Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş
  • kesinlikle önlem alınması gerekiyor forum dışından katılım çok fazla üye olunmadan bence belli rütbeye tabi tutulmalı.
  • yeni üyenin sucu ne?
  • Valla ben 1 seneyi aşkındır sıcak fırsat için üye oldum fazla msjda yazmam etmem sadece okurum yararlandığım fırsat 1-2 dir
    fakat o rutbeli diye geçinen elemanlar sanırım sülalesini buradan geçindiriyorlar
    rutbelilerin sıcak fırsata girmesi engenllenmeli bence :D

form dışına kapatıla bilir ama form içinde rutbeli geçinen tiplerin alayı ölü yiyici
    bunu bilir bunu söylerim.
  • ben de önlem alınması gerektiğini düşünüyorum.
  • merhaba,
    sıcak fırsatları takip etmiyorum, başlığı da popülerler içinde olduğunu gördüğüm için girdim.
    bir önerim olacak, rütbe ile ayırmak biraz problem olabilir; eğer böyle bir şey mümkünse. zira eski üye olup çok aktif olmayan arkadaşlar olabilir.
    ben 2005 yılından beri üyeyim ancak mesaj sayım çok da fazla değil, rütbe de birkaç ayda fazlasıyla artırılabilecek bir şey. rütbe sınırı getirilmesi forumun daimi üyelerinden olup, çok aktif olmayan arkadaşlara haksızlık olacaktır. bu yüzden illa bir kısıt getirilecekse süre ile ilgili bir kısıt getirilebilir, örn; son bilmem kaç ay içinde üye olanların girememesi gibi. bu süre de uzun tutulmamalı diye düşünüyorum, yapılan şey haksızlık olacak yine...
    teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhAk -- 14 Eylül 2015; 10:28:42 >

• 500 mesaj, 5 yıllık üyeyim, şartlar bana uyacaktır ama desteklemiyorum. Bir insan daha önce bu siteyi duymamış olabilir, internette birşey ararken yolu buraya düşmüş olabilir, bu sen olabilirdin yada ben, bu insana sınırlama getirmek haksızlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurozan

Herkese merhaba,biliyorum bu konuun yeri burası değil belki ama burda takılan herkesi ilgilendirdiğini düşünüyorum.
    Benim bi teklifim var,şöyleki ben dün gördüğüm bi fırsattan insan gibi (1 adet satın alarak) yararlanmak için gittiğimde öğrendim ki adamın biri gelip bütün partiyi toplayıp götürmüş,
    ürünün konusuda bu
    Yani olan yine benim gibi sadık Sıcak fırsat takipçilerine olmuş,bi de bu adam bunları utanmadan sahibindene koyup satmaya başlamış. Açıkçası burda insanların bireysel faydalanılacak sıcak fırsatları paylaştığı güzel bi ortamı bu gibi insanların baltalamasına daha ne kadar sessiz kalacağız,daha ne kadar umutla gittiğmiz (benzin parasını, kaybolan vakti vs. saymıyorum) mağazalrdan hayal kırıklıkları ile eli boş evimize dönücez bilmiyorum. Bu benim kaçıncı oldu artık sayamadım ama daha fazla üzülmekte istemiyorum. Ve inanıyorum ki burada saatlerini geçiren ve benim gibi durumdan rahatsız koca bi DH ailesi bulunmakta.Yöneticiler bu duruma ne der bilemiyorum ama insanların forumu kullanmayı neden bıraktıkları sorusuna da belki bi cevap veriyordur bu konuda anlattıklarım,ve forum içinde kullanımı arttırıcı bi çözüm dahi olabilir birazdan anlatıcaklarım.
    "Peki bu sorunu çözmek için ne yapmalı?" sorusuna benim 2 çözüm alternatifim var
    1- Forum'un Sıcak Fırsatlar bölümü üye olmayanlara gizlensin
    2- Biraz daha ileri gidecek olursak burdaki ortamı baltalayan tipler (toptancı kılıklıları kastediyorum) daha çok üye olmayan üye olsa bile mesajı bulunmayan tipler, bu yüzden daha etkili bi çözüm olarak Sıcak fırsatlar belli bi rütbenin altındaki üyelere de kapatılabilir (yüzbaşı ve ya teğmen gibi) hem bu sayede insanlar sırf sıcak fırsatları görmek için dahi olsa mesaj sayılarını arttırmak adına diğer konulara girip belki bi çok insana faydalı yorumlarıyla destek te olacaklardır.
    Nasıl anket açacağımı bilmiyorum ama bunun altına bi arkadaş açabilirse anketi ilk mesaja editle alıntılarım ve mümkünse oylamada demokrasiyi sağlamak adına 3. şık olarak "aynen böyle kalsın" maddesini de eklerse çok sevinirim.

