Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.160
Cevap
143
Favori
1.363.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aman yağsın kardeş tek biz yolda kalalım....geçen yazı unutmayın....
    güvenparktaki havuzdan su alanları hatırlayın
    ama böyle günler de de binmeyin arabalara...
    hem trafik hem de kaza açısından toplu taşıma araçlarına yönelelim...
    quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

quote:

Orjinalden alıntı: ilker0638

nerdee yaşıyorsunuz kutuplarda mı ?

bu gün ankara da sanki bahar gelmiş gibi .....

ya paranız çok..
    ya da sallıyorsunuz işkembeden......

Gorduk bugun havalari super tam bahar havasi

• quote:

Orjinalden alıntı: tolis

modifiye ettirsekmi acaba..bayağı hoş görünüyor göze :)

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM

renault sitesindre donanımına ilişkin açıklama var ama fiyatı konusunda bir bilğiye rastlamadım.bilen var mı

• Merhaba Scenic Severler

Bende scenic almaya karar verme aşamasındayım ama bir türlü kara veremedim nedeni renonun sık sık kasası değiştirmesi bildiğim kadarı ile scenic en son kasa 2004'de değişti. Şimdi almak istediğim 0 aracı alacağım. Ya bir sene sonra kasa değişirse diye endişe ediyorum. Kasa değişti anda biliyorsunuz ki eski kasalar pek para etmiyor yani ikinci eli olmuyor bu kounda yardımcı olurmusunuz. Yani Sceniğin kasa bir daha ne zaman değişir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xalil -- 25 Ocak 2008; 15:49:02 >
  • arkadaşlar bende uzun süredir burayı takip ediyorum.
    2005 model 1.6 scenic aracım var çok memnunum bundan sonra kolay kolay farklı bi araca binebileceğimi sanmıyorum

benim bi sorunum var, burada baya bi aradım ama bi cevap bulamadım

bakım zamanlarında bu yol bilgisayarı için illaki servise gitmem gerekiyomu
    yani bu yağ veya servis km si bilgilerini gösteren ekranın resetlenmesi gibi bişey aracın üzerinden kullanıcının direk yapması mümkün değilmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekne1 -- 25 Ocak 2008; 16:14:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekne1

arkadaşlar bende uzun süredir burayı takip ediyorum.
    2005 model 1.6 scenic aracım var çok memnunum bundan sonra kolay kolay farklı bi araca binebileceğimi sanmıyorum

benim bi sorunum var, burada baya bi aradım ama bi cevap bulamadım

bakım zamanlarında bu yol bilgisayarı için illaki servise gitmem gerekiyomu
    yani bu yağ veya servis km si bilgilerini gösteren ekranın resetlenmesi gibi bişey aracın üzerinden kullanıcının direk yapması mümkün değilmi.

sanırım olması lazım..yağ göstergesindeyken uzun süre basınca sıfırlıyor gibi hatırlıyorum..ama tam da emin değilim..
  • Selam arkadaşlar uzun süredir bu topiği takip ediyorum son zamanlarda scenic lerle ilgili bir hareket yok umarım canlanır şöyle herkes kendi aracının fotolarını koysada birbirimize hayırlı olsun desek:))
    Bende 2.el 2001 model 1.6 16v rxt ov aldım ve aranıza katıldım yalnız aracımın sol farı içine su girmiş gibi buğu yapıyor acaba çaresini bilen varmı birde silecek lastiklerini ne ile yumuşatabiliriz silerken zıp zıp zıplıyor garç gurç çaresini bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim
    .Saygılar

[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gojom -- 26 Ocak 2008; 22:38:00 >

• ARKADAŞLAR SELAMLAR HEPİNİZE.... ESKİ KASA SCENİCLERDE ISITMALI KOLTUĞU OLAN VARMI? BENİMKİNİN MODEL UZANTISI RXİ BANA VAR DEDİLER AMA SANIRIM YEDİLER.
  • arkadaşım ısıtmalı koltuk sanıyorum 2000 motorlarda var eğer varsa yeri direksiyonun sol alt tarafındaki en sağ daki düğme bizimkilerde olmadığı için üzerinde x işareti var
  • Arkadaşlar, merhaba. benim 2007 model scenic privilege 1.5 dizelim var.2007nin yazında aldım çok memmunum. bana soru soran arkadaşları bilgilendirebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .IsTanBul.

