Şimdi Ara

Satılık İtemler M9 bayonet fade, Ak 47 Fire seprent, Awp boom

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • M9 Bayonet Fade FN ( Gold Ring , Fade Oranı % 99 ) = 800 TL ,

Ak-47 Fire Seprent MW = 800 TL ,

StatTrak™ Awp Boom MW= 700 TL (Üzerinde 2014 HOLO Katowice Stickeraları mevcut )

StatTrak™ P90 | Zümrüt Ejderha mw= 290 TL

Steam Profilim :http://steamcommunity.com/id/Captan89/

• ST AWP BOOM fiyatı yanlış oldu herhalde hocam.
    Fire Seprentte öyle.
  • Herhangi bir yanlışlık yok.Awp boomları 700 TL ye satıyorum. Üzerindeki katowice stickersları artırıyor fiyatını. Daha önce 2 tane daha sattım aynısından. Birini 900 TL ye diğerini de 830 TL ye sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captan89 -- 26 Haziran 2016; 21:34:40 >
  • captan89 kullanıcısına yanıt
    türkiyede üzerinde sticker var diye ek para vericek bir müşteri kitlesi yok yurtdışıdır satışınız yada itemle okadar almışsınızdır
  • birisini steam marketten sattım..diğerini de opskinsten... alıcı bulamazsam yine opskinse koyarım.. oraya yanlız 700 e değil yine diğerleri gibi 900 civarı bi rakama koyarım. Alıcı çıkıyo mutlaka. Ama işte paypal kapandı. Bitcoin var. Onlada yapılıyo ama pek uğraşasım yok..bulursam Türkiyeden birine satıcam..olmadı opskinse dönücem. bide şimdi yaz indiirmleri başladı..millet item almıyo fazla.. bir çoğu elindekileri satıp oyun alma derdinde.. indirimler bitince yine item piyasası canlanır:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.