Şimdi Ara

SAY 799.SU ABLANIZDAN DETAYLI REHBER!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
89
Favori
12.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekrar sorulari cevapliyorum... sorusu olan yazabilir

• robotfrom1984 R kullanıcısına yanıt
    Çok işime yarıyor tavsiyelerin teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi failimeçhul07 -- 11 Kasım 2019; 19:20:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rehberlik (takip) anlamında ne yapıyordunuz düzeni sağlamak adına. Soru sayısı sayma, süre tutma olayları bana da saçma geliyor.
  • yukarı

• Up

• frankherbert kullanıcısına yanıt
    o gün ne yaptığımı biliyordum genelde, eksikleri tamamlamak üzerine çalıştığım için hallettiğim anı bilmem yeterli oluyordu. özel olarak şu konuyu çalıştım vs diye takibini tutmadım. düzenli çalışma saatlerim olduğu için işimin bittiği konular ortaya çıkıyordu ne çalışacağımı düşünürken. bazen çalışcak konu bulamıyordum mesela, sadece kitabı baştan sona gözden geçiriyordum eksik var mı diye

ben de böyle ilerliyorum hocam eksiklerimi zaten biliyorum yapamadıklarım üzerinden ilerliyorum Haziran gibi 345in genel denemesinden 10.5 mat yapmıştım dün yaptığım denemede 30 soruda 25d 2y yapmıştım geo 10 soru 3d 3y daha başlamadım haftaya acil Kenan kara ile gidicem bakalım iyi gidiyorum şuanlık

• up

Dostum su basari diye 19'da yedirdigin netlere simdi tasra tiplari geliyor. Artik kimsenin turkcede 7y yanlis yapma luksu yok.

• Ayt yi iyi yapmış ama

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • abicen kullanıcısına yanıt

80 disinda ayt de kimsenin isine yaramiyor artik. 1 yanlis demek direkt ilk500den afaroz.

• 2020 içindi o boş yapma

• abicen kullanıcısına yanıt

Sinava 1 sonuclara 2 ay var. Yine husran yasarsiniz boyle giderseniz. 75 ayt artik default hale geldi yapmayani dovuyorlar.

• İlk 500 ne kelime 80 disinda ayt yaparsaniz önce yök sayisal bolum okuyamaz diye adiniz üniversitelere veriliyor, ilk 100kdan saymaya baslayarak siralamaniz belirlenip sonra alniniza aytden 80 net yapamayan zavalli diye dovme yapiyorlar 

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Dostum 115tyt 1yanlis ayt yapmissin ilk100e bile girememissin. Ortalama ogrencilerin 105 civari tyt yaptigini dusununce 80 disinda bir ihtimal gozukmuyor.

• Sidikliy11 kim

• kebbab kullanıcısına yanıt

Sidikliy11

• Ayt fen fulleyen 800 kisi var, bunlarin bir kismi mat fulleyemedi desek 600 kisi anca vardir zaten ayt fulleyen. O bakis acisiyla 7 tyt 0 ayt yapan da giremiyor ilk 100e, demek ki ilk 100e girmek icin 81 ayt lazim 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.