Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: Lion

quote:

Orijinalden alıntı: hakanabibe

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok öle bi dünya sindi ben yeni uyeyim giremicekmiyim sana bişi diyimmi burasi tr nin en kapsamli ve en rağbet gören sitesi ve bole bi ayrim yapmaz ki ben edit olsam direk ban veririm sana bi kac tane dengesiz yüzünden genel leyemezsin bu bütün forumdaki yeni arkaslarimizi aşağılamak dir buyuzdun sen banlanmalisin teşekkür ler bu msj yetkili birinin okmasi dilerim ile

15 senelik foruma yeni geldin. Gelmesen burdan haberin olmayacaktı. + bu bölüm size kapalı olsa zaten varlığından haberin olmayacak

Uyeligim yeni takintili deilim rutbeye sen 2009dan beri uyesinya büyük adamsın atigin yorumlara baktimda çoğu faydasiz ve rutbe kazanma cabasi . Kardeş ben bu forma uye olduysam her kapsamda faydalanabilirim ozaman belli ucreti olsun sorun kalkar ama ayrim yapilamaz sayfada yarbay olmusun ama benim gözümde toysun

istisnalar olabilir fakat yeni uyeler genelde birçok yerde sorun cikariyor (ornegin ikinci el)
    Ayrica mesaj kasma çabam falan yok. 2000 yada 1500 mesaj atinca yarbay oluyorsun.

Suanki uyeligimi sorarsan Xbox360 aldim anlamadim bazı seyler vardı burda araştırma yapmak .firsat larda isime yarar bisi bulursamda faydalanirim cocuk gibi bu mahalle bizim giremezsin ayağı senin rutben sökmez .

100+ kisi benle aynı goruste gelip bana mı çatıyorsun? Neyse iyi aksamlar

Sen bana cevap verdiğin için sana yaziyorum ayrim yapmayin uc kagit ci çok ne rutbeye nede tipe bakarak ayırabilirsiniz keske öyle olsa hadi iyi aksamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu seferde eski üyelik satışı mı dersin sıcak fırsatları yeni üyelere pazarlayacaklar mı dersin başkaları alamayınca daha da fazla alıp daha da fazla kar etmek isteyecek açgözlü eski üyeler mi dersin , maalesef toplumumuzun çok büyük bir kısmında bencillik ve açgözlülük var böyle olduğu sürece de bu gibi şeylere bir şey yapamayız maalesef.
  • olabilir
  • pek mantıklı bulmuyorum. Mesaj sayısı az olup da gercekten ıhtıyacı olanlar da olabılır.. Urunlerı yıne toptan cekecek adam gereklı mesaj sayısını doldurur yıne takıp eder konuyu vs. Yanı demek ıstedıgım bu gıcıklıgı yapan adam herturlu yapar, ıhtıyacı olup alamayan yine alamaz değisen bırsey olacaıgnı sanmıyorum.. Saygılar
  • Hatta banlama sistemi olsun, curuk yumurtalar bir elensin, guvenlik iyi yaplsin. Rutbelerle hak eden, forum mantigini kavramis kisiler girsin, hep bana mantigi ile bilgileri alip kacmasin.

Degil mi brom @eaglemania ;)

Iyi forumlar
  • Kesinlikle, seninle her zaman üzerinde konuştuğumuz konulardan biri, bence kesinlikle bu geliştirmeler foruma eklenmeli.
  • şu anda:
    440 kayıtlı üye,1230 misafir, 180 mobil kullanıcı
  • Bence yanlış. ayrımcılık bu yaptığınız. Kurunun yanında yaşıda yakmak gibi bişey. Tamam haklısınız için içine edenler çok. Banlarsınız. Olur biter. Şimdi ben buraya az mesaj atıyorum diye benim suçum ne? Sizinki Adam kayırmaktan öteye gitmez.

• 387 kayıtlı üye, 1179 misafir, 155 mobil kullanıcı

şu tablo bile özetliyor durumu emek hırsızı bunlar ayıp
  • Ya kendi dediğinize kendiniz inanıyormusunuz. kimsenin işi gücü yok da rütbe ayrımı yapılacak. Biz ygs lys bölümüne telefon onayı getirene kadar neler çektik.

