Şimdi Ara

Sbs de kötü yapma korkum var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önceden böyle değildi çok rahattım iyi yapacağıma emindim. fakat dersanedeki öğretmenlerin konuşmalarıyla okuldaki denemelerden gelen sonuçlar dolayısıyla bana yapılan baskıyla artık kendimi çökmüş hissediyorum. Ders çalışma isteği gelmiyor fakat çalışmadığım her dakika için sonradan pişman oluyorum. 6. sınıf puanım 480 7. sınıf 489.. Herkesin beklentisi 490 üstü almam. Ama aklıma hep kötü şeyler geliyor. Yapamam diye korkuyorum. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum..

Bir diğer konu da , 6. sınıftan beri hiç düzenli çalışamadım . Hep pc başındaydım oyun oynadım , eğlendim gezdim. Gerçekten "çalıştım kazandım" diyemem. Ama bu sabah kafama dank etti. Bu son 1 ayımda en verimli şekilde başarımı artırmayı düşünüyorum.Okuldaki , dersanedeki denemelerden en fazla 485 alıyorum . Bu denemelerde benden yüksek alanları görünce kötü oluyorum. Nasıl yapıyorlar da ben yapamıyorum diyorum. Bu yüzden derslere asılacağım fakat nasıl yaparım nereden başlarım bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim..

• Lütfen yardım
  • neden takıyorsun ki dün bi arkadaşım denemede hepsini sallayıp top oynamaya gittiğini söyledi kendisi 492 almış çok takıyorsunuz
  • o son bölümdeki olay bendede oluyordu son hafta çalıştım yetiyorda artıyor zaten sbs çok kolay oluyor okadar kolay soruyolar ki 2010dakinde full yaptım bukadar takma puanlarında çok iyi zaten gitceğin lise garanti senin 1-2 puan alman hiçbirşeyi değiştirmeyecek ordaki sadece bir sayı bukadar canınızı sıkmaya gerek yok ben 7.de çok stres yaptım hasta oldum allah belamı versin tekrarları bitiremeden girdim sınava
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.