Şimdi Ara

SAPPHİRE X850XT YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumdan bi arkadaştan Sapphire X850XT aldım.
    2 sorum olacak.
    Kendi içinden çıkan TriXX programında oyundan çıktıktan sonra masa üstünde sıcaklık sürekli değişiyor yükselip alçalıyor.sürekli alçalması gerekmezmi.
    Birde oyun oynarken 15 dakika falan geçmesine rağmen fan hızı kendi kendine artmıyor.Fanın hızının artması için ne kadar süre geçmesi gerek.Ben fan hızlanmayınca kıllanıp kendim manuel olarak fan hızını arttırıyorum.Özellikle fan hızı konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Trixx programındaki VPU sıcaklık göstergesi bu programda düzgün çalışmıyorsa , sıcaklık kontrolü için önerebileceğiniz program varmı.

Oyun oynarken normal ısı aralığı ne civarda bu kartlarda.
    1600*1200 ve 1024*768 için?

• atitool kullanmalısın. ben trixx programını kullanışlı bulmuyorum. atitool da ayar yaparsan fan hıznı sıcaklığa göre ayarlayabilirsin. masaüstünde %5 fan hızı ile 41-43 derece arası. oyunda 600 e 1200 o.c ile max 72 derece %36 fan hızı ile.
    kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1907 -- 6 Eylül 2006; 19:30:30 >
  • daha önce kullandığım 6600gt de 147 derece cora yavaşlama eşiği diye bir olay vardı .hatta 147 dereceye gelince haber ver diye bir kutucuk vardı.atide bu tarz bişey varmı.max sıcaklık sınırı tehlike sınırı nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.