valla bılmıyom herhalde oturma pozısyonu ıle ılgılı astra da otururken tabana yapısıyon ve camdan kafanın yarısı denk gelıyo scenıcte yuksek ve dık bır oturma pozızyonu oldugu ıcın rahat edemedım(otobus koltugu gıbı yanı ınsan bıraz gerı yaslanlmak ıstıyo)( arka koltuklar ıcın ) ama bıdaha gıdecem bakmaya artı bıraz hantal geldı test surusude yapacam bu sefer

edıt:saclar jolelı fılan dııl ben bu saclarlaastraya bınıyom sorun yok:)

bende de astra dizel vardı, gerçekten aracın içine oturduğunuzda görüş açınız çok daralıyor yolun dışında bir yeri görmeniz mümkün olmuyordu.Hele arabanın burnunu görmek için kafanızı kaldırmanız gerekiyordu. Bu benim için iğrenç bir durumdu. Koltuk kafalıklarına ayar bile koymamış adamlar boyun fıtığı oluyordum neredeyse sattım ve kurtuldum.Şimdi Scenic üzerinde çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alsidoga -- 26 Ocak 2008; 23:44:24 >

• Merhaba arkadaslar ,

benim 2005 model megan scenic 2 triptonik aracım var.Benim sorunum arabanın bilgisayarı aşağıdaki
    uyarıları vermeye başladı.

1)Egzos emisyonu kontrol et

2)vites kutunuzu kontrol edin

3)elektronik arızası.(servis uyarısıda bunlarla birlikte çıkıyor.)

Bu uyarıyı daha öncede vermisti araç serviste 2 gün kaldı(bilgisayara da bağlandı) hiç bir şey bulunamadı.Kendiliğinden düzeldi ve servis bana kirli benzin almış olabiliceğimi ve ondan kaynaklanabileceğini söyledi.2 ay aradan sonra bu gün tekrar aynı mesajları vermeye başladı.Bunlar olurkende aracın çekisi düsüyor ilk kalkış ve yokuş yukarı
    çok zor gaz yiyiyor.Acaba daha önce böyle bir sorunla karsılasanlar varmı.Deneyimlerinizi paylasırsanız sevinirim.Bu arada benzini opet'ten alıyorum.
  • sevgili arkadaşım. opeten hiç almamanı tavsiye ederim. benim önerim total. Ama istersen servise hangi tür benzini alacağını sorabilirsin.bu arada rica etsem aracın iç ve dış resimlerini koyarmısın
  • TEŞEKKÜR EDERİM.... HEMEN BAKACAM.... BENİMKİ 2.0 16V RXİ YAZDIĞINA GÖRE HAKİKATEN OLMALI. SAĞOL ŞİMDİDEN .
  • Yarın resimleri koymaya çalısacağım
  • Arkadaşlar ben scenic II almayı düşünüyorum. 2004-05-06 model Privilage sunrooflu ve otomatik olması mümkünse 50000 km ve aşağı km.ye sahip olması. Aracını satmayı düşünenler irtibat kurabilirler.
  • arkadaşlar benim arabam grand scenic ayrıca bunun arkadan koltukları çıkıyor iki tane. ama bu seferde bagaj kalmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

Arkadaşlar, merhaba. benim 2007 model scenic privilege 1.5 dizelim var.2007nin yazında aldım çok memmunum. bana soru soran arkadaşları bilgilendirebilirim.

arkadaşım hayırlı olsun.kaça aldın?zannedersem seninki 7 koltuklu olandan.bise izlenmlerini,yakıt tüketimi ve diğer huhuslarda bligilendirisen sevinirim.ben de 5 koltuklu olandan almak istiyorum.7 koltukluyu tavsiye edermisin?arka koltuklar zannersem bağımsız harek edebiliyor.bu nedenle 5 koltuklu yeter diye düşünüyorum bagaj açısından
  • scenic Conquest'i bilen varmı? siteye baktım bulamadım, fiyatlarını
    ve 4çarpı 4 olup olmadığını merak ediyorum.
  • evet benimki 7 koltuklu model grand scenic diye geçiyor.özellikle grand scenic tavsiyemdir.koltukları kullanmasanda geniş bir bagaj hacmine sahip olduğun için özellikle ve kesinlikle grand scenic.çok memnunum yakıt uzun yolda100 kmde 5.5 litre dizel yakıtı çok ekonomik.şehir içi biraz fazla ama çok önemli değil bu araba için
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

scenic Conquest'i bilen varmı? siteye baktım bulamadım, fiyatlarını
    ve 4çarpı 4 olup olmadığını merak ediyorum.

Conquest 1.5 dCi 100 bg
    Conquest 1.5 dCi 100 bg. Baz 48,400 45,800 45,800 kampanya fiyatı
    Conquest 1.5 dCi 100 bg. ESP 49,800 47,200 47,200 kampanya fiyatı

fiyatları scenic privillege+ ile aynı seviyede.ayrıca gelen model 4*4 değil.önden çekişli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliserpil2006 -- 27 Ocak 2008; 18:30:41 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.