŞILAŞMAMIŞTIR BİLE KİMLERLE UĞRAŞIYORUZ BOTUUUUUUUUUUUUUUUZ VAR MI

• mua gercektennn iyi bi adam we char dört dörtlukk ama şu oynuanlaarınn yarısındaa bot wear bnada soleınn artıkkk şu botuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Q_Q

bbot felan diyonuzda tmm kullanıyosa kullanır kullan sende tutuyozmu gidin allah aşkına kullanaksan sende kullanırsın tabi yapabilirsen demekki adam zeki bulmuş yöntemi mua keşke böle bir topic açmasaydın bizim charların hepsine bot derler 5 lwl le bile bot der bunlar

en hoşama giden cvp bu oldu

Ben ne kadar aptalım ya bi bot kullanıp kasmadım. Tüh beee kahretsin siz(bot kullananlar) ne kadar akıllısınız Allah aşkına banada banada öğretin bot kullanmasını gerçi 70olduk nerdeyse ama olsun genede öğretin siz kulalnmasını bende akıllılardan olmak istiyorumm.... LÜTFENNNN

• quote:

hocam bende şu mantığı anlayabilmiş diilim nedir şu ezik pskolojimiz ya yok serverın adı greece miş ondan türk olarak kasalım serverı yununlara dar edelim yok avrupalıları ezelim patron kimmiş görsünler bilmem ne bilmem ne.hayatım boyunca bu kadar saçma bi çaba görmedim ben ya kardeşlerim kime neyi ispatlamaya çalışıosunuz nası ezmeyi düşünüosun lvl kasarakmı?napıcaksın peki anca pvp de yatırırsın trade ini yıkarsın bilmem ne ama sonucu nedir? acaba kaçımız yabancı sigara içmicem,kendi ekonomime sahip çıkıcam,emperyalist ve kapitalist batının dolaylıda olsa ''ezik'' halkları veya doğuyu sömürmesine tepki göstericem gibi en azından daha genel ahlak ve insan etiğine hayırlı işler yapıoruz???takılmışız bi oyunun peşine şunu eziim bunu kesiim derdindeyiz.peki havamız kime bi anlamı warmı yada anlamı varsa neye yarıyo?tmm dielim ezdik dar ettik bütün server ları bu adamlar yarın çıkıpta ''helal olsun birader türk diilmi walla adamlar çalışıolar bizden iyiler ellerinden öpmek gerek'' diyeceklermi?3-4 saat uykuyla gecelerce kasan arkadaşlar serverın en iyi guildi olanlar elimize ne geçti?

helal olsun vala süper yazmışşın aynen katılıyorum.troyun %80 itürk.yunan amerikalı suudi birçok milletten kişiyle muhabbetim oldu ne japonnunu ne korelisini gördüm.bizim gençlerimizin vakti bu kadar mı çok bu kadar mı işsiz-güçsüz anlayamadım.maşallah birilerine gününü göstermek için saatlerce kasıyolar.arkadaşlar bu bir oyun gerçek hayatla karıştırmayalım.şu bot olayına gelince.adam zevkini böyle çıkarıyosa bırakalım yapsın.neticede benim gördüğüm oyunun zevki yüksek lvl de çıkıyor.neden saatlerce düşük lvl de kassın.

• quote:

Orjinalden alıntı: eyyuplu

quote:

helal olsun vala süper yazmışşın aynen katılıyorum.troyun %80 itürk.yunan amerikalı suudi birçok milletten kişiyle muhabbetim oldu ne japonnunu ne korelisini gördüm.bizim gençlerimizin vakti bu kadar mı çok bu kadar mı işsiz-güçsüz anlayamadım.maşallah birilerine gününü göstermek için saatlerce kasıyolar.arkadaşlar bu bir oyun gerçek hayatla karıştırmayalım.şu bot olayına gelince.adam zevkini böyle çıkarıyosa bırakalım yapsın.neticede benim gördüğüm oyunun zevki yüksek lvl de çıkıyor.neden saatlerce düşük lvl de kassın.

Sende Haklısın Kullanabilen Kullansın Ama Bi Şartla Bana Da Öğretin Şu Botla Kasmayı

• Bırakın su botu ya işşallah bi gün kullanan herkez banlanırda gercek ugrasanlar , kasanlar meydana cıkar
  • guildin cok güzel dama övmene gerek yok hahah
  • valla bu konu ne zamn acıldı bılmıorum ama yazıcam dayanamadım ben bildim bileli bu guıldı kimse sevmior sevmiyenler amaçları ne cins dolu yaff . Bu adamların hepsinin sorunu çekememezlik yüzünden nan sanane botsa bot kotsa kot kasmış adam işte sanamı düşmüş ne olduğu ((( Tam gaz ileri arkadaşlar böyle adamlar cok var sizin serverda olmasakta herzaman arkanızdayız :)))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.