• daha öncede yazdım haksız ve haklı ayrımı olmadıkça rütbenin anlamı yok içi boş oldukdan sonra neye yarar rütbe önemli olan insan olması ne yani şimdi kaç senelik sitede ayrımcılıkmı başlatılıyor ben gerekmedikçe mesaj yazmıyorsam şuan suçum ne işime yarayacak fırsatları okuyamayacakmıyım ?
    en başında yazdım sayfada beğen yada beğenme seçneği var aynı seçenek forumda rahatsızlık oluşturan üyeler için uygulanabilir belirli şikayetein sınırına geldiğinde o kişi o forumdan uzaklaştırılabilir diğer türlü ayrımcılık bir tarafa sırf rütbe için mesaj kasan içi boş üye sayısından geçilmez her zaman geçerli olan durum haksız olanı ayırt edilmedikçe çözüm bulunamayacağıdır diğer türlü hakszlıkla uğraşan kişi her türlü yolu bulur yine gelir bu konuya daha mesaj yazmam geri kalan mesajım yer kalabalığı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 12 Eylül 2015; 3:59:33 >
  • Şuna bak ya..

AKK ile neredeyse fiilen savaşan, tüm kısıtlamaların düşmanı gibi görünen, sansür dediğinde ortalığı yıkan özgürlük savunucularına bak..

Forum ona kapatılsın, yok bu göremesin, yok bunun kafasını kıralım girmesin bu bölüme... Söylemlere bak.

Bir de 100 kişi benim safımda gelip de bana mı çattın tarikatı palazlanmış.. ne zaman bu kadar çoğulcu oldunuz arkadaş?! Yazık..

Burası Türkiye'nin en eski ve en köklü forumu. Forum kültürünüz vardır herhalde ama azıcık bunun ne demek olduğuna baksanız çektiğiniz kırmızı şeritlerin zaten eşyanın tabiatına aykırı olduğunu görürdünüz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

250 mesaj altı olabilir yada üyelik tarihine göre

bence her ikisi de olsun..
  • Henüz bir rütbeye sahip olmadığım halde destekliyorum +1

• Rütbe ayrımına gerek yok, üyeliği 1 ayı geçmemiş kişiler giremese yeterli olur gibi.
  • En iyisi 1 yıl üyelik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alsatçı dedektörü lazım.

yoksa alsat yapacak eski üye mi yok!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mısırdaki Dayım

Şuna bak ya..

AKK ile neredeyse fiilen savaşan, tüm kısıtlamaların düşmanı gibi görünen, sansür dediğinde ortalığı yıkan özgürlük savunucularına bak..

Forum ona kapatılsın, yok bu göremesin, yok bunun kafasını kıralım girmesin bu bölüme... Söylemlere bak.

Bir de 100 kişi benim safımda gelip de bana mı çattın tarikatı palazlanmış.. ne zaman bu kadar çoğulcu oldunuz arkadaş?! Yazık..

Burası Türkiye'nin en eski ve en köklü forumu. Forum kültürünüz vardır herhalde ama azıcık bunun ne demek olduğuna baksanız çektiğiniz kırmızı şeritlerin zaten eşyanın tabiatına aykırı olduğunu görürdünüz..

Konuda paylasilan sayilari gormuyorsun herhalde

300 kusur uye var,1300 misafir var

Bizim bahsettigimiz iste bu somurucu tayfa

O yuzden uye olmayanlara gorunmemeli

Foruma uyelik hic zor degil,burayi sadece misafire kapatmak yetmez o yuzden

Ayni zamanda yil siniri da gelmeli

En az 1 yil mesela

Bu sayede somuren tayfadan kurtulunur

Mesaj siniri ise haksizlik olur,cunku gordugum kadariyla 2009 uyesi vs olup 40-50 mesaji olan cok kisi var

Adam takip etmis,ama yorum yazmamis

Kusura bakma sen yil kriterini karsilamiyorsun diye karsi cikman hic samimi degil

Ben her turlu kriteri karsiladigim halde mesaj olmasin diyorum mesela,cunku gercekten dedigim gibi takip edip mesaj atmayan kisilerde mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

En iyisi 1 yıl üyelik.

+1

• bencede 1 yıllık üyelik şartı mantıklı
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.