Şimdi Ara

Saniyelik Kesilme airties rt 205

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sorunum: saniyelik kesilme yaşıyorum bir dosya indirirken (rapidden mesela) tık bağlantı kopuyor ve indirdiğim dosya yarıda kesiliyor.internetim 2 sn içinde tekrar bağlanıyor fakat rapid olduğu için tekrar tıklamam gerekiyor.

önceden böyle bisey yoktu bunu çok sık yapmaya başladı modemimmi bozuldu diye düşünüyorum markası airties rt 205

arkadaslar aynı sorunu yaşayıp sorunu çözenler varsa yardımcı olurmusunuz

• bu tur kesilmeler iki sebepten oluyor genelde
    1-ya elektrik adaptorundeki voltaj dalgalanmalarinin onune gecememesi (yani herhangi bir voltaj dusmesinde devreyi kapamasi anlik elektrik devresinin kesilmesi)
    2-ya da splitter sorunu
    cozum olarak:
    1- guc kaynagi yada regulator arkasinda calistirmak yada tolore payi dusuk olan elektrik adaptoru bulmak. yani adaptorun uzerini okursaniz 230 volt ile 240 volt arasi calisir bunu 110 volt ile 240 volt arasi calisan bir adaptorle degistirebilrsiniz dikkat etmeniz gereken sadece voltlardir diger ölçümlerin birebir ayni olmasi gerekir. airties teknik destek bolumunu arasaniz size degerleri verirler yada yollayabiliyorlarsa yeni adaptor talebinde bulunun. sanirim yeni modemlerin adaptorleri Turkiye sartlarina uygun adaptorler
    2- bunda yapmaniz gereken kaliteli splitter bulup kullanmak. genelde robotics modemlerin icinden cikan splitter lar micro filitre cok iyi ve kullanisli sanirim aynisi linksys tede var biraz arastirma yapmak lazim.

• Bende sendeki modemi kullanıyorum. aynı problemi bende yaşadım. Modem driverını güncelleyerek sorunu çözmüştüm, ynlız airtiesın sitesinde 2 driver var ttnet hediyeli olan ve diğeri ona göre indirirsin artık.
  • baglandı kablolarındanda olabılır kabloları bı kontrol et ezılme fılan varmı dıye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.