Şimdi Ara

Shen remake ve Olaf buff

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bildiğiniz gibi Shen remake e girdi bişeylerini değiştridiler ama neyini değiştirdikelrini bilmiyorum yama notlarını incelediğimde eğer doğru anladıysam Olaf'a acayip bir buff gelmiş acaba Olaf iş görür mü veya Shen'in şuanki durumu nasıldır bilgisi olan yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: etyen81

Beyler bildiğiniz gibi Shen remake e girdi bişeylerini değiştridiler ama neyini değiştirdikelrini bilmiyorum yama notlarını incelediğimde eğer doğru anladıysam Olaf'a acayip bir buff gelmiş acaba Olaf iş görür mü veya Shen'in şuanki durumu nasıldır bilgisi olan yazabilir mi?

millet şimdi bol bol olaf alır hee
  • olafa pbe serveri için buff geldi sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

olafa pbe serveri için buff geldi sadece

Peki normal oyuna gelcek mi?
  • solotop oynayınca sheen sustaini zorluyor.ne yapsam hp indiremedim düzenlemeye gidebilir bence.
  • Bencede Shen'in dengeleri bayağı bozuldu, çok rahat domine ediyor artık oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

olafa pbe serveri için buff geldi sadece

Ne demek oluyor şimdi bu?
  • shen zor kaybediyor solo top kink oldu adam her oyun pickleniyor tek başına adsi yok ama birkaç ton giriyor yani damage sadece sunfire cap ile 1-2 parça item de vardı tek başına tfyi kesti ap tf damage atamıyordu shene shen ise paso q bıçak ve taunt
  • Shen mükemmel bi jungler oldu hp hiç gitmiyor junglede kesin bi düzenleme yaparlar böyle fena op oldu ölümsüz ayrıca daha kelime bulamıyorum ramusun koltuğu sallandı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.