Şimdi Ara

Sarj Sorunu Yardım Edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gmd 4 gb kullanıyorum sarj iyi gidiyor ama %20 ye gelince aniden %15 e düşüyor 3-4 gündür böle %21 den %20 yi gösteriğnce 1dk gecmeden %15 e düşüyür ortalıkta %19-18-17-16 hiç yok bunları hiç göstermiyor
    NoT : Telde Root Yok

• Alalı ne kadar oldu?
  • bende de bayadır böyle ama takmıyorum kafaya, yüzde sağlıklı bir sonuç göstermiyor galiba
  • crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    kurban bayramında almıştım
  • RealSchule R kullanıcısına yanıt
    telefonun saglıklı olan yeri var mı ki
  • Scorpion™ kullanıcısına yanıt
    satıp kurtulun madem bu sıkıntıdan
  • Direk gönder telpaya . para isterse mahkemeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kere şarjını direk bitir %1 e sonra fulle ben böyle kalibre etmiştim düzeldi şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

satıp kurtulun madem bu sıkıntıdan

Satsam vundan iyisini alamayacam ah bi 500 liram olsa bunuda satar 2. El bi tel alirida ole bir firsatim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 007 emre

Direk gönder telpaya . para isterse mahkemeye

İlk aldigimda 1 hafta sonra bataryadan gonderdim sadece bataryayi degistirdiler 27 gun surdu bida bekleyemem 27 gun

• quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

2 kere şarjını direk bitir %1 e sonra fulle ben böyle kalibre etmiştim düzeldi şuan

Pm den ayrintili sekilde anlatirmisin

• Gece yatarken Şarjı sonuna kadar bitirin telefon kapansın sonra kapalı şekilde sabaha kadar şarj olsun sabah açın kullanın daha iyi olacaktır bu yöntemle lumia 920mdede discovery dede olumlu sonuç aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

Gece yatarken Şarjı sonuna kadar bitirin telefon kapansın sonra kapalı şekilde sabaha kadar şarj olsun sabah açın kullanın daha iyi olacaktır bu yöntemle lumia 920mdede discovery dede olumlu sonuç aldım.

Tmm yapacam bugun baska biride dedi bugun uygulayacam cok tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion™

gmd 4 gb kullanıyorum sarj iyi gidiyor ama %20 ye gelince aniden %15 e düşüyor 3-4 gündür böle %21 den %20 yi gösteriğnce 1dk gecmeden %15 e düşüyür ortalıkta %19-18-17-16 hiç yok bunları hiç göstermiyor

Aynisi bnde de var pilden degil yazilimsal sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: trbomba

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion™

gmd 4 gb kullanıyorum sarj iyi gidiyor ama %20 ye gelince aniden %15 e düşüyor 3-4 gündür böle %21 den %20 yi gösteriğnce 1dk gecmeden %15 e düşüyür ortalıkta %19-18-17-16 hiç yok bunları hiç göstermiyor

Aynisi bnde de var pilden degil yazilimsal sorun.

Bu telefonun sorunu hic bitmeyecek arkadas
    Simdi arkadaslarin dedigini yapacam olmassa sali gunu garantiye gonderecem bir gonderdim 27 gun sonra gonderdiler yine aynisi olcak gonderecem yapamayacaklar 4 defa gonderecem bi 3 ay gecer herhalde para iyadesi isteyecem gidip lg alacam en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion™ -- 2 Mart 2014; 9:40:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.