Şimdi Ara

**SATILDI** GM 5 PLUS dual (GARANTİ, FATURA, 9/10) - 650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül 2016 faturalı, 14 ay daha Telpa garantili, Android 7.1.1 yüklü (2-3 ay içinde Android 8 alması bekleniyor), siyah renk, kutulu, kronik sorunları olmayan seriden General Mobile 5 Plus Dual (çift SIM kartlı model) satılıktır. Cihaz kozmetik olarak 9/10'dur, kasanın sol alt köşesinde kılıflı iken düşme kaynaklı bir ezik var, bu sebeple 1 puan kırıyorum. Ezik, ekranda değil yan metal kasadadadır.

Ayrıca, ekranın yanlarındaki plastik parçalardaki dökülmeler sebebiyle, cihazın LCD ekranı ve dış kasası yaklaşık 1 ay kadar önce garanti kapsamında tamamen değişti. Ancak kasa değiştikten sonra talihsiz bir düşürme sonucu yukarıda bahsettiğim hafif ezik oluştu. Bu ezik haricinde tamamen sıfır gibidir. Ekranı sürekli cam koruyucu ile ve cihazın kendisi de sürekli kılıfla kullanılmıştır.

General Mobile, eski General Mobile değil artık. Google'un oluşturduğu AndroidOne platformunda yer aldığından doğrudan Google ile işbirliği yapılıyor ve malzeme/kalite vb. olarak Google'ın onaylamadığı bir cihazı piyasaya sürme şansları yok. Ayrıca General Mobile artık Avrupa piyasasında da resmi olarak satılıyor (bkz.https://www.generalmobile.it/). 3GB RAM, 32GB dahili hafıza, 5.5" FullHD LTPS IPS LCD ekran, 13'er MP arka ve ön kamera, çift SIM kart desteği, 128GB microSD kart desteği, son sürüm stock Android (yakında Android 8) vb. özellikleri ile cihaz hem çok hızlı hem de performans/fiyat oranı çok yüksek. AndroidOne sebebiyle, her ay düzenli olarak güvenlik güncellemeleri/yamaları alıyor. Ve büyük güncellemeleri de Nexus/Pixel cihazların hemen akabinde alıyor.

Unutmadan bir şeye daha değinmek istiyorum, General Mobile'ın en azından Ankara'daki servisi çok hızlı çalışıyor. Ekran ve kasa değişimini 5 günde tamamladılar, Cumartesi teslim ettim Perşembe cihazı teslim aldım. Ben en az 20 iş günü beklerim diye düşünüyordum. Ankara'daki servisin hızı ve gösterilen hizmet kalitesinden gerçekten memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Cihazla birlikte;
    * Kutusu, faturası, garanti kapsamında yapılan işlemlere ait belgeler,
    * LG G4 şarj adaptörü,
    * 2 adet Type-C kablosu,
    * 2 adet microUSB'yi Type-C'ye çeviren ufak adaptörü,
    * 1 adet deri dokulu lacivert renk ince silikon kılıf, 1 adet altın renk kalın cüzdan kılıf, 1 adet sıfır cam ekran koruyucu,

ile birlikte verilecektir. Kulaklığını benim kendisinden aldığım sahibi de bana vermemişti, bu sebeple ben de veremiyorum. Kulaklık hariç kutusu eksiksizdir.

Bütün bunları söyledikten sonra cihaz için istediğim rakam 700==>675==>650 TL'dir. Cihazın şu anki sıfır fiyatının 1199 TL olduğu düşünüldüğünde ve yeni çıkan GM6 modelinin, GM5 Plus'tan daha düşük özelliklerde (MTK işlemcili, 5" HD ekranlı vb.) olduğu göz önüne alındığında fiyatının uygun olduğunu düşünüyorum.

Ankara içi elden teslim ederim, Ankara dışına ise ödeme sonrası gönderi yapılacaktır. Fotoğraflarını ekleyeceğim ancak potansiyel alıcılar anlattıklarım doğrultusunda o ufak ezik hariç bir sorunu olmadığından emin olabilirler.

İyi forumlar.

Fotoğraflar:https://drive.google.com/open?id=0B2brlBERCkHJUnl1VElRd3ViSDg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARAnCUDAs -- 8 Ağustos 2017; 19:36:36 >

• Izmir elden teslim imkanınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiSaSteR_

Izmir elden teslim imkanınız var mı?

Maalesef.
  • Merhaba hocam Kayseri içi elden teslim imkanı var mı? Son fiyat nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Merhaba hocam Kayseri içi elden teslim imkanı var mı? Son fiyat nedir?

pm'den cevap verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARAnCUDAs

quote:

pm'den cevap verildi.

Cihaz tarafımdan alınmış olup havalesi yapılmıştır.Arkadaş kargoya verdi,kargo bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 8 Ağustos 2017; 15:20:16 >
  • quote:

quote:

quote:

pm'den cevap verildi.

Cihaz tarafımdan alınmış olup havalesi yapılmıştır.Arkadaş kargoya verdi,kargo bekleniyor.

Güle güle kullanın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

pm'den cevap verildi.

Güle güle kullanın.

Teşekkürler,sizde güle güle harcayın.

• Kargoyu bugün teslim aldım.Ürün dediği gibi,güvenilir bir satıcı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.