Şimdi Ara

Shell32.dll sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arklar shell32.dll deki iconların nerdeyse tamamı kayboldu (3 tane kaldı) iconlardada çeşitli problemler yaşıyorum TuneUp ın kısayolların kenarında ki ok u kaldırdığı sayfasını açınca yasaklılar listesinde gibisinden bi uyarı geliyo. masaüstü simgelerinin byüklüklerini ayarlayamıyorum hata veriyor bi bilen varmı nedir bunu çözümü

• Kimse yok mu ya
  • Bunun çeşitleri sebepleri olabilir:
    1)yakın zamanda Windows güncelleştirmesi yaptınsa onları sil.
    2)Sorunun kaynağı cristal xp veya başka bir benzeri tema olabilir.En iyi çözüm temayı program ekle kaldırdan kaldırmanızdır
    NOT:Bilgisayarınızda crystal xp temaları varsa güncelleştirme yapmayın aksi takdirde yeniden aynı sorunla karşılaşırsınız
    3)Bu crystalxp ve inpirat gibi temalar yüzünden tahminen güncelleştirmeyi bozuyor.Bunun için Denetim masasından program eklekaldır a girin üstte Güncelleştirmeleri göster seçeneğini işaretleyin.Sonra aşağıdan 925902 nolu güncelleştirmeyi bulup kaldırın kaldırınca bilgisayarınız yeniden başlatılacak açıldığında hiç sorunsuz gibi çalışacak
    4) O da değilse shell32.dll dosyayı aşağıdan indirip windows/system klasörünün içine kopyala
    http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?shell32
    5)Hiçbiri olmadıysa format!!!!

• Format!
  • Sistemdeki kullanılan bir dosyayı değiştirmek için sonuna .old yazılır. Yani sen Shell32.dll dosyasını değitirmek istiyorsan yeniden adlandırıp Shell32.dll.old yapacaksın. Sonrada yeni dosyayı bulunduğu yere yani System32 ye atacaksın. Tabi bu işlemden sonra sistemi yeniden başlatman lazım.

Anladım umarım.

Hadi senin için içerisinde çok güzel iconlar olan bir tane Shell32.dll dosyası upload ettim. Bunu kullanabilirsin.
    Önce git ve eski dosyanın sonuna .old yaz. Sonra bu dosyayı winrardan çıkartıp oraya kopyala ve pc yi yeniden başlat.
    Ha bu arada klasör seçeneklerinden dosya uzantılarını göster tıkını işaretlemeyi unutma. Yoksa .old yazamazsın.......

http://www.box.net/rssdownload/137883571/shell32.rar

• Format at kurtul
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_life

Sistemdeki kullanılan bir dosyayı değiştirmek için sonuna .old yazılır. Yani sen Shell32.dll dosyasını değitirmek istiyorsan yeniden adlandırıp Shell32.dll.old yapacaksın. Sonrada yeni dosyayı bulunduğu yere yani System32 ye atacaksın. Tabi bu işlemden sonra sistemi yeniden başlatman lazım.

Anladım umarım.

Hadi senin için içerisinde çok güzel iconlar olan bir tane Shell32.dll dosyası upload ettim. Bunu kullanabilirsin.
    Önce git ve eski dosyanın sonuna .old yaz. Sonra bu dosyayı winrardan çıkartıp oraya kopyala ve pc yi yeniden başlat.
    Ha bu arada klasör seçeneklerinden dosya uzantılarını göster tıkını işaretlemeyi unutma. Yoksa .old yazamazsın.......

http://www.box.net/rssdownload/137883571/shell32.rar

Çok sağol kardeş senin sayende kurtuldum simgelerden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.