Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş
  • Bu tip forumların amacı uye sayısı artırıp daha çok para kazanmaktır o yüzden değerlendirmeyeceklerdir dahi bu konuyu turneva banlayan zihniyet
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

Rütbe yada üyelik tarihine göre bir düzenleme çok olumlu olacaktır...
    Rütbe ile olmaz arkadaşlar bu iş. Üyelik tarihine göre olur. ben ne üyeler biliyorum. Sıcak fırsatta yardımcı olan ama 2,3 mesajı anca var. sadece bu bölümde takılıyor.
    Bence üyelik tarihi baz alınması lazım.
  • mükemmel bir yorum. destekliyorum. bu forumu üye olmadan, hiçbir bilgi paylaşmadan sömüren yamyam anonim kullanıcılar bitirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: subxero

Bence böylelerini şikayet kısmı olsun. O kişi hesabı kapatılsın. Gitsin yeni üyelikle girmek zorunda kalsın. Ama kısıtlama yapilmamali bence. Her insan gibi insanın yararlanması gerek bence. Ama insan olmayana karşı önlem almak lazım... Sömürenler, suistimal edenler şikayet edilip atılmalı bence...

dh üyesi olmayana kesinlikle kapatılmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

En az 2 yıllık yüzbaşı üyeler girebilmeli bence. Daha önce de çok konuşuldu ama bir şey yapılmadı. En azından misafirlere kapatılsın.

Çek satış/takas başlığının yanı sıra 'eski üyelik satış/takas bölümü' açılır, buna da bir çözüm bulurlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

mükemmel bir yorum. destekliyorum. bu forumu üye olmadan, hiçbir bilgi paylaşmadan sömüren yamyam anonim kullanıcılar bitirdi
    üye olmayanlara gizlenebilir, bu destelenecek bir karar olurdu.
  • quote:

mükemmel bir yorum. destekliyorum. bu forumu üye olmadan, hiçbir bilgi paylaşmadan sömüren yamyam anonim kullanıcılar bitirdi
    Üyelik tarihi baz alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Bu forumun böyle birşey yapması imkansız. Adamlar reklamlardan kazanıyor. Onun yerine tam zamanlı iki admin alsınlar. Mümkünse otomobil kısmınada

forumun taktığı tek şey vardır, o da para. Fikrinin ultra şahane süper olması önemli değil, para getirmesi lazım, nasıl daha çok tıklanır, dedeler sitesindeki gibi, sen kapatmya bastıkça o ekrana başka soru getirecek, gibi, bak bu fikirle gidersen yönetime, ellerinden öperler
  • olmasi gereken bence de budur.
  • Üyelik tarihi makul bence de.
  • 31 aralik 2008 den sonra olanlar giremesin.
  • Misafirlere kapatilabilir.
  • Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • Bir akıllı sizsiniz aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

En az 2 yıllık yüzbaşı üyeler girebilmeli bence. Daha önce de çok konuşuldu ama bir şey yapılmadı. En azından misafirlere kapatılsın.

Çek satış/takas başlığının yanı sıra 'eski üyelik satış/takas bölümü' açılır, buna da bir çözüm bulurlar...

Kural dışı, sıcak fırsatlar ahalisinin tepkisini çekecek davranışta bulunan üyelikler banlanır. Eski üyeliklerin yeni kullanıcıları da tepki çekmeyecek şekilde hesabı kullanırsa bir sorun olmaz. "eski üyelik satış/takas bölümü" açılmasına izin verilmez, o zaman çok daha zor olur bu tarz durumlar. Banlanan kullanıcılar yeni üyelik açınca 2 yıl kurtulmuş oluruz o kişiden, iki yıla da belki düzelir

• quote:

1. şıkkın için üye olmak zor değil. hemen üye olunulur.
    2. şıkkın ise yine mesaj sayısı kasmak zor değil. mesaj sayısı kasmak demek illa bir konuya girip birisine yardımcı olmak demek değil. adam konu dışına girip her konuya jhsdfkjhsdfkjhsdf böyle saçma şey yazarak 2 3 günde yüzbaşı teğmen olur.

Kısacası bu iş olmaz kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsung GALAXY Note 3

Bir akıllı sizsiniz aynen
    sonuna kadar destekliyorum

burada ticaret yapan insanlarla dolu ... arada bir sıcak fırsatlarda takılırlar ve kendilerin çıkarına göre bir ürün gördüklerinde 1 değil 2 değil tamamını sömürüyorlar
  • Kesinlikle ama kesinlikle destekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

1. şıkkın için üye olmak zor değil. hemen üye olunulur.
    2. şıkkın ise yine mesaj sayısı kasmak zor değil. mesaj sayısı kasmak demek illa bir konuya girip birisine yardımcı olmak demek değil. adam konu dışına girip her konuya jhsdfkjhsdfkjhsdf böyle saçma şey yazarak 2 3 günde yüzbaşı teğmen olur.

Kısacası bu iş olmaz kardeş.

Alıntıları Göster
    2 numaralı şıkkı destekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

sonuna kadar destekliyorum

burada ticaret yapan insanlarla dolu ... arada bir sıcak fırsatlarda takılırlar ve kendilerin çıkarına göre bir ürün gördüklerinde 1 değil 2 değil tamamını sömürüyorlar

Alıntıları Göster
    Kesinlikle toptancıların sayısı oldukça arttı. Bir önlem alınması gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.