Buraya kadar okuduysanız çok teşekkür ederim umarım yöneticilerde bu duruma kayıtsız kalmaz (veya bu postu burdan kaldırmaz) ve en azından insanların ne düşündüğünü bilmiş oluruz hep birlikte.

+10.000.000 çok mantıklı katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

500 mesaj, 5 yıllık üyeyim, şartlar bana uyacaktır ama desteklemiyorum. Bir insan daha önce bu siteyi duymamış olabilir, internette birşey ararken yolu buraya düşmüş olabilir, bu sen olabilirdin yada ben, bu insana sınırlama getirmek haksızlık.

Fırsatçılar çok hocam en az 6 aylık üyelik ve 50 mesaj olsa fırsatçıların önü kapanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: boş mezar avcısı

Valla ben 1 seneyi aşkındır sıcak fırsat için üye oldum fazla msjda yazmam etmem sadece okurum yararlandığım fırsat 1-2 dir
    fakat o rutbeli diye geçinen elemanlar sanırım sülalesini buradan geçindiriyorlar

form dışına kapatıla bilir ama form içinde rutbeli geçinen tiplerin alayı ölü yiyici

seninki de farklı bir öneri
    ama şu da var, rütbeli dediğin adam bu foruma en çok giren,yani en çok mesaj atan, yani en çok hit, ve en son yani , en çok para getiren demek forum yönetimine sorsan her zaman rütbeli ve mesajı çok olanı tercih eder ayrıca , burda en çok konu açanlar rütbeliler, yani bizler sayesinde var sıcak fırsatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: boş mezar avcısı

Valla ben 1 seneyi aşkındır sıcak fırsat için üye oldum fazla msjda yazmam etmem sadece okurum yararlandığım fırsat 1-2 dir

seninki de farklı bir öneri
    ama şu da var, rütbeli dediğin adam bu foruma en çok giren,yani en çok mesaj atan, yani en çok hit, ve en son yani , en çok para getiren demek forum yönetimine sorsan her zaman rütbeli ve mesajı çok olanı tercih eder ayrıca , burda en çok konu açanlar rütbeliler, yani bizler sayesinde var sıcak fırsatlar

Hocam adamin nickine baksaniza

Hangi amacla uye oldugu zaten belli ve bence somuren tayfadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazdıklarına tamamen katılmakla birlikte, tasnif değil tasvip olacak hocam.
  • Mısırdaki Dayım kullanıcısına yanıt
    Kafa karışıklığı diyelim Düzeltiğin için teşekkürler, katıldığın için ayrıca teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç olarak bu konuda hiçbir şey yapılmadı.Bugün ve geçtiğimiz günlerde sırf bu yüzden n11 den kupon alamıyoruz.

Adam giriyor, n11 den kupon başlığına bakıyor.Sonra forumdan çıkıp gidiyor.Umrunda mı dünya?
  • Asıl sorun burada:

Bu forumdaki kullanıcılar: 398 kayıtlı üye, 1585 misafir, 182 mobil kullanıcı

Doğru düzgün bir kampanya da yok şu an. "Misafir" leri görüyorsunuz... en azından onlara kapatılmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Asıl sorun burada:

Bu forumdaki kullanıcılar: 398 kayıtlı üye, 1585 misafir, 182 mobil kullanıcı

Doğru düzgün bir kampanya da yok şu an. "Misafir" leri görüyorsunuz... en azından onlara kapatılmalı.

Ben zaten o konuda gelişme bekliyordum.Madem bu kadar hit almak istiyorlar, üyelik de olsun.Sonuçta DH nin karına.
  • Gaza gelip bir konu açılmış , millette gaza gelmiş oylamış ama sonunu düşünen olmamış.
  • üye olmayanlara gizlenebilir
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.