Şimdi Ara

See You! Mercedes-Benz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DTM yarışlarına veda eden Mercedes 'e rakibi Audi 'den anlamlı hoşçakal jesti

Videoya yapilan yorumlardan Mercedes 'inde cevabını görebilirsiniz

• İnanılmaz güzel video olmuş. Gelişmiş toplumlar aralarında rekabet olsa bile insan olduklarını unutmuyorlar....
  • Veda yilimizda tum kulvarlarda sampiyonuz
  • Meali:

Mercedes DTM için çarpışan araba yapmayı bırakmış.

FormulaE icin çarpışan arabalar yapacakmış.

Sahi bir de Volvo vardi ona ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfAnarchy -- 23 Ekim 2018; 21:53:32 >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Bu pazar Lewis başkan 5. şampiyonlğunu alacak
  • Kendimi 303'ün v8 in sesini dinlerken buldum...
  • Audi de BMWde çıkacaktır yakında, DTM'in sonu yakın Amerika dışında içten yanmalı motorlarla yürüyen çoğu motorsporunun sonu geliyor. Porsche ve Ferrari bile Formula E'ye girecek.
  • Vettelin mallıkları olmasa zor alırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Audi de BMWde çıkacaktır yakında, DTM'in sonu yakın Amerika dışında içten yanmalı motorlarla yürüyen çoğu motorsporunun sonu geliyor. Porsche ve Ferrari bile Formula E'ye girecek.
    kim izleyecek şu ucube formula E yi merak ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 24 Ekim 2018; 10:51:59 >

• Her ne kadar Mercedes , Audi ve BMW sıkı birer rakip olsalarda her zaman birbirlerine saygılı ve hoşgörülü olmuşlardır , zaman zaman böyle jestleri bu markalar arasında görmek mümkündür .

Bu da Mercedes'ten BMW'ye 100 Yıllık Rekabet İçin Teşekkür Video'su

• medeniyet
  • O araç Hamilton'da olsaydı şuan Ferrari şampiyonluğu kutluyor olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.Hamilton

O araç Hamilton'da olsaydı şuan Ferrari şampiyonluğu kutluyor olurdu.
    vettelin bir eksiği olduğunu düşünmüyorum
  • Bu sene yapılabilecek bütün hataları yaptı.En son Austin'de ve Suzuka'da yaptığı hareketler yada öncesinde Hockenheim ve Monza'yı sayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.Hamilton

Bu sene yapılabilecek bütün hataları yaptı.En son Austin'de ve Suzuka'da yaptığı hareketler yada öncesinde Hockenheim ve Monza'yı sayabilirim.
    yetenek olarak demiştim.böyle sessiz sakin gözüküyor olsada aşırı hırsı hataya sürüklüyor.
  • Yetenek olarak bence de yakın.Bütün yarışlarıda da aşırı hırsından dolayı saçma kararlar vererek hata yapıyor.Hamilton'ı öne çıkaran bir özellik hırslı olup mantıklı vermesi karar yoksa yetenekleri çok yakın.
  • Dtm efsanesi Alfa 155 geldi aklıma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.