Şimdi Ara

Seneye Bu Zaman DS in durumu ne olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar germany den ds gelme durumu var seneye.bu zaman ds ne halde olur acaba.yeni oyunlar çıkar dimi bitmez kolay kolay.bi de bu kaç senelik bi alet?

• Kolay kolay bitecek gibi değil.Ds altın cağlarını yaşıyor hatta.Bitmesine en az 2 sene var bence.
  • Satışlar tam gaz devam ediyor olur.
  • ya o kadar Rom indirdim içinde güzel oyun sayısı parmakla sayılacak kadar az (beğendiğiniz oyunları PM atarsanız çok iyi olur), hele hiç grafik beklemiyorum artık DS den, grafik olarak sadece Metroid bide Wiewtiful Joe yi beğendim diğer oyunları cidden beklentilerimin altında özellikle araba yarışı oynamak kesinlikle zevk vermiyor, Burnout oynadım araba hasar bile almıyor niye çıkarmışlar anlamadım, bence nintendo donanımını zayıf tutarak çok büyük hata etmiş, çünkü artık insanlar birazda grafik bekliyor, hani mükemmel olmasada bazı oyunlardaki kadarda kötü grafikte beklemiyordum ben
  • bence suanki halinden cok sey kaybetmeyecektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: power512

ya o kadar Rom indirdim içinde güzel oyun sayısı parmakla sayılacak kadar az (beğendiğiniz oyunları PM atarsanız çok iyi olur), hele hiç grafik beklemiyorum artık DS den, grafik olarak sadece Metroid bide Wiewtiful Joe yi beğendim diğer oyunları cidden beklentilerimin altında özellikle araba yarışı oynamak kesinlikle zevk vermiyor, Burnout oynadım araba hasar bile almıyor niye çıkarmışlar anlamadım, bence nintendo donanımını zayıf tutarak çok büyük hata etmiş, çünkü artık insanlar birazda grafik bekliyor, hani mükemmel olmasada bazı oyunlardaki kadarda kötü grafikte beklemiyordum ben

Bak kardeş benim en sevdiklerimi yazıyorum,denemeni tavsiye ederim bunları:Trauma center under the knife,super mario 64 ds,new super mario bros,mario kart ds,lunar knights,castlevania serisi,mario hoops 3 on 3,animal crossing.. bir kaç tane daha var ama aklıma gelmiyor..

Ds 2004'te çıkmış bir konsoldur,ve daha bitecek gibi gözükmüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 15 Temmuz 2007; 2:03:43 >

• yakında zeldayıda bekliyoruz inşallah o gelincede baya bi satışı olur sırf onun için alan bile olur oyunu
    ben sırf zelda için wii aldım
  • Zelda yı oynuyorum zaten şu anda ama Japonca
    bu arada NDS saolasın tavsiyelerin için ama çoğunu oyandım
  • quote:

Orjinalden alıntı: power512

Zelda yı oynuyorum zaten şu anda ama Japonca
    bu arada NDS saolasın tavsiyelerin için ama çoğunu oyandım

Zelda nasıl iyi mi ben japonca diye indirmedim ama oyun güzelse deneyeyim bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.