Şimdi Ara

Seat ibiza 1.4 Hız Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014 model seat ibiza st var 15binde otobanda yokuş aşağı olmasına rağmen 190km hızı geçemiyor neden acaba ilk servise daha gitmedi devir 5de kalıyor devrin sonuda 6 zaten
    yardımcı olabilecek var mı?

• Hacı daha ne yapsın kanatlanıp uçsun mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 20 Ekim 2014; 0:54:52 >
  • 85beygir araba yanılmıyorsam. kaç yapacak yani anlamadım.
  • Limitore giriyor olabilir.
  • 2.4 motor değil ki,gayet normal.
  • Tamam iste,daha ne istiyorsun?Gps ile olcme buna kizdiysan,fenalik gecirirsin
  • Fabrika verileri 177 diye biliyorum. Hem 190 neden yetmiyor hocam siz uçağa binseniz daha iyi bence.
  • Aldığı aracın ne olduğunun farkına varamamış bir arkadaş, herhalde!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Aldığı aracın ne olduğunun farkına varamamış bir arkadaş, herhalde!..
    Benim F10 M5 bile ondan hızlı gidiyor.

Sizinki çok yavaş bence bir servise vs. gösterin sorunlu araç olabilir.Ayıplı mal davası da açın derim.

Araç ibiza sonuçta 1.4 atmosferik var.Hız limitörü de varsa açmak gereksiz.

İbiza'nın aerodinamiği belli bir hızdan sonra standart versiyon için yeterli olmayacaktır.

Hız yapıyorsanız yaylar ve frenleri geliştirmek adına bir şeyler yapın yoksa fazla yaşamazsınız bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Benim F10 M5 bile ondan hızlı gidiyor.

Sizinki çok yavaş bence bir servise vs. gösterin sorunlu araç olabilir.Ayıplı mal davası da açın derim.

Araç ibiza sonuçta 1.4 atmosferik var.Hız limitörü de varsa açmak gereksiz.

İbiza'nın aerodinamiği belli bir hızdan sonra standart versiyon için yeterli olmayacaktır.

Hız yapıyorsanız yaylar ve frenleri geliştirmek adına bir şeyler yapın yoksa fazla yaşamazsınız bence.

Alıntıları Göster
    Aynı aracın 1.2 si bende var. 190 zaten sakat bi hız bu araç için bir tırı sollasan yarım metre hareket eder araç aman diyeyim

• Youtube adamın biri 200 yapıyo aynı makina bizim bi tanıdık 220 yaptım dedi ondan dedim limitör olsa 190 yapmazdı herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHw

Aynı aracın 1.2 si bende var. 190 zaten sakat bi hız bu araç için bir tırı sollasan yarım metre hareket eder araç aman diyeyim

16inc jant 215 45 yanaklı yola tutunması iyi diğer ibizalar 185 herhalde bide bunda 4 tane disk fren var o yönden sıkıntı yok 140km hızla vrajda falan savurmuyor
  • Kesici sesini duyuyor musunuz ?
  • Araba da biryere kadar. Ucurumdan atsan 190i gecmez o araba. Aerodinamigi ruzgar direnci vs bir yere kadar.

Tamam az yaksin cok kacsin da ucmasini beklemek sacma. Ozellikle 1.4 arabadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Kesici sesini duyuyor musunuz ?

Hayır kesiciye girmiyo devir 5te kalıyo her vitesi 6da attım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Araba da biryere kadar. Ucurumdan atsan 190i gecmez o araba. Aerodinamigi ruzgar direnci vs bir yere kadar.

Bende biliyorum 250 yapsında demiyorum en az 200 bekliyordum devir 5 de kala kalıyo 6ya kadar yolu olduğunu biliyorum neden devir sonuna gelmiyor herkez bişeyler sölemiş dalga geçmişler falan mantıklı açıklama yapan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinoguz

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Araba da biryere kadar. Ucurumdan atsan 190i gecmez o araba. Aerodinamigi ruzgar direnci vs bir yere kadar.

Bende biliyorum 250 yapsında demiyorum en az 200 bekliyordum devir 5 de kala kalıyo 6ya kadar yolu olduğunu biliyorum neden devir sonuna gelmiyor herkez bişeyler sölemiş dalga geçmişler falan mantıklı açıklama yapan yok

Alıntıları Göster
    Rüzgar direnci motor gücüne eşitlendiği noktada araba daha hızlı gidemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

Rüzgar direnci motor gücüne eşitlendiği noktada araba daha hızlı gidemez.

Alıntıları Göster
    bugün bida test ettim bazı arkadaşların dediği gibi bencede limitör var 4 vitesde 159km 5 de de 189km yapıyo ötesi yok 165kmde 4e düşürüp yeniden asıldım boğulmadı araba devam etti kesin limitör var dip gaz yapmama rağmen gitmedi servise gitsem yazılımla açılır mı? atmosferik aracın gitmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinoguz

bugün bida test ettim bazı arkadaşların dediği gibi bencede limitör var 4 vitesde 159km 5 de de 189km yapıyo ötesi yok 165kmde 4e düşürüp yeniden asıldım boğulmadı araba devam etti kesin limitör var dip gaz yapmama rağmen gitmedi servise gitsem yazılımla açılır mı? atmosferik aracın gitmesi lazım

Alıntıları Göster
    En son 200 yapmıstım ben
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.